Ponuka projektu skladovej haly - 784m2 na okraji Bratislavy

Reality Bratislava-Vrakuňa

Skladový objekt | 784 m²

Ponúkame na predaj projekt skladovej haly - pozemok so platným stavebným povolením / stavebným

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 14.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

Pozemky pre firmy od 653 do 15.000m2 - D4 park na vstupe do BA, tesne pri D4 - pozemky na logistiku, sklady, prevádzky, ľahkú výrobu a pod.

Reality Bratislava-Vrakuňa

Priemyselná zóna | 653 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky pre firmy na logistiku, sklady, haly, showroomy, prevádzky

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

BEZ PROVÍZIE: Krásne zrekonštruovaný 3 izbový byt vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Toryska | 65 m²

NOVINKA NA TRHU 🏡 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Toryská ul., Vrakuňa (Bratislava)

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na predaj Obchodný priestor vo Vrakúni.

Reality Bratislava-Vrakuňa

Reštauračné priestory | Rajecká | 320 m²

Priestor s potenciálom vo Vrakune – ideálny pre váš biznis! Hľadáte ideálne miesto pre bar, reš

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vrakuňa

680,000 € 2125 €/m²

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Toryska | 65 m²

NOVINKA NA TRHU 🏡 Na prenájom: štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Toryská ulic

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj komerčné a prevádzkové priestory Bratislava-Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

Reštauračné priestory | Rajecká | 316 m²

Priestor s potenciálom vo Vrakune – ideálny pre váš biznis! Hľadáte ideálne miesto pre bar, re

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

Na predaj obchodný priestor s presklením na terasu.

Reality Bratislava-Vrakuňa

Reštauračné priestory | Rajecká | 320 m²

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vrakuňa

680,000 € 2125 €/m²

3-izbový byt po rekonštrukcii s loggiou – BA II, Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Polnohospodarska | 68 m²

3-izbový byt po rekonštrukcii s loggiou – BA II, Vrakuňa Ponúkame na predaj 3-izbový byt v me

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

218,000 € 3206 €/m²

107 m² za 314 990 € – 4-izbová Novostavba v Bratislave

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Kazanská | 103 m²

🔥 107 m² ZA 314 990 €? VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE, KTORÝ NEMÁ KONKURENCIU 🏡 Bývanie, k

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

314,990 € 3058 €/m²

NOVOSTAVBA: Samostatný, zariadený 4i RD, Priehradná, BA II – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Priehradná | 126 m²

Na prenájom priestranný 4i rodinný dom v novostavbe, 3x parkovacie miesto vo dvore, Priehradná

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Vrakuňa

1,700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Šikovný 1i byt s balkónom v tichej časti Vrakune (30 m²)

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garsónka | - | 29.7 m²

Hľadáte útulné a cenovo dostupné bývanie v lokalite s množstvom zelene? Ponúkame na prenájom fu

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

520 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Podkrovný 3-izbový byt s krbom a garážou pri lesoparku

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Podunajská | 103.53 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a výnimočný 3-izbový podkrovný byt o výmere 103,53 m², ktorý s

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

950 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

ZNÍŽENÉ NA PREDAJ 4-IZBOVÝ BYT – BRATISLAVA - VRAKUŇA 82 m²

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | - | 82 m²

🔥 NA PREDAJ – 4-IZBOVÝ BYT | 82 m² | BALKÓN | BRATISLAVA – VRAKUŇA Ponúkame na predaj 4-izbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT V BA, KTORÝ DÁVA ZMYSEL

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Toryská | 78.93 m²

🔥 4 IZBY, 79 m² A PRIESTOR PRE CELÚ RODINU – BYT, KTORÝ MÁ ZMYSEL 📍 Bratislava 🏡 78,93 m² + lo

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

224,990 € 2851 €/m²

Zariadená dvojgarsónka (42,5 m²) vo Vrakuni – BEZ TIARCH

Reality Bratislava-Vrakuňa

Dvojgarsónka | - | 42.5 m²

Hľadáte štartovacie bývanie s nízkymi nákladmi alebo bezpečnú investíciu s rýchlou návratnosťou

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

123,000 € 2894 €/m²

Prvý prenájom! Luxusný 5-izbový dom so súkromným vstupom

Reality Bratislava-Vrakuňa

5 a viac izbový byt | Brezová | 115 m²

Prenájom 5-izbového rodinného domu so záhradou – novostavba, Brezová ulica, Bratislava – Vrakuň

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

1,300 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Garážový box 16 m² s diaľkovým ovládaním – Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Podunajská | 16 m²

Ponúkame na predaj samostatný garážový box o výmere 16 m², nachádzajúci sa v garážovom dome v o

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

27,500 € 1719 €/m²

BYTOČ RK - Predaj priestranného domu s bazénom a miestnosťou na fitness na Mostnej ul. v BA-Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Mostná | 454.2 m²

Za základe poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj rodinný dom s bazénom a miestnos

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

599,000 € 1319 €/m²

BYTOČ RK - Predaj priestranného RD s garážou na Mostnej ul. - BA-Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Mostná | 361.33 m²

Za základe poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj rodinný dom so skladovými priest

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

599,000 € 1658 €/m²

5-izbový mezonet so záhradou, novostavba, parkovanie

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Brezová | 115 m²

🏡 Moderný 5-izbový mezonet so záhradou v radovej zástavbe – ideálny pre rodinu, 2x parkovanie

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Vrakuňa

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rodinný 4-izbový byt s nízkymi nákladmi, Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Toryská | 78.93 m²

4-izbový byt s lodžiou – Toryská ulica, Bratislava – Vrakuňa Predstavujeme Vám priestranný a s

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

224,990 € 2851 €/m²

NA PREDAJ SAMOSTATNÁ GARÁŽ - PARK. DOM LOTYŠSKÁ 3A– VRAKÚŇA

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Lotysska | 18 m²

NA PREDAJ SAMOSTATNÁ GARÁŽ | ELEKTRINA | LOTYŠSKÁ 3A – VRAKÚŇA Ponúkame na predaj samostatnú u

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

35,999 € 2000 €/m²

4-izbový byt 107 m², balkón, novostavba Kazanská

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Kazanská | 103 m²

Veľkometrážny 4-izbový byt (107 m²) s balkónom a klimatizáciou – Kazanská ulica, Bratislava – V

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

314,990 € 3058 €/m²

PLUS REALITY | Obchodný priestor na Stavbárskej ulici na predaj!

Reality Bratislava-Vrakuňa

Obchodné priestory | Stavbárska | 81 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nebytový priestor na Stavbárskej.ul, mest

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vrakuňa

105,000 € 1228 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30407)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Rodinné domy na predaj (23090)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Upresniť hľadanie