EXKLUZÍVNE !!! Novostavba bungalovu Levice.

Reality Levice

Rodinný dom | Krížny vrch | 140 m²

V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA ponúkame na predaj 6 ročnú novostavbu bungalovu v Leviciach na

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Levice

285,000 € 2036 €/m²

Prenájom 1.izbového bytu v rodinnom dome v Leviciach

Reality Levice

1 izbový byt | Jarná ul. | 47.3 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 1.izbový byt v rodinnom dome nachádzajúci sa v tichej lokalite m

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na prenájom Levice

450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Pozemok Ipeľský Sokolec - vhodný ako ovocný sad alebo bytovú výstavbu

Reality Ipeľský Sokolec

Pozemok pre bytovú výstavbu | 5,535 m²

Ponúkam Vám na predaj pozemok v intraviláne obce, druh záhrada, vhodný aj na stavbu rodinných

Publikované: 01.04.2022 Aktualizované: 05.07.2025
Pozemky na predaj Ipeľský Sokolec

47,500 € 9 €/m²

Exkluzívne na predaj 3-izbový byt v Šahách - znížená cena!

Reality Šahy

3 izbový byt | Námestie M. R. Štefánika | 61 m²

Exkluzívne na predaj krásny 3-izbový byt o rozlohe 61 m2 s lodžiou. Nachádza sa na vyvýšenom pr

Publikované: 21.01.2023 Aktualizované: 01.09.2025
Byty na predaj Šahy

73,000 € 1197 €/m²

EXKLUZÍVNE - Stavebný pozemok Mýtne Ludany

Reality Mýtne Ludany

Pozemok pre rodinné domy | Na Dolnom konci | 2,169 m²

V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Mýtne Ludany pri Lev

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Pozemky na predaj Mýtne Ludany

35,000 € 16 €/m²

Priemyselný areál-veľká hala,sklad,výrobná hala- aj samostatne

Reality Tovarníky

Priestor pre výrobu | Dr. Pantočku | 4,074 m²

Ponúkame vám na predaj rozľahlý priemyselný park o rozlohe 12 856 m2 v Tovarníkoch pri Topoľčan

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 11.09.2025
Priestory na predaj Tovarníky

Info v RK

Stavebný pozemok Trenčín-Záblatie

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Poľnohospodárska | 650 m²

Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v mestskej časti Záblatie, na ulici Poľn

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 11.09.2025
Pozemky na predaj Trenčín

162,800 € 250 €/m²

REZERVOVANÉ_Rodinný dom na predaj v obci Kozárovce+garáž

Reality Kozárovce

Rodinný dom | Pod Skalou | 709 m²

Na predaj priestranný dvojposchodový rodinný dom v obci Kozárovce (okres Levice) Ponúkame na pr

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Kozárovce

170,000 € 240 €/m²

Dom Pohronský Ruskov - zateplený, zariadený-NOVÁ CENA

Reality Pohronský Ruskov

Rodinný dom | 180 m²

NA PREDAJ-ponúkam kompletne ZARIADENÝ dom v obci Pohronský Ruskov na 20 árovom pozemku v tichej

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Pohronský Ruskov

89,000 € 494 €/m²

Exkluzívne predávame rozostavaný rodinný dom a hosp. objekt v obci Veľké Lovce

Reality Veľké Lovce

Rodinný dom | Nezadaná | 450 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom a hospodársky objekt na pozemku o rozlo

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 05.05.2025
Domy na predaj Veľké Lovce

160,000 € 356 €/m²

Rodinný dom v centre mesta

Reality Levice

Rodinný dom | Ul. J. Jesenského | 783 m²

Na predaj ponúkame exkluzívny dom v prestížnej lokalite v srdci mesta, ktorý sa nachádza v pôvo

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Levice

183,700 € 235 €/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA | Kompletne zariadený dom v srdci Pukanca – okamžite k nasťahovaniu!

Reality Pukanec

Rodinný dom | Čierne Blato | 95 m²

Predstavujeme vám nehnuteľnosť, ktorá si vás získa na prvý pohľad. Tento jedinečný, zrekonštruo

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Pukanec

155,000 € 1632 €/m²

EXKLUZÍVNE !!! Vidiecky rodinný dom v Pukanci, Štiavnické vrchy.

Reality Pukanec

Vidiecky dom | Námestie mieru | 230 m²

V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA ponúkame na predaj vidiecky rodinný dom v Pukanci na úpätí Štia

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Pukanec

40,000 € 174 €/m²

Moderný rodinný dom v tichej lokalite – Horná Seč

Reality Horná Seč

Rodinný dom | Jurská | 90 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom situovaný v pokojnej uličke obce Horná Seč, ideálny

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Horná Seč

206,000 € 2289 €/m²

Predaj rodinného domu v obci Kozárovce

Reality Kozárovce

Rodinný dom | Nezadaná | 510 m²

Ponúkam Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Kozárovce, ktorá je vzdialená len približ

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Kozárovce

135,000 € 265 €/m²

Na predaj administratívna budova s parkovaním v Leviciach

Reality Levice

Administratívny objekt | Mochovská ul. | 720 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojacu administratívnu budovu v Leviciach s veľkým potenciálom v

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Levice

350,000 € 486 €/m²

1 izbový byt Levice lokalita pri Sanate

Reality Levice

1 izbový byt | 36.2 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s výmerou 36,2 m² vo vyhľadávanej lokalite mesta Levice, v blíz

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Levice

78,000 € 2155 €/m²

Na predaj: Skvelý pozemok s nádherným výhľadom

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | 2,278 m²

Pozemok s nádherným výhľadom Ponúkame vám jedinečnú šancu získať pozemok v skvelej lokalite,

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Levice

75 €/m2 75 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Dom Želiezovce 4 izby garáž pivnica pozemok 8 árový-centrum mesta

Reality Želiezovce

Rodinný dom | 150 m²

PONUKA-vo VÝHRADNOM zastúpení na predaj zaujímavý veľký dom v meste Želiezovce v centre mesta,

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Domy na predaj Želiezovce

95,000 € 633 €/m²

Veľký poschodový Rodinný dom v Plavých Vozokanoch

Reality Plavé Vozokany

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA ponúkame na predaj veľký poschodový rodinný dom v obci Plavé Vo

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Plavé Vozokany

99,000 € 582 €/m²

Garáž - prenájom_objekt strážený 24/7

Reality Levice

Skladový objekt | Ladislavov dvor | 30 m²

Prenájom garáží po kompletnej rekonštrukcii – bezpečný a diskrétny priestor v blízkosti Levíc

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Objekty na prenájom Levice

180 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Investičný pozemok Levice 3300 m2 -Staré Levice

Reality Levice

Rekreačný pozemok | Staré Levice | 3,300 m²

Na predaj čistý, udržiavaný a oplotený pozemok v lokalite Staré Levice o výmere 3300 m2- najužš

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 13.06.2025
Pozemky na predaj Levice

68 €/m2 68 €/m2

Pozemok na predaj v obci Nová Baňa + stavebné povolenie a VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,529 m²

Ponúkam na predaj pozemok so schváleným stavebným povolením v tichej lokalite – Nová Baňa Pozem

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

69,000 € 45 €/m²

Na predaj vinica s vinárskym domom a projektom prestavby

Reality Mýtne Ludany

Chalupa, rekreačný domček | 32 m²

Ponúkame na predaj vinársky domček s pozemkom o výmere 1210 m² v krásnej vinohradníckej lokalit

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.07.2025
Chaty a chalupy na predaj Mýtne Ludany

33,000 € 1031 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Rodinné domy na predaj (23016)
Reality v Martine (750)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Upresniť hľadanie