Na dotaz - Prenájom 1 parkovacie miesto Agátova 5D, 5A

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Agátová | 12 m²

Prenajmeme 1 parkovacie miesto na Agátovej ulici pred vchodom 5D, príp. 5A. 80EUR/ platba mesač

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 31.12.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Dúbravka

80 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na predaj garáž na Belanskej ulici v OV, investičná príležitosť

Reality Košice-Staré Mesto

Garáž | Belanská | 17 m²

Diana Reality ponúka na predaj garáž na Belanskej ulici v Košiciach, v Starom meste, v blízkos

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

39,900 € 2347 €/m²

NA PREDAJ PRVOTRIEDNY ZABEHNUTÝ PENZIÓN + REKREAČNÝ DOM - BEŠEŇOVÁ

Reality Bešeňová

Hotel, penzión, ubytovňa | 918 m²

PONÚKAME NA PREDAJ PENZIÓN S REKREAČNÝM DOMOM NA POZEMOKU O CELKOVEJ VÝMERE 918 m2 ! ► pri AQU

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bešeňová

949,000 € 1034 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj apartmánového domu, Bešeňová

Reality Bešeňová

Apartmánový dom | 300 m²

So súhlasom majiteľa sa ponúka k predaju zabehnutý a obľúbený apartmánový dom - penzión v pokoj

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 17.09.2025
Objekty na predaj Bešeňová

Info v RK

PRENAJOM | Kancelárie, administratíva, polyfunkcia, sklad, výroba

Reality Nitra

Polyfunkčný objekt | Novozámocká | 150 m²

FGI Real Estate ponúka na prenájom polyfunkčnú budovu, na viditeľnom mieste, s množstvom parkov

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 27.08.2025
Objekty na prenájom Nitra

1,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Skladovo-výrobný objekt 3700 m2 - Devínska Nová Ves / Vápenka

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Skladový objekt | Vápenka | 3,700 m²

Ponúkame Vám veľmi vydarený skladovo-výrobný objekt na prenájom, veľkorysé moderné priestory vh

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 27.08.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Budova s pozemkami v obci Ľubá

Reality Ľubá

Iný objekt | Nezadaná | 123 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovu pošty a pozemok v obci Ľubá, okres Nové Zámky V

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Objekty na predaj Ľubá

41,289.63 € 336 €/m²

Budova s pozemkami v obci Veľké Ludince

Reality Veľké Ludince

Iný objekt | Nezadaná | 351.17 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovu pošty a pozemok v obci Veľké Ludince Všetky inf

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Objekty na predaj Veľké Ludince

69,846.38 € 199 €/m²

Budova s pozemkami v obci Tešedíkovo, okres Šaľa

Reality Tešedíkovo

Iný objekt | Nezadaná | 530.19 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovu pošty a pozemok v obci Tešedíkovo na ulici Tešed

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Objekty na predaj Tešedíkovo

102,962.66 € 194 €/m²

Administratívna budova v meste Zvolen

Reality Zvolen

Administratívny objekt | T. G. Masaryka | 2,289.4 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj administratívnu budovu v meste Zvolen, ul. T.G. Masary

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Objekty na predaj Zvolen

670,316.13 € 293 €/m²

NA ODSTÚPENIE TWISTER – výroba tradičných trdelníkov

Reality Košice-Juh

Objekt pre obchod | Kosice | 10 m²

Exkluzívne ponúkame na odstúpenie dve plne vybavené a úspešne fungujúce prevádzky typu vonkajš

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Košice-Juh

1 € 0 €/m²

BEZ PROVÍZIE RK PARKOVACIE STÁTIE - BA, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Martina Granca | 15 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie státie v podzemnej garáži v novostavbe na ulici Martina Granca,

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Dúbravka

70 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Hálkova ul., garáž na predaj vo vnútrobloku Hálková 46 - 52

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Hálkova | 22 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkam na predaj garáž na Hálkovej ul., v mestskej časti Nové Mesto, n

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

28,000 € 1273 €/m²

NA PRENÁJOM PREVÁDZKOVÉ PRIESTORY V POLYFUNKČNEJ BUDOVE V CENTRE SKLAKY NAD VÁHOM, AJ S PARKOVANÍM - VOĽNÉ OD OKTÓBRA.

Reality Skalka nad Váhom

Polyfunkčný objekt | 40 m²

TUreallity ponúka na prenájom prevádzkové priestory, nachádzajúce sa v centre obce Skalka na Vá

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Skalka nad Váhom

Cena dohodou

Garážové státie vo Weinhaueri

Ponúkame na prenájom garážové státie v bytovom dome na -1. poschodí v podzemnej garáži v projek

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

180 €/mesiac

Moderný skladový komplex šitý na mieru

Reality Nové Zámky

Skladový objekt | Vinohrady | 2,250 m²

Ponúkame Vám viac ako len priestor. Tento logistický komplex je ideálny pre akúkoľvek oblasť po

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 12.08.2025
Objekty na predaj Nové Zámky

Info v RK

NA PRENÁJOM: Novostavba podnikateľského objektu – 973 m², Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Výrobný objekt | 973 m²

Hľadáte moderný priestor pre svoje podnikanie? Ponúkame novostavbu v priemyselnej zóne Nového M

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Nové Mesto nad Váhom

Info v RK

Prenájom - výrobné a skladovacie priestory 1 200 m2 - Martin

Reality Martin

Skladový objekt | Sučianska | 1,200 m²

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok navštívte www.skladymartin.sk, kde nájdete všetky inf

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na prenájom Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom - výrobné a skladovacie priestory 1 000 m2 - Martin

Reality Martin

Skladový objekt | Sučianska | 1,000 m²

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na prenájom Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom - výrobné a skladovacie priestory 800 m2 - Martin

Reality Martin

Skladový objekt | Sučianska | 800 m²

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na prenájom Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom - výrobné a skladovacie priestory 500 m2 - Martin

Reality Martin

Skladový objekt | Sučianska | 500 m²

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok navštívte www.skladymartin.sk, kde nájdete všetky in

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na prenájom Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Výrobná hala s FVE na predaj - Štrková ulica, dohoda možná.

Reality Žilina

Výrobný objekt | Štrková | 1,000 m²

Výrobná hala s funkčnou prevádzkou na recykláciu plastov. Na ploche 3200 m2 je postavená hala 1

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Objekty na predaj Žilina

1,390,000 € 1390 €/m²

PRENÁJOM - Skladové priestory 1 000 m2- Žilina časť Bánová

Reality Žilina

Skladový objekt | K Cintorínu | 1,000 m²

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na tel. č. 0903 895 241 alebo na sek

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na prenájom Žilina

Cena dohodou

PRENÁJOM - Skladové priestory 665 m2- Žilina časť Bánová

Reality Žilina

Skladový objekt | K Cintorínu | 665.6 m²

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na prenájom Žilina

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality v Martine (736)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Rodinné domy na predaj (23111)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30391)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Upresniť hľadanie