Prevádzkový areál | 4,800 m²
Ponúkame na predaj multifunkčný komerčný areál v Bratislave, tvorený skladovými halami, adminis
1,500,000 € 313 €/m²
Rodinný dom | Pri kolíske | 169 m²
Skolaudované!!!! POZOR! Posledný dom v ponuke. GRAVITAS ponúka exkluzívne na predaj vilu v pr
980,000 € 5799 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²
Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 2-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n
240,000 € 4535 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 210 m²
Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom v centrálnej časti mestskej časti Bratislava – Rač
525,000 € 2500 €/m²
2 izbový byt | Kafendova | 49.15 m²
Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby vám ponúka na PREDAJ tento praktický 2.5 izbový byt pod Mal
239,999 € 4883 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Kadnárova | 90 m²
Ponúkam na predaj nebytový priestor nachádzajúci sa na Kadnárovej ulici 71 v Bratislave – mests
222,900 € 2477 €/m²
2 izbový byt | 56.16 m²
Základné informácie Predstavte si pokojné bývanie, praktickú dispozíciu a zároveň všetko potre
251,000 € 4469 €/m²
Rodinný dom | Stupavská | 110 m²
Ponúkame na predaj svetlý a moderný rodinný dom v tichej časti Bratislavy – mestská časť Rača,
498,900 € 4535 €/m²
Rekreačný pozemok | Stupavská | 702 m²
NA PREDAJ: stavebný pozemok na rekreačnú stavbu v lokalite Bratislava - Rača - Stupavská s výme
169,000 € 241 €/m²
3 izbový byt | Rudroffova | 77 m²
POPIS BYTU: Ponúkame na predaj krásny, novo postavený 3 izbový byt v časti Rača, nachádzajúci s
354,000 € 4597 €/m²
2 izbový byt | 50.5 m²
Ponúkame na predaj byty a apartmány v polyfunkčnom dome Diamant, ktorý vie poskytnúť mestské bý
164,000 € 3248 €/m²
3 izbový byt | Dopravná | 74.48 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 2 izbový byt na Dopravnej ulici v Bratislave - Rači, Vý
205,000 € 2752 €/m²
Garsónka | Rustaveliho | 32 m²
Hľadáte bývanie, ktoré je praktické, moderné a zároveň v dobrej lokalite? Alebo investíciu, kto
169,900 € 5309 €/m²
Záhrada | Žabí majer | 944 m²
V záhradkárskej lokalite Žabí Majer ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 944 m2 v záhradkárske
129,999 € 138 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 75.28 m²
Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 3-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa
375,000 € 4981 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²
251,000 € 4743 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 108.59 m²
Gravitas a.s. ponúka výborne dispozične riešený 4-izbový PENTHOUSE v projekte Pekná cesta, ktor
732,000 € 6741 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²
259,000 € 4894 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 108.92 m²
Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 4-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa
540,000 € 4958 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 36.97 m²
Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 1-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n
183,000 € 4950 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 55.25 m²
272,000 € 4923 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 71.95 m²
Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 3-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n
349,000 € 4851 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²
256,000 € 4837 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 71.95 m²
339,000 € 4712 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.