NA PÁNTOCH - pozemok 1849 m2, PRÁVOPLATNÉ UR na vybudovanie PREVÁDZKOVEJ BUDOVY

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Na pántoch | 1,849 m²

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ pozemok určený na vybudovanie prevádzkovej budovy/h

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 24.07.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

259,990 € 141 €/m²

Reality Bratislava-Rača

Priemyselná zóna | Na pántoch | 1,849 m²

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 24.07.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

259,990 € 141 €/m²

Bez maklérov predám Atraktívny dom v lokalite Rača ID 105726

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Bratislava | 382 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

Cena na vyžiadanie

Chata v lesnom prostredí s krásnym výhľadom na pozemku 489m2

Reality Bratislava-Rača

Chalupa, rekreačný domček | Kopanice | 68 m²

EDEN real ponúka na predaj celoročne obývateľnú chatu v záhradkárskej osade Rača - Kopanice. Re

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

199,900 € 2940 €/m²

Stavebný pozemok v blízkosti Peknej cesty

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pekná cesta | 359 m²

Ponúkame vám na predaj jeden z posledných stavebných pozemkov v obľúbených Krasňanoch - Rača,

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

187,000 € 521 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

WOW: DIZAJNOVÝ 4i - TOP FLOOR, VEĽKÁ TERASA, 2x PARKING, LUXUSNÉ MATERIÁLY

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Malokrasňanská | 118.65 m²

Tento nadštandardne zrekonštruovaný 4i byt nevznikal s cieľom ďalšieho predaja. Majitelia si s

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

735,000 € 6195 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Investičný pozemok Krasňany BA III.

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Krasňany | 3,755 m²

ArchaReal Exkluzívne ponúka na predaj zaujímavý pozemok z pohľadu investície v atraktívnej čast

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

150,000 € 40 €/m²

PREDAJ: Vinica 3755 m2 Šinweg, Krasňany, Rača

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | - | 3,755 m²

Ponúkame na predaj pozemok - vinicu - nad Peknou cestou v Krasňanoch, lokalita Šinweg. Príjazd

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

50 €/m2 50 €/m2

REZERVOVANÁ: POPOLNÁ: Nadčasová 5 izbová vila v Rači s výhľadom na celé mesto

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Popolná | 305 m²

Unikátna vila v Rači, nominovaná na architektonickú cenu CE·ZA·AR, spája nadčasovú architektúru

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

999,000 € 3275 €/m²

Novostavba, 1-izbový byt s terasou, Eduarda Wenzla ul., Bratislava- Rača

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Eduarda Wenzla | 38 m²

Ponúkame na predaj Novostavba, 1-izbový byt s terasou, Eduarda Wenzla ul., Bratislava- Rača.

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

149,900 € 3945 €/m²

MARKENBERG - BALI - krásna vila INDIANA vo vyhľadávanej lokalite Canggu (Padonan)

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | BALI - Padonan | 120 m²

Predstavte si, že sa každý deň prebúdzate do vône tropickej záhrady, so súkromným bazénom a oce

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

225,000 € 1875 €/m²

Záhrada Rača-Bojnická ul. sever, prístup aj od Vajnorskej

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Bojnická | 360 m²

Pekná vyčistená záhrada v osade Žabí Majer na severnej strane, blízko železnice a vodného kanál

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

60,000 € 167 €/m²

Novinka
Novinka

Záhrada s možnosťou výstavby RD blízko Peknej cesty

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Pekná cesta | 359 m²

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

187,000 € 521 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

veľká murovaná garáž na predaj

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Rušňová | 31 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkú murovanú garáž na ulici Rušňová v Rači. Garáž je s pozemkom v oso

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

44,900 € 1448 €/m²

Predaj| Slnečný pozemok (814m2) v Rači – tichá lokalita, krásne výhľady na Bratislavu| GOFAR | Exkluzívne

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Nezadaná | 814 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj slnečný svahovitý pozemok o výmere 814m²,

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

85,000 € 104 €/m²

SLNEČNÝ POZEMOK 584 m2 PRE STAVBU VÁŠHO NOVÉHO DOMU S KRÁSNYM VÝHĽADOM V BLÍZKOSTI LESA / BRATISLAVA.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Knižkova dolina | 584 m²

Ponúkame na predaj tento STAVEBNÝ POZEMOK S DOKONALÝM VÝHĽADOM, ktorý je vhodný na výstavbu dom

Publikované: 06.11.2024 Aktualizované: 09.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

255,000 € 437 €/m²

Ponúkame na predaj veľkú záhradu v lokalite Žabí majer - Rača

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 864 m²

Ponúkame na predaj tri samostatné záhradné parcely v obľúbenej záhradkárskej oblasti Žabí Majer

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

120,000 € 139 €/m²

Novinka
Novinka

PRI VINOHRADOCH, 3-i byt s veľkými loggiami, 113 m2, RAČANY BIANCO

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Pri vinohradoch | 113 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

420,000 € 3717 €/m²

Predaj Administratívna budova 1 039,53 m², Detvianska ulica, Bratislava – Rača

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Detvianska | 1,039 m²

WIN - WIN ponúka exkluzívne na predaj trojpodlažnú budovu v mestskej časti Bratislava – Rača, p

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 15.08.2025
Objekty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM – RAČA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Dopravná | 65.72 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt po čerstvej a kvalitnej rekonštrukcii,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

256,900 € 3909 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj murovaná trojpodlažná chata s pozemkom a výhľadom – Rača – Kopanice

Reality Bratislava-Rača

Chata, drevenica, zrub | 70 m²

BOND Reality ponúka na predaj murovanú trojpodlažnú chatu s pozemkom o výmere 512 m² (rozmery 1

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

206,000 € 2943 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Polyfunkčný objekt s prevádzkami, Bratislava, Rača - Dopravná 3975 m2

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Dopravná | 2,000 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj výborne situovaný dvojpodlažný objekt s polyfunkčnou budovou a

Publikované: 11.03.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Slnečný pozemok v lokalite Rača - pri Šajbách, 8.442 m2

Reality Bratislava-Rača

Komerčná zóna | Pri Šajbách | 8,442 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj veľkorysý slnečný pozemok vhodný na podnikateľské účely. POZE

Publikované: 29.09.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Pozemok na výstavbu rodinného domu, BA- Rača 435 m2

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 435 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj slnečný pozemok s príjemným výhľadom na Bratislavu určený k v

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

312,000 € 717 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8544)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Rodinné domy na predaj (23085)
Upresniť hľadanie