Ponúkame NA PREDAJ lukratívny pozemok 13,4 ha v LUČENCI

Reality Lučenec

Orná pôda | Ľadovo | 133,946 m²

Pozemok je umiestnený v lokalite Ľadovo medzi solárnou elektrárňou, veľkoskladom CBA a hlavnou

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

20 €/m2 20 €/m2

Znížená cena. Predaj rodinného domu a komplex budov v Lučenci časť Opatová

Reality Lučenec

Rodinný dom | Opatová | 927 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom budovy ako garáže a budovy na podnikanie v Lučenci časť Opat

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

155,000 € 167 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebné pozemky na predaj v Lučenci v blízkosti mestského lesa...

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Mestská pustatina | 559 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky v súkromnej štvrti. Vstup na príjazdovú cestu k pozemko

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

Cena dohodou

Novinka
Novinka

PREDAJ POZEMKOV S KOMPLET VYBUDOVANÝMI SIEŤAMI - NOVÁ OPATOVÁ II. ETAPA - LUČENEC

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Na Jazerách | 523 m²

Spoločnosť TARGETreal Vám s radosťou oznamuje spustenie predaja II. Etapy projektu "Nová Opatov

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Lučenec

Info v RK

VYMEŇ STARÝ byt za NOVÝ - predaj posledných 1-izbových bytov - MAJAKOVSKÉHO REZIDENCE

Reality Lučenec

1 izbový byt | V.V.Majakovského | 39 m²

TARGETreal Vám ponúka na predaj priestranné a svetlé posledné tri jednoizbové byty v Bytovom do

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Lučenec

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, Novostavba, 2-izbový byt, Lučenec, MAJAKOVSKÉHO REZIDENCE, TARGETreal

Reality Lučenec

2 izbový byt | V. V. Majkovského | 56 m²

TARGETreal Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojizbové byty v Bytovom dome Majakovského Residenc

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Lučenec

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, Novostavba, 3 izbový byt, Lučenec, MAJAKOVSKÉHO REZIDENCE, TARGETreal

Reality Lučenec

3 izbový byt | V. V. Majkovského | 94 m²

TARGETreal Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbové byty v Bytovom dome Majakovského Residence,

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Lučenec

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ : 4 izbový po kompletnej luxusnej rekonštrukcii so zariadením

Reality Lučenec

4 izbový byt | Rúbanisko II | 105 m²

TARGETreal ponúka vo výhradnom zastúpení exkluzívny dizajnový 4 izbový byt v Lučenci, časť Rúba

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Byty na predaj Lučenec

179,000 € 1705 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POSLEDNÉ 3 RODINNÉ DOMY NA PREDAJ - Nová Opatová Lučenec TARGETreal

Reality Lučenec

Rodinný dom | Na Jazerách | 153 m²

TARGETreal Vám predstavuje exkluzívny projekt "Nová Opatová" v Lučenci. Po úspešnej prvej fáze,

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Domy na predaj Lučenec

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Jedinečná príležitosť rodinného domu s nadštandardným pozemkom v Lučenci

Reality Lučenec

Rodinný dom | Poľná | 1,748 m²

Directreal MM - Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť získať rodinný dom v srdci Lučenca, Banskob

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

160,000 € 92 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

DIRECTREAL|Znížená cena! Obchod na Masarykovej ulici - totálne centrum mesta.

Reality Lučenec

Obchodné priestory | T. G. Masaryka | 210 m²

Directreal MM - Ponuka obchodného priestoru v úplnom centre mesta(obchodná ulica).Pozostáva z

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Lučenec

70,000 € 333 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Priestranný RD vo vyhľadávanej lokalite mesta Lučenec.

Reality Lučenec

Rodinný dom | Karola supa | 250 m²

Directreal MM - Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť získať rodinný dom na vynikajúcej adrese v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

255,000 € 1020 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Rodinný dom s garážou a záhradou vo vyhľadávanej lokalite.

Reality Lučenec

Rodinný dom | Študentská | 200 m²

Directreal MM - Ponúkame na predaj štýlový rodinný dom v Lučenci, Banskobystrický kraj. Ten

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

160,000 € 800 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

DIRECTREAL|Pozemky s veľkým potenciálom, aj na výstavbu rodinných domov

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Ľadovo | 12,790 m²

Directreal MM - Ponúkame na predaj pozemky s veľkým potenciálom pre výstavbu rodinných domov v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

15 €/m2 15 €/m2

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Keď lokalita rozhoduje, rodinný dom v Lučenci

Reality Lučenec

Rodinný dom | Alexyho | 250 m²

Directreal MM - Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom v meste Lučenec na Alexyho ulici - lok

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

189,000 € 756 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

BYTOVÝ DOM V MESTE LUČENEC

Reality Lučenec

Polyfunkčný objekt | Ulica Svätoplukova | 948 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci bytový dom situovaný v tichej lokalite mesta Lučenec. Pos

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Objekty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Dva a pol izbový byt v okrajovej časti Lučenca

Reality Lučenec

2 izbový byt | Haličská cesta | 62 m²

Veľmi výhodná cena bytu!!! Hľadáte svoj nový domov? Splňte si svoje predstavy a navrhnite si p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

57,000 € 919 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, predaj,3 izbový byt, Lučenec, Rúbanisko II

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko II | 63 m²

HD Reality, v zastúpení Bc. Simony Antares, t.č. 0901 770 047 ponúka na predaj kompletne zreko

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Hľadáme pre klienta tichý pozemok v Ružinej

Reality Lučenec

Komerčná zóna | 250 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok v Ružinej, podmienkou je Divinska strana. Ak sa

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na kúpa Lučenec

50,000 € 200 €/m²

HD REALITY, predaj, rodinný dom v Lučenci

Reality Lučenec

Rodinný dom | E. M. Šoltésovej | 423 m²

HD Reality v zastúpení Bc. Simony Antares, t.č. 0901 770 047 prináša ponuku, ktorá sa na trhu

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lučenec

241,000 € 570 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Poschodový rodinný dom neďaleko centra mesta

Reality Lučenec

Rodinný dom | Lva Nikolajeviča Tolstého | 280 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Lučenec, L. N. Tolstého * veľkosť pozemku: 420 m2 * obytná /zastava

Publikované: 21.11.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

165,000 € 589 €/m²

Dva stavebné pozemky v lukratívnej časti mesta

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | J.Chalupku | 481 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Lučenec, Ulica J. Chalupku Účel využitia: pozemok určený na výstavbu rodin

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

45,000 € 94 €/m²

Priestranný obchodný priestor v centre mesta Lučenec

Reality Lučenec

Obchodné priestory | T.G. Masaryka | 85 m²

Ponúkame na prenájom priestranný nebytový – obchodný priestor na hlavnej ulici - T.G Masaryka

Publikované: 30.10.2019 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

890 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok na Maloveskej ulici

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Malá Ves | 26,500 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Lučenec - Malá Ves Účel využitia: Pozemok je vhodný na vybudovanie odstavn

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

19,990 € 1 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality v Martine (756)
Rodinné domy na predaj (23114)
Upresniť hľadanie