Prenajmeme skladový priestor v Bratislave II.

Reality Bratislava-Vrakuňa

Priestor pre sklad | Žitavská | 452 m²

Prenajmeme skladovo – obchodný priestor v Bratislave II. Vrakuni na Žitavskej ulici. Priestor j

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 06.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vrakuňa

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

SRA | NOVÁ CENA – Slnečný 4-izbový rodinný dom s bazénom a terasou – BA Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Kosodrevinová | 120 m²

Túžite po svojej vlastnej oáze pokoja – mieste, kde po celom dni vypnete, zrelaxujete a vychutn

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

359,900 € 2999 €/m²

SKOLAUDOVANÝ 3-izbový podkrovný byt v novostavbe

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Poľnohospodárska | 73.09 m²

www.brick-park.sk Príď si pozrieť 2-izbové a 3-izbové byty s parkovacími státiami v SKOLAUDOVA

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

321,726.18 € 4402 €/m²

SKOLAUDOVANÝ Bezbariérový 3-izbový byt s predzáhradkou v novostavbe

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Poľnohospodárska | 73.06 m²

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Info v RK

SKOLAUDOVANÝ Bezbariérový 2-izbový byt s predzáhradkou v novostavbe

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Poľnohospodárska | 49.9 m²

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

250,901.55 € 5028 €/m²

SKOLAUDOVANÝ 2-izbový byt v novostavbe

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Poľnohospodárska | 49.9 m²

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Info v RK

SKOLAUDOVANÉ BYTY V RODINNÝCH DOMOCH

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Poľnohospodárska | 73 m²

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Info v RK

Hľadáme 1-izbový byt v Bratislave – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta aktívne hľadáme 1-izbový byt v mestskej časti Vrakuňa. Požiadavky klie

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 11.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

1 € 0 €/m²

Na predaj dom - ideálny pre rodinu aj podnikanie

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Stavbárska | 175 m²

Objavte priestor pre váš životný štýl! Prinášame vám rozsiahly samostatne stojaci rodinný dom s

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

490,000 € 2800 €/m²

PRENÁJOM POZEMKU v BRATISLAVE 5.728m2 NA PODNIKANIE – SKLADOVANIE - VÝROBU

Reality Bratislava-Vrakuňa

Zmiešaná zóna | Majerská | 5,728 m²

PRENÁJOM POZEMKU v BRATISLAVE 5.728m2 NA PODNIKANIE – SKLADOVANIE - VÝROBU NL REAL sprostredkuj

Publikované: 08.02.2024 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Vrakuňa

2,900 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

člen NARKS

SKVELÁ CENA ! KRÁSNE A PRIESTRANNÉ 4i DOMY ZA SKVELÚ CENU, JAZMÍNOVÁ UL., BA II, pozemok 281 m2

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Jazmínová | 142 m²

Partners SK sro ponúka na predaj kvalitné novostavby rodinných domov na Jazminovej ulici v Bra

Publikované: 11.11.2024 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

384,990 € 2464 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Upresniť hľadanie