Rodinný dom | Levanduľová | 182.42 m²
S hrdosťou predstavujeme projekt, ktorý mení pravidlá mestského bývania. CONDOMINIUM LEVANDER j
429,999 € 2357 €/m²
Rodinný dom | Levanduľová | 108.1 m²
429,999 € 3978 €/m²
Rodinný dom | Levanduľová | 117.3 m²
419,999 € 3581 €/m²
Rodinný dom | Levanduľová | 108.1 m²
429,999 € 3978 €/m²
Rodinný dom | Levanduľová | 108.36 m²
429,999 € 3968 €/m²
Rodinný dom | Levanduľová | 118 m²
419,999 € 3559 €/m²
4 izbový byt | Levanduľová | 117.3 m²
419,999 € 3581 €/m²
Rodinný dom | Levanduľová | 108.36 m²
429,999 € 3968 €/m²
Rodinný dom | Levanduľová | 201.66 m²
429,999 € 2132 €/m²
Rodinný dom | Levanduľová | 108.36 m²
429,999 € 3968 €/m²
Rodinný dom | Levanduľová | 108.1 m²
429,999 € 3978 €/m²
4 izbový byt | Levanduľová | 108.36 m²
429,999 € 3968 €/m²
Rodinný dom | Levanduľová | 118 m²
419,999 € 3559 €/m²
3 izbový byt | Rajecká | 83 m²
Nehnuteľnosť, ktorá vám dá priestor bývať hneď a zároveň si ju dokončiť presne podľa vlastných
234,900 € 2830 €/m²
4 izbový byt | Rajecká | 83 m²
234,900 € 2830 €/m²
3 izbový byt | Geologická | 80 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite Bratislavy,
255,000 € 3188 €/m²
2 izbový byt | Hradská | 43 m²
Za výbornú cenu ponúkame na predaj 2-izbový byt s vlastným krytým parkovaním ul. Hradská, Brati
198,000 € 4605 €/m²
Rodinný dom | 352 m²
Život bez kompromisov — reprezentatívna vila s bazénom: Bratislava – Vrakuňa Sú domy, ktoré po
1,349,000 € 3832 €/m²
3 izbový byt | Čučoriedková | 84 m²
Hľadáte miesto, kde sa budete naozaj cítiť ako doma? Tento výnimočne príjemný 3-izbový byt vás
368,000 € 4381 €/m²
3 izbový byt | Píniová | 78 m²
Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt na Píniovej ulici v mestskej časti Bratislava - Vr
234,990 € 3013 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Brezová | 33 m²
LOKALITA: Studne sú umiestnené priamo vo Vrankuskom lesoparku v Bratislave. STAVBA: Železobeto
29,700 € 900 €/m²
Iný rekreačný objekt | Brezová | 31 m²
29,700 € 958 €/m²
Iný byt | Brezová | 63 m²
49,700 € 789 €/m²
2 izbový byt | Rajecká | 37 m²
Ponúkame na predaj prakticky riešený 1,5-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Vraku
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.