REZERVOVANÉ Rovinka - Bufet na prenájom – ideálne miesto pre vaše podnikanie!

Reality Rovinka

Polyfunkčný objekt | Hlavná | 50 m²

Využite skvelú príležitosť a prenajmite si priestory pre bufet v bezprostrednej blízkosti ubyto

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Objekty na prenájom Rovinka

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Automation Testing title 779813534

Reality Medzilaborce

Reštaurácia | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 380826306

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Na predaj rodinný dom s podnikateľským potenciálom v Trnave

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Spartakovská | 402.4 m²

Moderný maklér ponúka na predaj samostatne stojaci dvojpodlažný rodinný dom s polyfunkciou a p

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Trnava

564,900 € 1404 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom kancelária 18 m2 Wolkrova, Bratislava V – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Administratívny objekt | Wolkrova | 18 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v Bratislave n

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

10.42 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Na prenájom kancelária 19,60 m2 Wolkrova, Bratislava V – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Administratívny objekt | Wolkrova | 19.6 m²

ealitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v Bratislave na

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

10.42 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Na prenájom kancelária 20,34 m2 Wolkrova, Bratislava V – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Administratívny objekt | Wolkrova | 20.34 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

10.42 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Administratívna budova v priemyselnej zóne - Sučany.

Reality Sučany

Administratívny objekt | Sučany | 180 m²

Ponúkame na prenájom čiastočne zariadené kancelárske priestory o celkovej výmere 180 m2, obs

Publikované: 08.09.2021 Aktualizované: 04.07.2024
Objekty na predaj Sučany

Cena dohodou

Veľké parkovacie miesto na prenájom v podzemnej garáži v Arborii

Reality Trnava

Garáž | Novomestská | 18 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom široké parkovacie miesto v novostavbe Arboria v garáži na No

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

NA PREDAJ garáž ové státie v komplexe garáži Ondavská, Zimný štadión

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ondavská | 13 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj vnútorné garážové státie na prízemí Obj

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

25,000 € 1923 €/m²

Prenájom murovanej garáže Gajová, pri Modrom kostolíku-BA-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Gajova | 14.1 m²

EXKLUZÍVNA ponuka murovanej garáže na DLHOdobý prenájom ( minimálne 1 rok ), ul. Gajova, Bratis

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

180 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PREDAJ veľkolepý penzión v krásnom prostredí východného Slovenska

Reality Spišská Nová Ves

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 800 m²

PASS Reality ponúka na predaj penzión v aktívnej prevádzke, v krásnom prostredí východného Slov

Publikované: 15.07.2024 Aktualizované: 09.05.2026
Objekty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

NA PREDAJ: Polyfunkčný objekt / sklad v Diviackej Novej Vsi

Reality Diviacka Nová Ves

Skladový objekt | Nezadaná | 340 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoje podnikanie v okrese Prievidza? Ponúkame na predaj udržiavanú,

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Diviacka Nová Ves

145,000 € 426 €/m²

Skladový objekt na prenájom, Vráble

Reality Vráble

Skladový objekt | Kollárova | 340 m²

ByDoS Reality ponúkajú nehnuteľnosť na prenájom: Podnikateľský objekt • Lokalita: Kollárova ul

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Objekty na prenájom Vráble

1,200 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Polyfunkčná budova na predaj, Vráble

Reality Vráble

Polyfunkčný objekt | 1. mája | 422.6 m²

ByDoS Reality ponúka na predaj modernú, kompletne zrekonštruovanú polyfunkčnú budovu v časti me

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na predaj Vráble

1,390,000 € 3289 €/m²

Prevádzkový priestor so skladom a kanceláriami v centre, Vráble

Reality Vráble

Výrobný objekt | Ul. 1. mája | 135 m²

ByDoS Reality ponúkajú nehnuteľnosť na prenájom: Podnikateľský objekt • Lokalita: ulica 1. máj

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Objekty na prenájom Vráble

1,740 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Skladovacia HALA 1800 m2 (s pozemkom) NA PREDAJ v bývalom areáli TAZ Trnava

Reality Trnava

Skladový objekt | Coburghova | 1,800 m²

Ponúkame na predaj staršiu HALU o rozmeroch (š x hl.) cca 45 x 40 m a sv. výšky 4 až 6 m (celk.

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Trnava

770,000 € 428 €/m²

Prenájom HALY 1800 m2 v areáli bývalej TAZ-ky v Trnave

Reality Trnava

Skladový objekt | bývalý areál TAZ-ky v Trnave | 1,800 m²

Jedná sa o oceľovú konštrukciu HALY obmurovanú zo všet. strán o rozmeroch (š x hl.) cca 45 x 40

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

6,200 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Ponúkame exkluzívne na predaj garáž v Tlmačoch - Lipník

Reality Tlmače

Garáž | Československej armády | 18 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj garáž v Tlmačoch - Lipník - zastavaná plocha garáže je 20 m2. Nac

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 09.01.2026
Objekty na predaj Tlmače

16,900 € 939 €/m²

Prenájom vnútorné parkovanie Brezový háj pri Promenáde

Reality Nitra

Garáž | Brezový háj | 12 m²

Ponúkame na prenájom vnútorné parkovacie miesto v novostavbe Brezový háj v Nitre, blízko nákupn

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

AVENUE I kvalitné skladové priestory s administratívou, Báhoň

Reality Báhoň

Skladový objekt | 880 m²

Na prenájom kvalitné skladové priestory v kompletne zrekonštruovanej zateplenej, vykurovanej vý

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Báhoň

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRENÁJOM - reprezentatívny, nebytový-kancel. priestor, BA II

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Račianska | 201 m²

[b]Na prenájom nebytové - kancelárske priestory /201 m2/ na 2. poschodí v novostavbe polyfunkčn

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

AVENUE I skladová hala v uzavretom stráženom areály, Senec.

Reality Senec

Skladový objekt | Poľná | 7,500 m²

[b]Na prenájom vnútorné skladovacie plochy od 200 m2 do 7.500 m2 a priľahlé vonkajšie betónové

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Senec

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

AVENUE I obchodný priestor 154,02m2, v projekte Pekná vyhliadka 2

Reality Bratislava-Dúbravka

Objekt pre obchod | Martina Granca | 154.02 m²

Realitná kancelária AVENUE RE, s.r.o. ponúka na predaj lukratívne obchodné priestory v úspešnom

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

284,937 € 1850 €/m²

PREDAJ - obchodno - skladový areál, Bernolákovo.

Reality Bernolákovo

Skladový objekt | 1,024 m²

[b]Na predaj uzavretý obchodno - skladový areál v priemyselnej lokalite obce Bernolákovo s výbo

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bernolákovo

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23059)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie