Prenájom - výrobné a skladovacie priestory 800 m2 - Martin

Reality Martin

Skladový objekt | Sučianska | 800 m²

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok navštívte www.skladymartin.sk, kde nájdete všetky inf

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na prenájom Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom - výrobné a skladovacie priestory 500 m2 - Martin

Reality Martin

Skladový objekt | Sučianska | 500 m²

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok navštívte www.skladymartin.sk, kde nájdete všetky in

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na prenájom Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Výrobná hala s FVE na predaj - Štrková ulica, dohoda možná.

Reality Žilina

Výrobný objekt | Štrková | 1,000 m²

Výrobná hala s funkčnou prevádzkou na recykláciu plastov. Na ploche 3200 m2 je postavená hala 1

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Objekty na predaj Žilina

1,390,000 € 1390 €/m²

PRENÁJOM - Skladové priestory 1 000 m2- Žilina časť Bánová

Reality Žilina

Skladový objekt | K Cintorínu | 1,000 m²

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na tel. č. 0903 895 241 alebo na sek

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na prenájom Žilina

Cena dohodou

PRENÁJOM - Skladové priestory 665 m2- Žilina časť Bánová

Reality Žilina

Skladový objekt | K Cintorínu | 665.6 m²

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na prenájom Žilina

Cena dohodou

Prenájom - Kancelárske priestory 50m2 - Žilina

Reality Žilina

Administratívny objekt | K Cintorínu | 50 m²

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na prenájom Žilina

Cena dohodou

Prenájom - Kancelárske priestory 30m2 - Žilina

Reality Žilina

Administratívny objekt | K Cintorínu | 30 m²

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na prenájom Žilina

Cena dohodou

Betonová plocha

Reality Nitra

Garáž | Jelenecká | 100 m²

Ponúkame na prenájom betónovú plochu o výmere 100 m² vhodnú pre parkovanie áut, kontajnery aleb

Publikované: 05.10.2023 Aktualizované: 14.02.2026
Objekty na prenájom Nitra

200 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Predaj garážového státia a pivničnej kobky, Grand Koliba, Frankovská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Frankovská | 20 m²

Na predaj garážové státie a samostatná pivničná kobka 4,10 m2 v garážovom dome v novo vybudova

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 28.07.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

26,500 € 1325 €/m²

Lev Reality - KOMERČNÝ / BYTOVÝ OBJEKT – Nová Dedina, 328 m² plné možností!

Reality Nová Dedina

Objekt pre obchod | Nezadaná | 220 m²

Na predaj ti prinášame jedinečný priestor v obci Nová Dedina – budovu, ktorá čaká na tvoje vízi

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Objekty na predaj Nová Dedina

119,000 € 541 €/m²

Prenájom priestorov na spoločenské akcie a stretnutia v Krásne nad Kysucou

Reality Krásno nad Kysucou

Iný objekt | Krásno nad Kysucou | 130 m²

Mesto: Krásno nad Kysucou Kapacita miestnosti: 80 – 120 osôb Cena: 1000 € + energie Jedn

Publikované: 14.06.2023 Aktualizované: 14.06.2023
Objekty na prenájom Krásno nad Kysucou

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodný priestor v centre mesta Komárno

Reality Komárno

Objekt pre obchod | 204 m²

SUPER ponuka na zriadenie vlastného podnikania - obchodu !!! V CENTRE MESTA - PROMENADA !

Publikované: 14.07.2023 Aktualizované: 03.05.2026
Objekty na prenájom Komárno

1,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

NA PREDAJ GARÁŽ V NOVEJ DUBNICI S VÝMEROU 18M2.

Reality Nová Dubnica

Garáž | 18 m²

TUreality ponúka na predaj garáž v radovej výstavbe v Novej Dubnici na ul. Petra Jílemníckeho.

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

Na prenájom obchodný priestor s výkladom na ul. Gogoľova v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Objekt pre obchod | 36 m²

Na prenájom kancelársky a obchodný priestor s výkladom na ul. Gogoľova v Nových Zámkoch. Rozloh

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 26.09.2025
Objekty na prenájom Nové Zámky

430 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

IMPEREAL - Prenájom kancelárskeho priestoru v budove My Bridge A na Pestovateľskej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Pestovateľská | 51.5 m²

IMPEREAL ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 51,50 m² na 2. poschodí administra

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 07.07.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

IMPEREAL - Prenájom obchodného priestoru I. na Poštovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Poštová | 196.23 m²

IMPEREAL ponúka na prenájom obchodný priestor s výmerou 196,23 m² na 1. nadzemnom podlaží v

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 07.07.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

IMPEREAL - Prenájom kancelárskych priestorov Štúrova ulica - LUXOR

Reality Bratislava-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | Štúrova | 600 m²

IMPEREAL ponúka na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnej budove LUXOR na Štúrovej ul

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 07.07.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

IMPEREAL - Prenájom kancelárskych priestorov na Vajnorskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Vajnorská | 400 m²

IMPEREAL ponúka na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnej budove na ulici VAJNORSKÁ 1

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 07.07.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

IMPEREAL - Prenájom parkovacieho miesta Geologická ulica

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garáž | Geologická | 0 m²

IMPEREAL ponúka na prenájom 2x parkovacie miesto na Geologickej ulici. Cena za jedno miesto

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 04.07.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

60 €/mesiac

IMPEREAL - Prenájom kancelárskych priestorov AIR OFFICES na Pestovateľskej 2

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Pestovateľská | 296 m²

IMPEREAL ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 296 m² na 4. poschodí administratí

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 07.07.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Hľadáte objekt ktorému môžete vdýchnuť nový podnikateľský život?

Reality Bánovce nad Bebravou

Prevádzkový areál | Horné Ozorovce | 290 m²

Hľadáte dom v Bánovciach nad Bebravou v čiastočne prerebenom stave s možnosťou rekonštrukc

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bánovce nad Bebravou

159,000 € 548 €/m²

Na predaj polyfunkčný dom v centre Trenčína – Palackého ulica

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | Palackého | 440 m²

V samotnom historickom centre mesta Trenčín, na vyhľadávanej Palackého ulici, ponúkame na preda

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

1,000,000 € 2273 €/m²

Obchodná verejná súťaž na predaj nehnuteľností v k.ú. Senica – stavba a pozemok Fitness centrum Malina

Reality Senica

Iný objekt | Štefánikova | 570 m²

Obchodná verejná súťaž na predaj nehnuteľností v k.ú. Senica – stavba a pozemok Fitness centrum

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na predaj Senica

Info v RK

NA PREDAJ BUDOVA na ul. SLOVENSKÁ s prenajatými PRIESTORMI.

Reality Prešov

Polyfunkčný objekt | Slovenská | 1 m²

Benard reality ponúka na predaj polyfunkčnú budovu na ul. Slovenská v Prešove. Budova ma 2 pod

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Prešov

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8539)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23111)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30402)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Upresniť hľadanie