GRAVITAS | Na predaj 3-izbový byt s balkónom - B2

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Nezadaná | 71.95 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 3-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

339,000 € 4712 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Dom vhodný na bývanie, podnikanie, prenájom ZNÍŽENÁ CENA 369990!

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | 157 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 157 m², nachádzajúci sa

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

369,990 € 2357 €/m²

PREDAJ ELEGANTNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM V RAČI

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 52 m²

JKV REAL v zastúpení majiteľa ponúka na predaj svetlý, výborne dispozične riešený 2-izbový byt

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

239,990 € 4615 €/m²

Predám 4-izbovy byt v rači

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Rustaveliho | 70 m²

Ponúkam na predaj príjemný a prakticky riešený 4-izbový byt s celkovou výmerou približne 70 m²,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

240,000 € 3429 €/m²

EXKLUZÍVNE BÝVANIE V 3-IZB.BYTE V NOVOSTAVBE RÍNOK RAČA

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rínok Rača | 77.12 m²

Hľadáte v Bratislave oázu pokoja? Lokalitu, kde sa moderný mestský život spája s prírodou? Na r

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

353,990 € 4590 €/m²

Na predaj 2i byt v Rači!

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Na pasekách | 69 m²

Sú byty, ktoré sú hotové. A potom sú také, ktoré čakajú na to, aby sa zmenili na skutočný domov

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

224,000 € 3246 €/m²

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 52 m²

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

239,990 € 4615 €/m²

PRIPRAVUJEME PREDAJ 2-IZB.BYT + LOGGIA, BRATISLAVA-RAČA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 52 m²

Pripravujeme predaj priestranného 2-izbovéhou bytu v pôvodnom stave v mestskej časti Bratislava

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

184,990 € 3558 €/m²

Odstúpenie pozemku s domčekom Žabí Majer.

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 382 m²

Ponúkame Vám odstúpenie pozemoku s domčekom Žabí Majer. Rozmery 6x4 prízemie, podpivničene 4

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

48,000 € 126 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pekná cesta | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

750,000 € 600 €/m²

Na predaj pozemok na rekreačné bývanie pod lesom s krásnym výhľadom – Rača, Pekná cesta

Reality Bratislava-Rača

Rekreačný pozemok | Pekná cesta | 407 m²

DeveloX Reality vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 407 m², ktorý je vhodný pre rekr

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

225,000 € 553 €/m²

Na predaj moderné bývanie obklopené zeleňou v Rači s garážovým státím

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77.12 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj moderný a nadštandardný trojizbový byt nachádzajúci sa v mests

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

385,000 € 4992 €/m²

Slnečný a priestranný 2-izbový byt s loggiou a pekným výhľadom | Rustaveliho | Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 58 m²

Objavte komfortné bývanie plné svetla s príjemným výhľadom. Predstavujeme Vám priestranný 2-iz

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

265,000 € 4569 €/m²

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom C2

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 55.25 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 2-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

265,000 € 4796 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Predáme zariadený 7,5izbový rodinný dom-Investičný potenciál

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Úžiny | 277 m²

- ZNÍŽENÁ CENA! - Popis nehnuteľnosti - Je tu investičný potenciál - možnosť stavby ďalšieho d

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

599,000 € 2162 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj parkovacie státie v garáži s murovanou pivnicou – Rustaveliho ul.

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Rustaveliho | 12 m²

Ponúkame Vám na predaj parkovacie státie v garáži spolu s murovanou pivnicou v bytovom dome na

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

23,100 € 1925 €/m²

REZERVOVANÉ - PRAKTICKÝ 2-IZBOVÝ BYT SO ŠATNÍKOM NA RENDEZI

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Pri Šajbách | 51 m²

B10 Vám ponúka na predaj praktický 2-izbový byt v pokojnej lokalite Rača - Rendez, na ulici pri

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

189,900 € 3724 €/m²

EXKLUZÍVNE | Pozemok 377 m² | Bratislava – Rača | Piesková ulica

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 377 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles ponúka na predaj pozemok o výmere 377 m² v obľúbenej lokalite B

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

109,000 € 289 €/m²

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Piesková | 377 m²

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

109,000 € 289 €/m²

DIRECTREAL|Rača - Potočné, platné stav.povolenie pre RD na pozemku o veľkosti 654 m2, všetky IS a môžete začať stavať....

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pod zemným vrchom | 654 m²

Directreal Office - V novovybudovanej časti RAČA - POTOČNÉ Vám ponúkam na predaj stavebný poze

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

499,000 € 763 €/m²

DIRECTREAL|Predaj priestorov 1281m2 na Račianskej ulici, dve telocvične + polosuterén

Reality Bratislava-Rača

Objekt pre obchod | Račianska | 1,281 m²

Directreal Office - Ponuka nebytových priestorov s celkovou výmerou 1281m2 na prestížnej Račia

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

896,700 € 700 €/m²

DIRECTREAL|DVOJGENERAČNÝ DOM SO ZÁHRADOU A GARÁŽOU NA HRUŠKOVEJ UL. V ČASTI NOVÁ RAČA

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Hrušková | 294 m²

Directreal Office - Ponúkame na predaj priestranný dvojgeneračný rodinný dom so záhradou a gar

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PÁNTOCH - pozemok 1849 m2, PRÁVOPLATNÉ UR na vybudovanie PREVÁDZKOVEJ BUDOVY

Reality Bratislava-Rača

Komerčná zóna | Na pántoch | 1,849 m²

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ pozemok určený na vybudovanie prevádzkovej budovy/h

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 24.07.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

259,990 € 141 €/m²

Reality Bratislava-Rača

Iný stavebný pozemok | Na pántoch | 1,849 m²

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ pozemok určený na vybudovanie prevádzkovej budovy/haly

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 23.08.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

259,990 € 141 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23085)
Byty na predaj v Bratislave (8544)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Upresniť hľadanie