BOSEN | Na predaj 2 izbový byt v Rači, Kadnárova, 50 m2

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárova | 50 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt v príjemnej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

219,900 € 4398 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ - záhrada s chatkou - Žabí majer, Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Bojnická | 386 m²

PREDANÉ - Loyalters by Bosen Group Vám ponúka na predaj záhradu v osobnom vlastníctve s výmerou

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

42,900 € 111 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 4-izb rodinný dom 133m2 v Rači, súkromná ulica

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Na medzi | 133 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj 4-izb bungalov, ktorý spája pokoj a komfort. Tento dom

Publikované: 03.05.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

579,000 € 4504 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

GRAVITAS | NA PREDAJ 5i rekreačný RD | Pekná cesta | Lesopark Rača

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Pekná cesta | 126.2 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj rekreačný rodinný dom v lesoparku Rača. Tento rodinný dom predsta

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | PREDAJ 5i rekreačný RD | Pekná cesta | Lesopark Rača

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Pekná cesta | 155.7 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Rodinný dom A1 v Rači

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Pri vinohradoch | 204 m²

Ponúkame na predaj DVA samostatne stojace rodinné domy, oba využívané v tomto čase ako kance

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

415,000 € 2034 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 8 izbový rod. dom v lukratívnej časti - Rača

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Popolná | 483 m²

Ponúkame na predaj 3 - podlažný rodinný dom so suterénom v lukratívnej časti Rače na Popolnej u

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

540,000 € 1118 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

NA PREDAJ KLIMATIZOVANÁ GARSÓNKA 31,4m2 s balkónom a parkovacím státím, ul. Na pasekách

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 31.4 m²

Ponúkame Vám na predaj klimatizovanú garsónku 31,4m2 s balkónom a parkovacím státím, ul. Na pas

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

137,900 € 4392 €/m²

AXIS REAL | Pozemok (628 m2) so STAVEBNÝM POVOLENÍM, BA III. Rača

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pod zemným vrchom | 628 m²

POPIS POZEMKU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj atraktívny STAVEBNÝ POZEMOK so ST

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

479,000 € 763 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

NOVOSTAVBA! 2-izbový byt , 62 m2, Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 62 m²

Astonreal ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe na Rustaveliho ulici v Rači. Byt má veľkú

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

246,990 € 3984 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ! Nový 2-izb. byt s park. miestom,loggia,2.p.,Rača-Krasňany

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Vrbenského | 56 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj moderný, vkusne zariadený 2-izbový b

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

225,000 € 4018 €/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! 2 izbový byt 71m² + 2 balkóny + parkovacie stáie

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárova | 71 m²

Lokalita: Bratislava, Rača, Kadnárová Izby: 2 Výmera: 71 m² plus dva balkóny Financie: 299 999

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

299,999 € 4225 €/m²

Novostavba, Rínok Rača - 3i byt s garážou / ešte neobývaný

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77 m²

Na predaj 3-izbový byt s balkónom a vyhradeným parkovacím státím v podzemnej garáži v projekte

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 4597 €/m²

NA PREDAJ: Pozemok (rekreačný) 2033m2, ulica Stará Stupavská, BA III - Rača

Reality Bratislava-Rača

Lúka, pasienok | Stará Stupavská | 2,033 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj krásny rekreačný pozemok o výmere 2033

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

70 €/m2 70 €/m2

NA PREDAJ: Pozemok (rekreačný) 1033m2, ulica Stará Stupavská, BA III - Rača

Reality Bratislava-Rača

Lúka, pasienok | Stará Stupavská | 1,033 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj krásny rekreačný pozemok o výmere 1033

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

60 €/m2 60 €/m2

✅ Veľkometrážny 2-izbový byt (91 m²) s potenciálom na 3-izbový, tehla

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Dopravná | 91 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nadštandardne priestranný 2-izbový byt s možnosťou

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

199,890 € 2197 €/m²

NA PREDAJ: Pozemok (rekreačný) 1000m2, ulica Stará Stupavská, BA III - Rača

Reality Bratislava-Rača

Lúka, pasienok | Stará Stupavská | 1,000 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj krásny rekreačný pozemok o výmere 1000

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

70 €/m2 70 €/m2

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Bratislave časť Rača.

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Nevyplnená | 170 m²

Rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami a samostatným pozemkom – Bratislava, Rača Realitná ka

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

420,000 € 2471 €/m²

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Dopravná | 91 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

199,890 € 2197 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK NA INVESTÍCIU BRATISLAVA –RAČA , KAMILKOVÁ UL.

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Kamilková | 1,590 m²

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok s pekný

Publikované: 01.02.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

107 €/m2 107 €/m2

Váš kúsok prírody - 399 m² pozemok pri lese na Peknej ceste

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pekná cesta | 399 m²

výnimočná poloha pri lese | ticho a súkromie | výborná dostupnosť Hľadáte pozemok v bezprostre

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

199,000 € 499 €/m²

Pozemok na výstavbu rekreačného domu v Knižkovej doline

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Knižkova dolina | 889 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj slnečný pozemok na výstavbu budovy na i

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

280,000 € 315 €/m²

Predaj budovy s pozemkom v BA III, Rači, v blízkosti novobudovanej nemocnice

Reality Bratislava-Rača

Polyfunkčný objekt | Na pántoch | 1,602 m²

Predmetom ponuky je nehnuteľnosť (stavba a pozemky), situovaná v Bratislave, mestskej časti Rač

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

Výrobno - prevádzkový objekt v BA III, Rači, ul. Na pántoch

Reality Bratislava-Rača

Výrobný objekt | Na pántoch | 1,602 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

1,190,000 € 743 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8544)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Rodinné domy na predaj (23085)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Upresniť hľadanie