MODERNÉ 2-IZBOVÉ APARTMÁNY V PROJEKTE ISTER TOWER, PARKSIDE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 32 m²

Investičná príležitosť a bývanie na najlepšej adrese! Moderné 2-izbové apartmány v projekte Ist

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

244,725 € 7648 €/m²

Top
Top

MODERNÉ 1 IZBOVÉ APARTMÁNY V ISTER TOWER – PARKSIDE

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Landererova | 25 m²

Investičná príležitosť na najlepšej adrese! V absolútnom centre moderného bratislavského downto

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

198,475 € 7939 €/m²

Top
Top

UNIKÁTNE 2-IZBOVÉ APARTMÁNY V PROJEKTE ISTER TOWER- BUSINESS SUITES

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 57 m²

Moderné 2-izbové apartmány s vysokými stropmi až 3,2 m v projekte Ister Tower v budove Business

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,725 € 6136 €/m²

Top
Top

PRÉMIOVÉ 3 IZBOVÉ BYTY V MODERNOM PROJEKTE ISTER TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 75 m²

ISTER TOWER – jedinečné 3-izbové byty s výhľadom na Bratislavský hrad, Staré Mesto alebo Dunaj.

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

435,000 € 5800 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE 3 IZBOVÉ BYTY S VEĽKÝMI TERASAMI V PROJEKTE ISTER TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 75 m²

Moderné 3-izbové byty s najväčšími terasami v downtowne, len v projekte ISTER TOWER Zažite výni

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

536,000 € 7147 €/m²

Top
Top

ISTER TOWER - EXKLUZÍVNE 4 IZBOVÉ BYTY S PANORAMATICKÝMI VÝHLADMI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Landererova | 119 m²

Viac než len priestor – exkluzívne 4-izbové byty s panoramatickými výhľadmi v ISTER TOWER Zažit

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

800,500 € 6727 €/m²

Top
Top

Novostavba Ružinov – 3 izbový byt s veľkou terasou – najvyššie podlažie | Vavrínová

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vavrínová | 63.48 m²

Bývanie, ktoré si užijete každý deň – s veľkou terasou a maximálnym súkromím. Ponúkame na pred

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,900 € 6142 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM MORAVANY N/V – UZAVRETÁ HRUBÁ STAVBA, GARÁŽ, VŠETKY SIETE

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | Družstevná | 157 m²

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM PRI PIEŠŤANOCH – UZAVRETÁ HRUBÁ STAVBA, GARÁŽ, VŠETKY SIETE, SLEPÁ ULIC

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

165,000 € 1051 €/m²

Top
Top

2-izbové byty v projekte BAYA na Bajkalskej ul. - ktoré si na seba vedia zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 66.82 m²

Získajte až 7% p.a. ročne ! Pre viac informácií nás prosím kontaktujte. Baya od stavebno-devel

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

283,500 € 4243 €/m²

Top
Top

Ušetrite 20.000 EUR - 4i byt v projekte Nový Majer s parkovacím státím v garáži a kobkou v cene

Reality Stupava

4 izbový byt | Pri majeri | 100 m²

Stavebno-developerská spoločnosť BTK ponúka na predaj skolaudované moderné 4-izbové byty s balk

Publikované: 31.10.2023 Aktualizované: 02.12.2025
Byty na predaj Stupava

303,781 € 3038 €/m²

Top
Top

Útulné 1-izbové byty v projekte BAYA – ktoré si vedia na seba zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 42.92 m²

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,800 € 5144 €/m²

Top
Top

Luxusný 2-izbový apartmán v srdci Vysokých Tatier – projekt PRIMAVERA

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 62.87 m²

Užite si dokonalý pokoj, súkromie a relax v jedinečnom prostredí Vysokých Tatier. Ponúkame na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Top
Top

SLNEČNÝ 3 IZBOVÝ BYT S PRESKLENOU LOGGIOU, KLIMATIZOVANÝ, RUŽINOV, VÝBORNÁ LOKALITA, MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽOVÉHO STÁTIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | - | 107.32 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 4 izbový byt v obľúbenej čast

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

430,000 € 4007 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

SLNEČNÝ 4 IZBOVÝ BYT S PRESKLENOU LOGGIOU, KLIMATIZOVANÝ, RUŽINOV, VÝBORNÁ LOKALITA, MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽOVÉHO STÁTIA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | - | 107.32 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

430,000 € 4007 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

SLNEČNÝ 4 IZBOVÝ BYT S PRESKLENOU LOGGIOU, KLIMATIZOVANÝ, VÝBORNÁ LOKALITA, MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽOVÉHO STÁTIA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | - | 107.32 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

430,000 € 4007 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Moderný 4i rodinný dom

Reality Myjava

Rodinný dom | Nezadaná | 83.38 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý spája moderný dizajn a technológie pre maximálny komfort

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na predaj Myjava

225,000 € 2698 €/m²

Top
Top

Púpava development ponúka luxusné 2-izbové byty v centre Trnavy – Púpavy Residence

Reality Trnava

2 izbový byt | Športová | 45.34 m²

Púpava development predstavuje unikátny rezidenčný projekt Púpavy Residence, ktorý prináša do T

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Trnava

274,000 € 6043 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

1-izbový byt – premyslené bývanie s nízkymi nákladmi a moderným komfortom (od 31 m²)

Reality Bernolákovo

1 izbový byt | Senecka cesta | 31.07 m²

PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj efektívne riešené 1-izbové byty v projekte púpavy Bernolák

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

152,273 € 4901 €/m²

Top
Top

2-izbový byt – ideálny pre páry, dizajnové riešenia v štandarde a presvetlené priestory (45 m²–47,59 m²)

Reality Bernolákovo

2 izbový byt | Senecka cesta | 47.59 m²

Ak hľadáte komfortné bývanie s moderným štandardom, 2-izbové byty v projekte púpavy Bernolák po

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

173,502 € 3646 €/m²

Top
Top

2,5-izbový byt – flexibilný priestor, ideálny pre prácu z domu či menšiu rodinu (58 m²)

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Senecka cesta | 58.2 m²

Najuniverzálnejšia dispozícia projektu – 2,5-izbový byt – je perfektnou voľbou pre tých, ktorí

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

188,300 € 3235 €/m²

Top
Top

Púpava development ponúka luxusné 3-izbové byty v centre Trnavy – Púpavy Residence

Reality Trnava

3 izbový byt | Športová | 73 m²

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Trnava

427,000 € 5849 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

GRAVITAS | Slnečný stavebný pozemok v Miloslavove, časť Alžbetin Dvor

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Kraskova | 645 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj stavebný pozemok v Alžbetinom Dvore, nachádzajúci s

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

158,000 € 245 €/m²

Top
Top

Kompaktný kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s extra obytným priestorom, biokrbom, loggiou a wellness kúpeľňou v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 69.5 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s dodatočným obytným priestorom, zask

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,900 € 3740 €/m²

Top
Top

Predaj rod.dom v obci Priechod, Banská Bystrica

Reality Priechod

Rodinný dom | 685 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúka na predaj nádherný rodinný dom v pokojne

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Priechod

388,000 € 566 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Rodinné domy na predaj (22987)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Reality v Martine (747)
Upresniť hľadanie