Prevádzkový areál | 4,800 m²
Ponúkame na predaj multifunkčný komerčný areál v Bratislave, tvorený skladovými halami, adminis
1,500,000 € 313 €/m²
Priestor pre sklad | Púchovská | 525 m²
Pre bližšie informácie a dohodnutie si obhliadky kontaktujte, prosím, pána Ostricu, peter.ostri
5.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Pri kolíske | 169 m²
Skolaudované!!!! POZOR! Posledný dom v ponuke. GRAVITAS ponúka exkluzívne na predaj vilu v pr
980,000 € 5799 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²
Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 2-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n
240,000 € 4535 €/m²
2 izbový byt | Pekná cesta | 49.4 m²
Ponúkame na prenájom 2 izbový útulný byt s balkónom, s výmerou obytnej plochy 46 m² + pivnica 3
790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Račianska | 220 m²
Pre bližšie informácie a dohodnutie si obhliadky kontaktujte p, prosím, správcu objektu p. Heš
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 210 m²
Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom v centrálnej časti mestskej časti Bratislava – Rač
525,000 € 2500 €/m²
2 izbový byt | Kafendova | 49.15 m²
Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby vám ponúka na PREDAJ tento praktický 2.5 izbový byt pod Mal
239,999 € 4883 €/m²
2 izbový byt | Rustaveliho | 60 m²
Ponúkam od 1.6.2026 na prenájom útulný a moderný 2-izbový byt v novostavbe na Rustavelihio ulic
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Kadnárova | 90 m²
Ponúkam na predaj nebytový priestor nachádzajúci sa na Kadnárovej ulici 71 v Bratislave – mests
222,900 € 2477 €/m²
2 izbový byt | 56.16 m²
Základné informácie Predstavte si pokojné bývanie, praktickú dispozíciu a zároveň všetko potre
251,000 € 4469 €/m²
Rodinný dom | Stupavská | 110 m²
Ponúkame na predaj svetlý a moderný rodinný dom v tichej časti Bratislavy – mestská časť Rača,
498,900 € 4535 €/m²
Rekreačný pozemok | Stupavská | 702 m²
NA PREDAJ: stavebný pozemok na rekreačnú stavbu v lokalite Bratislava - Rača - Stupavská s výme
169,000 € 241 €/m²
4 izbový byt | 84 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4 izbový byt v Bratislave, mestská čas Rača alebo Nové Me
280,000 € 3333 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Bratislave, mestská časť Rača. Celková p
400,000 € 5714 €/m²
4 izbový byt | 90 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Pribičko, kontakt: 0948 402 243, nehnuteľnosť s
1,650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
4 izbový byt | 80 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bratislave, mestská časť Rača. Celková
500,000 € 6250 €/m²
3 izbový byt | 75 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v Bratislave, mestská čas Rača alebo Nové Me
270,000 € 3600 €/m²
Priestor pre sklad | 1,500 m²
PONÚKAME NA PRENÁJOM SKLADOVÉ PRIESTORY V PRIEMYSELNEJ ZÓNE BRATISLAVA – ŽABÍ MAJER Priestory
Cena dohodou
Priestor pre sklad | 1,280 m²
PONÚKAME NA PRENÁJOM SKLADOVÉ PRIESTORY V BRATISLAVE – RAČA Priestory sa nachádzajú v dobre d
Cena dohodou
Priestor pre sklad | 1,200 m²
PONÚKAME NA PRENÁJOM SKLADOVÚ HALU BLÍZKO CENTRA BRATISLAVY. LOKALITA: • Bratislava - Rač
Cena dohodou
Priestor pre sklad | 950 m²
EXKLUZÍVNE PONÚKAME NA PRENÁJOM MODERNÉ LOGISTICKÉ PRIESTORY – BRATISLAVA (RAČA / ŽABÍ MAJER)
Cena dohodou
Garsónka | Podbrezovská | 32.84 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj garsónku v mestskej časti Bratislava - Rača na Podbrezovskej ulic
140,000 € 4263 €/m²
3 izbový byt | Rudroffova | 77 m²
POPIS BYTU: Ponúkame na predaj krásny, novo postavený 3 izbový byt v časti Rača, nachádzajúci s
354,000 € 4597 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.