2 izbový byt | Moyzesova | 56.72 m²
Proces kolaudácie projektu bol zahájený, predpokladané odovzdávanie bytov 05/2026! WEB PROJEK
159,879 € 2819 €/m²
3 izbový byt | Rekreačná | 93.79 m²
V exkluzívnom rezidenčnom projekte Na Lodenici v Piešťanoch ponúkame na predaj priestranný 3-iz
266,800 € 2845 €/m²
3 izbový byt | Hanulova | 78.9 m²
Predstavujeme Vám atraktívny 3-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b
355,000 € 4499 €/m²
4 izbový byt | Hanulova | 91.73 m²
Predstavujeme Vám atraktívny 4-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b
435,900 € 4752 €/m²
5 a viac izbový byt | Hanulova | 151.81 m²
Predstavujeme Vám atraktívny 5-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b
790,000 € 5204 €/m²
2 izbový byt | Hanulova | 49.33 m²
Predstavujeme Vám atraktívny 2-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b
251,000 € 5088 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 687 m²
Na predaj pozemok pre dvojdom so stavebným povolením. Dom je navrhnutý s parkovaním pre 3 autá
110 €/m2 110 €/m2
2 izbový byt | Mikovíniho | 54.32 m²
slnečný a svetlý s krásnym výhľadom | dostatok úložného priestoru | zrekonštruovaný bytový dom
230,000 € 4234 €/m²
Rodinný dom | Vinohradská | 156.01 m²
ZOSTÁVA UŽ LEN POSLEDNÝCH 5 DOMOV. Bývanie, kde sa ráno zobúdzate s výhľadom na les a do Bratis
499,900 € 3590 €/m²
3 izbový byt | 70.73 m²
Proces kolaudácie projektu bol zahájený, predpokladané odovzdávanie bytov 05/2026! WEB PROJEKT
199,370 € 2819 €/m²
2 izbový byt | Dolné Zelenice | 45 m²
Kompletnú ponuku nájdete na www.rezidenciazelenice.sk Optima home ponúka na predaj novovznikaj
110,616 € 2458 €/m²
Apartmán | . | 122 m²
Celú ponuku chaletov nájdete na: www.chaletytatry.sk Video z lokality si môžete pozrieť tu: ht
394,000 € 3148 €/m²
2 izbový byt | Dolné Zelenice | 45 m²
110,616 € 2458 €/m²
3 izbový byt | Dolné Zelenice | 63 m²
157,656 € 2502 €/m²
Apartmán | Lesná | 122 m²
Celú ponuku chaletov nájdete na: www.chaletytatry.sk. Video z lokality si môžete pozrieť tu: h
394,000 € 3148 €/m²
Rodinný dom | Dúhová | 115 m²
Nie každý deň sa objaví nehnuteľnosť, ktorá kombinuje moderný komfort, dokonalú zeleň a pokoj,
429,900 € 3738 €/m²
2 izbový byt | Sone Kovačevičovej | 56 m²
Ponúkame vám na prenájom slnečný 2-izbový byt v novostavbe skolaudovaného bytového domu Kriváň
600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Mojmírova | 152 m²
PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj dva komerčné priestory v novobudovanom komornom rezidenčnom
Cena dohodou
2 izbový byt | Generála Goliana | 65 m²
Púpavy pri Aleji - priestranné 2-izbové byty, v cene štandard a stropné kúrenie a chladenie
209,300 € 2858 €/m²
Rodinný dom | 260 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred
279,000 € 1231 €/m²
Rodinný dom | Hornočermánska | 130 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na
330,000 € 2538 €/m²
3 izbový byt | 105 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pre
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Teplická | 7,224 m²
Tiny House Resort – Liptovská Teplička Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj stavebný poz
800,000 € 111 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Trnovec | 626 m²
626 m² priestoru pre bývanie snov | pokojná lokalita | inžinierske siete | investičný potenciál
54,000 € 86 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.