Administratívny objekt | 19 m²
Štýlový kancelársky priestor priamo v centre mesta – 19 m² Hľadáte ideálne miesto pre svoje pod
300 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 826.3 m²
Úžitková plocha 826,3 m2. Penzión pozostáva z staršej budovy a novej prístavby z roku 2017. Ne
669,500 € 810 €/m²
Polyfunkčný objekt | 600 m²
Ponúkame na prenájom moderný objekt, so samostatnými bytovými jednotkami. Objekt je plne vyba
6,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 600 m²
Ponúkame na predaj moderný objekt, ktorý je dnes vedený ako rodinný dom so samostatnými bytovým
Cena dohodou
Výrobný objekt | 1,145 m²
Máme výbornú príležitosť pre podnikateľov a investorov. Ponúkame vám na predaj podnikateľský o
196,400 € 172 €/m²
Polyfunkčný objekt | Dohnányho | 350 m²
Prenajmeme časť areálu na Dohnányho ulici v dotykovom centre krajského mesta Trnava, oproti nem
1,800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Reštaurácia | Námestie Svätého Egídia | 370 m²
"Reality Tatry – Váš spoľahlivý partner v realitách pod Tatrami." Exkluzívne vám prinášame na
Info v RK
Garáž | 9. mája | 17 m²
REALITY TATRY – Váš spoľahlivý partner v realitách v lokalite POPRAD - TATRY Exkluzívne vám
21,900 € 1288 €/m²
Spevnené plochy | Termálna | 12 m²
PREDANÉ !!! Aj táto garáž má už svojho nového majiteľa. Ak aj vy uvažujete nad predajom svoje
Cena dohodou
Spevnené plochy | Nezadaná | 12 m²
REALITY TATRY - EXKLUZÍVNE !!! Ponúkame na prenájom vonkajšie parkovacie státie v Tatranskej L
Cena dohodou
Skladový objekt | Novozámocká cesta | 450 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA – Veľký pozemok s kvalitnou murovanou budovou v Komárne! Ponúkame na predaj a
375,000 € 833 €/m²
Iný objekt | Hlavná | 734 m²
Ponúkame Vám na predaj komerčné objekty Zlatná na Ostrove, Hlavná. Plocha: úžitková 734m2, p
375,000 € 511 €/m²
Polyfunkčný objekt | Komárňanská cesta | 800 m²
Na predaj historický mlyn s potenciálom – Dolný Štál, Komárňanská cesta (okr. Dunajská Streda)
Info v RK
Skladový objekt | Bratislavská cesta | 5,000 m²
Na prenájom: Skladové priestory – Zlatná na Ostrove - uzavretý areál Ponúkame na prenájom skla
Cena dohodou
Skladový objekt | Továrenská | 2,500 m²
Na prenájom je skladový poľnohospodársky areál s rozlohou 10 451 m². Areál zahŕňa: Administra
Cena dohodou
Skladový objekt | Veľký Harčáš | 910 m²
Ponúkame Vám na prenájom novopostavené komerčné a prevádzkové priestory Komárno, Veľký Harčáš.
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Skladový objekt | Na Pažiti | 1,081 m²
ZENITH LUXURY REAL ESTATE Vám predstavuje jedinečnú investičnú príležitosť v oblasti priemyseln
581,197 € 538 €/m²
Výrobný objekt | Na Pažiti | 1,081 m²
764,454 € 707 €/m²
Skladový objekt | Na Pažiti | 1,081 m²
757,406 € 701 €/m²
Skladový objekt | Kopčianska | 2,392 m²
ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva skladové haly v stráženom a oplotenom areáli v komerčnej zóne
6,151,805 € 2572 €/m²
Administratívny objekt | Staré Grunty | 1,100 m²
ZENITH LUXURY Real Estate predáva dvojpodlažný administratívny objekt s výmerou 1 100 m2 a poze
2,499,000 € 2272 €/m²
Výrobný objekt | Na Pažiti | 1,081 m²
762,692 € 706 €/m²
Skladový objekt | Na Pažiti | 1,081 m²
762,692 € 706 €/m²
Výrobný objekt | Na Pažiti | 5,860 m²
6,075,000 € 1037 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.