8506 (JuymnyjNzvh) Aktualizovaný: 12. 05. 2026 1. publikácia: 12. 05. 2026

Záhrada Rača-Bojnická ul. sever, prístup aj od Vajnorskej

Bojnická
Bratislava-Rača • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

60,000 € 167 €/m²

Základné informácie

Druh:
Záhrada

Typ:
Predaj

Plocha pozemku:
360 m²
Info
Pekná vyčistená záhrada v osade Žabí Majer na severnej strane, blízko železnice a vodného kanála. Veľmi dobrá poloha a dispozícia pozemku - rohový pozemok, neobmedzené parkovanie, málo frekventované kľudné miesto. Na pozemku je pôvodná studňa a novo osadená betónová žumpa cca 6m3. Pripojenie elektriky dostupné do 20m.
Vhodné na plnohodnotné okamžité využívanie peknej záhrady a stavbu objektu aj na rekreačné užívanie, s výhľadom oficiálnej zmeny využitia (prekolaudovanie) na rekreačnú chatu v časovom horizonte po najbližších zmenách územného plánu m.č. Rača.
Prístup do lokality je z dvoch smerov. Od Vajnorskej ul. cez Žabí Majer, ale aj z opačnej strany od Račianskej ulice, čo nie je ďaleko ani pri využití električky, teda bez auta. Severná časť záhradkárskej osady Žabí Majer má vodu nezávadnú, vhodnú na bežné užívanie aj polievanie úrody bez enviromentálnej záťaže a nižšej kvality podzemných vôd. Viac info a podkladov Vám radi poskytneme na vyžiadanie. ÚPI s upresnením podmienok pre stavbu na pozemku bude k dispozícii v nasledujúcich dňoch. Záhrada je v osobnom vlastníctve, k záhrade patrí aj podiel na príjazdovej ceste. Majetkovo právne ideálny stav.

K predajnej cene záhrady bude účtovaná sprostredkovateľská provízia ... 2.500 €.

Realitné služby a poradenstvo s. r. o. sú členom siete Realitné kancelárie s.r.o.

Plocha pozemku:
360 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ivan Ivan Kavec a poradenstvo

Realitné kancelárie, s. r. o.

Realitné kancelárie

Pribinova 4 • 811 09, Bratislava
Celá ponuka spoločnosti

60,000 € 167 €/m²

Kontakt na predajcu

Ivan Ivan Kavec a poradenstvo

Realitné kancelárie, s. r. o.