Reštaurácia | Protifašistických bojovníkov | 431 m²
TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením obmedzeným Košice, Komenského 7, 040 01 Košice vyhlas
10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Garáž | Lenčova | 14 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom vonkajšie parkovacie miesta na Hlinách 6 za Obchodnou galériou Na
74 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Hurbanova | 300 m²
Ponúkame na predaj zabehnuté fitness centrum nachádzajúce sa v kompletne zrekonštruovanej budov
261,000 € 1000 €/m²
Garáž | Bottova | 0 m²
Occam New Home ponúka na prenájom komfortné parkovacie státie v prestížnom rezidenčnom projekte
140 €/mesiac
Administratívny objekt | Námestie sv. Anny 21 | 41 m²
Ponúkame na prenájom kancelárie č. 116 ( 17,27m2) a 117 (23,75m2). - klimatizácia - príležitost
390 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Garáž | Jantárová | 21 m²
Ponúkame na prenájom murovanú garáž s výmerou 21 m², ktorá sa nachádza na Jantárovej ulici v Ko
100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Opravárenský objekt | Maloveská | 378 m²
Ponúkame na predaj budovu autoservisu, ktorá stojí na rovinatom pozemku o celkovej výmere 586m²
185,000 € 489 €/m²
Opravárenský objekt | Viničná | 1,339 m²
URBAN & PARTNER ponúka exkluzívne na predaj areál v priemyselnej zóne mesta Nové Zámky na Vinič
930,000 € 695 €/m²
Garáž | 18 m²
URBAN & PARTNER ponúka na predaj novostavbu garáže v Senici. Zastavaná plocha garáže je 18m2.
22,500 € 1111 €/m²
Administratívny objekt | 100 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v pôvodnom stave priamo v meste Myjava, ktorý je ideá
128,993 € 1290 €/m²
Reštaurácia | 240 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovanú dvojpodlažnú budovu v obci Blhovce, okr. Rimavská
229,900 € 1041 €/m²
Prevádzkový areál | Medzany | 0 m²
Ponúkame Vám na predaj priemyselnú budovu v obci Medzany. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
200 €/m2
Iný objekt | Jarková | 0 m²
Ponúkame Vám na predaj prevádzkový objekt v obci Šarišské Michaľany , na ulici Jarková. Ploch
150,000 €
Nájomný dom | Medzany | 0 m²
Ponúkame Vám na prenájom ubytovacie bunky v obci Medzany, Stav objektu: kompletná rekonštrukc
100 €/mesiac
Iný objekt | Nezadaná | 0 m²
Ponúkame na predaj komerčnú budovu v obci Medzany vo výbornom stave (vzdialená len 10 km od Pre
150 €
Prevádzkový areál | 220 m²
Realitná kancelária LISA REALITY ponúka na predaj nebytové priestory nachádzajúce sa na 1. posc
39,000 € 205 €/m²
Výrobný objekt | Mlynárce | 1,605 m²
Ponúkame Vám na prenájom výrobnú halu, ktorá sa nachádza v Nitre, mestská časť Mlynárce. V b
30,000 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Fabiánka | 550 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj skladový priestor (výrobnú halu) v meste Lučenec, ideálny pre
119,000 € 216 €/m²
Iný objekt | Milochov | 72.7 m²
ŽSR ponúkajú na predaj prostredníctvom ponukového konania formou elektronickej aukcie stavbu st
59,880 € 824 €/m²
Skladový objekt | Južná Trieda | 170.8 m²
Obchodno-skladové priestory na prenájom – Južná trieda, Košice – Juh Hľadáte reprezentatívne p
10.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Garáž | 148 m²
Máte doma príliš veľa vecí, čo by potrebovali „menšiu“ garáž? Alebo hľadáte miesto, kde by Vaše
29,990 € 203 €/m²
Garáž | Kukučínova | 25 m²
Ponúkame na predaj garáž o rozlohe 18 m², ktorá sa nachádza v lukratívnej lokalite Sniny, na ul
22,000 € 1222 €/m²
Administratívny objekt | Pod Zečákom | 0 m²
Diana Reality ponúka na prenájom priestory v polyfunkčnej dvojpodlažnej budove Bratislava - Lam
2,500 €/mesiac
Administratívny objekt | Opatovská cesta | 0 m²
Diana Reality ponúka na prenájom priestor - 2 kancelárie , prenajíma sa len spolu, výmera celko
309 €/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.