Lukratívne 2-izbové byty v novom projekte - Bytový dom Kukučínova

Reality Poprad

2 izbový byt | 1 m²

Ponúkame na predaj lukratívne 2-izbové byty v projekte Bytový dom KUKUČÍNOVA Poprad, ktoré pred

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

174,990 € 174990 €/m²

Exkluzívny 3-izbový byt s priestrannou loggiou a výhľadom na Tatry

Reality Poprad

3 izbový byt | Karpatská | 74.59 m²

Hľadáte bývanie, ktoré vyčnieva z davu? Ponúkame na predaj dizajnový, kompletne zariadený 3-izb

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Zrekonštruovaný 4-izbový byt s historickým nádychom a loggiou

Reality Poprad

4 izbový byt | 68.57 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 4-izbový byt s jedinečným historickým nádychom v pokojnej a

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

175,000 € 2552 €/m²

Krásny 1-izbový byt v Poprade na prenájom

Reality Poprad

2 izbový byt | 42 m²

Ponúkame na prenájom krásny 1-izbový byt v Poprade. Nachádza sa v bytovom dome na sídlisku Zápa

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Poprad

490 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

ZNÍŽENÁ CENA: Zrekonštruovaný dom v pokojnej časti obce Telgárt

Reality Poprad

Rodinný dom | 95 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný dom pod Kráľovou hoľou. Nachádza sa v centre obce Telgárt, p

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Poprad

179,900 € 1894 €/m²

Priestranný byt v Apartmánoch Lomnica v Tatrách

Reality Poprad

Apartmán | 73.88 m²

Ponúkame na predaj apartmán vo vyhľadávanej lokalite pod Tatrami. Nachádza sa v bytovom dome A

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Lukratívne byty v projekte PINORA vo Vysokých Tatrách

Reality Poprad

2 izbový byt | 48.22 m²

Získajte priestranný byt v krásnom prostredí na podhorí Vysokých Tatier. Ponúkame na predaj luk

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

156,000 € 3235 €/m²

Na predaj 4-izbový mezonet v lukratívnej časti Vysokých Tatier

Reality Poprad

4 izbový byt | 100.41 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový mezonet s výbornou dispozíciou v tatranskej obci Vyšné

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Na predaj priestranný 5-izbový mezonet po rekonštrukcii

Reality Poprad

5 a viac izbový byt | 103 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový mezonet so skvelou dispozíciou v podtatranskej obci Stará Lesná. By

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

197,000 € 1913 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov na Teplickej ulici v Poprade

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | 28 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Teplickej ulici v Poprade. V budove sa nachádzaj

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

137 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Prenájom administratívnych priestorov v Poprade na Západe

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | 17 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory v Poprade na začiatku sídliska západ. Ide o veľ

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

145 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Priestranný 4-izbový byt v skvelej lokalite priamo v centre mesta

Reality Poprad

4 izbový byt | Levočská | 85 m²

Ponúkame na predaj výnimočne svetlý a priestranný 4-izbový byt v jednej z najobľúbenejších čast

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

195,000 € 2294 €/m²

Moderná novostavba bytového domu, Byty Maty

Reality Poprad

1 izbový byt | Nezadaná | 1 m²

Predstavujeme vám úplne nový projekt bytového domu MATY, ktorý prináša spojenie dostupného býva

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Strategický pozemok pre občiansku vybavenosť v Poprade

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | 2,548 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš ďalší developerský projekt, zdravotnícke zariadenie či reprezent

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

Cena dohodou

Prenájom: Lukratívny 2-izbový byt v novostavbe v Poprade aj s parkovac

Reality Poprad

2 izbový byt | 50 m²

Ponúkame na prenájom krásny 2-izbový byt v novostavbe v blízkosti centra v Poprade aj sparkovan

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Poprad

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie na námestí v Poprade

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie sv. Egídia | 16 m²

Ponúkame na prenájom moderné a komfortné kancelárske priestory v atraktívnej lokalite priamo na

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Priestranný 2-izbový byt v novostavbe v Poprade na prenájom

Reality Poprad

2 izbový byt | 58 m²

Ponúkame na prenájom skutočne priestranný 2-izbový byt v novostavbe v Poprade. Nachádza sa na o

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Poprad

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²