3 izbový byt | Arménska | 64 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný, klimatizovaný 2,5 izb. byt, ktorý sa nachádza v bytovom dom
265,000 € 4141 €/m²
2 izbový byt | Rajecká | 46 m²
Na predaj útulný úplne prerobený 2 izbový byt, v tichej lokalite v kompletne zrekonštruovanom a
185,000 € 4022 €/m²
3 izbový byt | Čiližská | 69.08 m²
Hľadáš investičný byt, ktorý ti bude ihneď zarábať? Čo keby si kúpil byt, ktorý už má nájomník
393,750 € 5700 €/m²
5 a viac izbový byt | Irisová | 145 m²
RADO Reality vám ponúka na predaj novostavbu z tohto roku s veľkorysou výmerou 145m² na ulici O
385,000 € 2655 €/m²
Rodinný dom | Hrušovská | 114 m²
REZERVOVANÉ Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom a potenciálom na ďalšiu výstavbu – Bratisl
759,000 € 6658 €/m²
Rodinný dom | Irisová | 145 m²
385,000 € 2655 €/m²
5 a viac izbový byt | Čiližská | 105.75 m²
519,750 € 4915 €/m²
Rodinný dom | 360.47 m²
Ponúkame na predaj krásny, moderný, multifunkčný dom, ktorý je ideálny či už na luxusné dvoj
Cena dohodou
3 izbový byt | Čiližská | 73 m²
S POVERENÍM VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou S KR
199,000 € 2726 €/m²
4 izbový byt | . | 0 m²
Predstavte si miesto, kde má každý člen rodiny svoj vlastný priestor a zároveň zostáva dosť
274,900 €
3 izbový byt | 65 m²
N087-EMJU Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 3 - 4 byt v Bratislave ideálne v m.č. Vrakuňa
220,000 € 3385 €/m²
5 a viac izbový byt | Hrušovská | 116 m²
Realitná kancelária MIRACLE REAL, s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj
1 € 0 €/m²
Mezonet | Hrušovská | 116 m²
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Hrušovská | 116 m²
1 € 0 €/m²
2 izbový byt | Píniová | 54 m²
Aston Waldner ponúka exkluzívne na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt s vlastnou terasou
560 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Podunajská | 57 m²
Ponúkame na prenájom krásny 2-izb. byt s terasou v mestskej časti Vrakuňa, na Podunajskej ul..
800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre svoju konkrétnu klientku aktuálne hľadám na kúpu 2izbový byt v Ba II- Vrakuňa, Senec. Špec
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Hradská | 445 m²
NA PREDAJ: Investičná príležitosť – Rodinný dom s 4-bytovými jednotkami, bazénom a okrasnou záh
850,000 € 1910 €/m²
Záhradná chatka | Vŕbová | 42 m²
Ponúkame na predaj 2 izbovú záhradnú chatu bez prístupu vo Vrakuni, BA II. ____________________
1 € 0 €/m²
Garáž | Dvojkrížna | 16 m²
Ponúkame na prenájom uzamykateľnú murovanú garáž, s mechanickou bránou na klúč. Garáž má rozme
130 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Dvojkrížna | 83.5 m²
Hľadáte bývanie, kde sa nebudete cítiť stiesnene? XXL Reality Vám ponúkajú na predaj výnimočne
249,900 € 2993 €/m²
Zmiešaná zóna | Dvojkrížna | 1,751 m²
Spoločnosť A-Nehnuteľnosti ponúka na predaj pozemok vedený ako ostatné plochy, nachádzajúci sa
550,000 € 314 €/m²
2 izbový byt | Stavbárska | 78 m²
TOP INVESTÍCIA: 2 x 2-izb.s nájomníkmi, vedený ako 4i, čo znižuje mesačné náklady za správu.
193,000 € 2474 €/m²
Rodinný dom | Levanduľová | 118 m²
S hrdosťou predstavujeme projekt, ktorý mení pravidlá mestského bývania. CONDOMINIUM LEVANDER j
419,999 € 3559 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.