Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom adekvátny pre 4-člennú rodinu, ideálne niekde v šir
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho seriózneho klienta hľadáme rodinný dom v okrese Veľký Krtíš v obciach- Nová Ves
Cena dohodou
Komerčná zóna | 3,000 m²
SÚRNE ! Pre konkrétneho developera hľadáme pozemok v okolí Brezna, prípadne v okolí. Pokojne to
300,000 € 100 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Dlhá nad Oravou. Za každú ponuku Vám
Cena dohodou
Rodinný dom | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Istebné. Za každú ponuku Vám budem vď
Cena dohodou
3 izbový byt | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám 3 izbový byt v Nižnej . Za každú ponuku Vám budem vďačná. Celý p
Cena dohodou
Rodinný dom | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Liptovská Osada. Za každú ponuku Vám
Cena dohodou
3 izbový byt | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt v Tvrdošíne . Za každú ponuku Vám budem vďačná. Cel
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 105 m²
Ponúkame na predaj rekreačnú chatu s viničným domčekom nachádzajúcu sa v tichej a vyhľadávanej
110,000 € 1048 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 884 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú ponuku stavebného pozemku, ktorá v sebe spája prestížnu lokalitu p
130,000 € 147 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 100 m²
Hľadáte únik do prírody s komfortom moderného bývania? Ponúkame na predaj dizajnovú novostavbu
134,900 € 1349 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 260 m²
HD reality ponúka na predaj dom v pokojnej obci Prenčov. Nehnuteľnosť, ktorá bola kedysi hospod
155,000 € 596 €/m²
Rekreačný pozemok | 642 m²
Hľadáte ideálne miesto pre výstavbu rekreačnej chaty alebo rodinného domu v srdci prírody? HD r
49,000 € 76 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,134 m²
Hľadáte miesto pre váš vysnívaný domov, kde sa spája absolútny pokoj s krásou prírody? Ponúkame
120,000 € 56 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 490 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája veľkorysý priestor, relax v bazéne a strategickú polohu? Predstavu
270,000 € 551 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,041 m²
HD Reality ponúka na predaj atraktívny investičný pozemok s vydaným súhlasným stanoviskom obce
104,500 € 34 €/m²
3 izbový byt | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v meste Ružomberok. Za každú ponuku Vám budem vďač
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Bárdošova | 280 m²
Na vyhľadávanej adrese Bárdošova ulica v lokalite Kramáre ponúkame na predaj architektonicky vý
890,000 € 3179 €/m²
Garáž | Mraziarenská | 12 m²
Ponúkame na predaj dve parkovacie státia vedľa seba v garážovom dome na Mraziarenskej ulici vo
21,500 € 1792 €/m²
2 izbový byt | Severná | 61 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v pohraničnom mestečku Šahy. Byt sa predáva nezariadený a má za
55,000 € 902 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 83 m²
Hľadáte pokojné bývanie v tichej lokalite, no zároveň chcete mať základnú občiansku vybavenosť
205,000 € 2470 €/m²
4 izbový byt | Beňadická | 88.58 m²
Ponúkame na predaj priestranný a prakticky riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej
289,900 € 3273 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 170.48 m²
Jedinečná ponuka – 5-izbová tehlová novostavba samostatného rodinného domu v tichej časti obce
389,000 € 2282 €/m²
Záhrada | Domové role | 799 m²
V Zastúpení klienta ponúkame jedinečnú príležitosť kúpy atraktívneho pozemku v obľúbenej časti
290,000 € 363 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.