Objekt na predaj 332,5 m² pre účely podnikania v meste Bratislava, časť Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Priestor pre sklad | Estónska | 332.5 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj samostatne stojací

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vrakuňa

890,000 € 2677 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK V TICHEJ ČASTI VRAKUNE

Reality Bratislava-Vrakuňa

Pozemok pre rodinné domy | Ráztočná | 600 m²

Ponúkame vám exkluzívne na predaj atraktívny stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

199,000 € 332 €/m²

Priestranný 3 – izbový byt s balkónom, kobkou a garážovým parkovacím miestom

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Píniová | 82 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na predaj priestranný 3 – izbový byt s balkónom, kobkou a par

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

239,990 € 2927 €/m²

Moderná 5-izbová vila – tichá vilová štvrť Begóniová, Bratislava

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Begóniová | 203 m²

Na predaj ponúkame architektonicky pôsobivú 5-izbovú vilu v novej vilovej štvrti na konci Begón

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

999,000 € 4921 €/m²

AZ. ponúka priestranný 4-izbový byt v top lokalite Vrakune

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | 81 m²

AZ Ponúka na predaj priestranný a zrekonštruovaný 4-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislav

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

259,000 € 3198 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom SAMOSTATNEJ UZAMYKATEĽNEJ IZBY

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garsónka | Bodvianska | 16 m²

Ponúkame na prenájom samostatnú uzamykateľnú izbu v slušnom zdieľanom byte, kde bývajú iba pori

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

350 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt s priestrannou terasou v novostavbe

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Toryská | 56.8 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený úplne nový 2-izbový byt s priestrannou terasou v novosta

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

219,000 € 3856 €/m²

Predaj, 2 izbový byt na ul. Stavbárska

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 40 m²

Ponúkame na predaj čiastočne zariadený 2 izbový byt, situovaný v časti Vrakuňa na Stavbárskej u

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

111,000 € 2775 €/m²

NA PRENÁJOM - veľký 2 izbový byt s parkovcím miestom v garáži

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Arménska | 54 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PRENÁJOM veľký 2 izbový byt v tichej ulici Arménska v Brat

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

TOP MAKLÉR ponúka priestranný 2-izbový byt v tichej lokalite

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Arménska | 74 m²

TOP MAKLÉR ponúka priestranný 2-izbový byt v tichej lokalite – parkovanie priamo pod domom a v

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

265,000 € 3581 €/m²

Predaj poľnohospodárskych parciel Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Orná pôda | 4,100 m²

Predaj pozemkov vo výlučnom vlastníctve, ktoré sú na súbore poľnohospodárskych parciel (orná pô

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

5 €/m2 5 €/m2

Predaj priestranného 6-izbového rodinného domu – Rebarborová ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Rebarborová | 290 m²

Realitné Impérium ponúka na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom situovaný v pokojnej časti

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

600,000 € 2069 €/m²

Prenájom 3 izbového bytu na Estónskej ulici vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Estónska | 53 m²

Prenájom 3 izbového bytu v tichom prostredí na Estónskej ulici v tesnej blízkosti Vrakúnskeho l

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj garáž v mestskej časti Bratislava Vrakuňa na Bebravskej ulici

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Bebravská | 13 m²

Ponúkame na predaj garáž, na ulici Bebravská, BA – Vrakuňa. Veľkosť garáže 13 m2. Vstup je cez

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 06.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

25,000 € 1923 €/m²

Predaj 2-garzónka ul . Stavbárska 36 Bratislava

Reality Bratislava-Vrakuňa

Dvojgarsónka | Stavbárska | 42 m²

Popis nehnuteľnosti Na predaj 2-garsónka na Stavbárskej ulici č. 36, Bratislava – mestská časť

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

120,900 € 2879 €/m²

Izba BEZ DEPOZITU ihneď voľna na prenajom

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garsónka | Estónska | 16 m²

TOP MAKLÉR Vám ponúka samostatnú izbu na prenájom v byte na Estónskej ulici. Byt má nové podl

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

350 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Garzónka 42m

Reality Bratislava-Vrakuňa

Apartmán | Stavbárska | 42 m²

Moderná, na mieru zariadená garsónka o výmere 42m2, so vstavanými spotrebičmi (elektrická varná

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

135,000 € 3214 €/m²

REZERVOVANÝ Priestranný 3 izbový byt časť Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Brezová | 124.9 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt v tichej lokalite na ulici Brezová v B

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

350,000 € 2802 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 480 m2, VRAKUŇA BA

Reality Bratislava-Vrakuňa

Pozemok pre rodinné domy | Jazmínová | 480 m²

Stavebný pozemok 480 m2 v tichej lokalite Bratislavy, všetky IS. Ponúkame na predaj investičný

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

216,000 € 450 €/m²

PRIESTRANNÝ 5 izb RD VO VRAKUNI BA II S POZEMKOM,3x PARKING

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Ráztočná | 145 m²

Ponúkame na predaj kvalitnú novostavbu 4izb a 5izb rodinného domu , v pokojnej časti Bratisla

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

385,000 € 2655 €/m²

5izbový RD v Bratislave www.domyraztocna.sk

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Irisová | 145 m²

Presťahujte sa do domu s terasou, záhradkou a vlastným parkovaním v Bratislave. Ponúkame na pr

Publikované: 19.06.2024 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

385,000 € 2586 €/m²

Na predaj 4i byt, prerobený na dva 2i, vhodný aj ako investícia

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Stavbárska | 78 m²

TOP INVESTÍCIA: 2 x 2-izb. byt s nájomníkmi, vedený ako 4i, čo znižuje mesačné náklady za správ

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

193,000 € 2474 €/m²

hľadám súrne 1i byt Vrakuňa, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | 40 m²

hľadáme súrne 1i byt Vrakuňa, Podunajské Biskupice. Nie posledné poschodie a s výťahom, ak je

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

145 € 4 €/m²

PREDANÉ !! 1-izbový byt s loggiou – Bratislava, Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Bučinová | 39.44 m²

Ponúkame na predaj praktický a čiastočne zrekonštruovaný 1-izbový byt v obľúbenej a vyhľadávane

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie