NA PREDAJ krásny zariadený útulný 1-izbový byt s balkónom v novostavbe v Rači

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Nezadaná | 26 m²

Ponúkam na predaj útulný zariadený 1-izbový byt s balkónom v Bratislave -miesta časť Rača. Byt

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

166,000 € 6385 €/m²

Predaj RD s dvomi samostanými bytmi.

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový čiastočne podpivničený murovaný rodinný dom postavený do tvaru L so

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Rača

388,900 € 1945 €/m²

Moderný 2-podlažný byt v dvojdome s terasou a predzáhradkou, nadštandard, 3x parking

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Alstrova | 198 m²

Na predaj novostavba modernej 4-izb. bytovej jednotky v rodinnom dome v tichej lokalite Rače po

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

599,000 € 3025 €/m²

1154 m2 pri hlavnej ceste, obchod, služby, ul. pri Šajbách

Reality Bratislava-Rača

Zmiešaná zóna | Nezadaná | 1,154 m²

Na predaj pozemok o výmere 1154 m2 priamo pri hlavnej ceste na ulici pri Šajbách. Rozmery poze

Publikované: 01.06.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

155,000 € 134 €/m²

577 m2 pri hlavnej ceste, obchod, služby, ul. pri Šajbách

Reality Bratislava-Rača

Zmiešaná zóna | Nezadaná | 577 m²

Na predaj pozemok o výmere 577 m2 priamo pri hlavnej ceste na ulici pri Šajbách. Rozmery pozem

Publikované: 01.06.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

90,000 € 156 €/m²

Administratívna budova v Bratislave

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Výhonská | 1,105 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj Administratívnu budovu, ktorá sa nachád

Publikované: 24.02.2023 Aktualizované: 14.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

3,000,000 € 2715 €/m²

Staviame pre Vás 108m2 štvorizbový byt s 250m2 záhradou v projekte Pekná cesta

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Horská | 108 m²

Bývajte v byte s výhodami rodinného domu. Krásny štvorizbový byt s dokonalou dispozíciou môže b

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

540,000 € 5000 €/m²

3 izbový byt v projekte Pekná cesta

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Horská | 71.95 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt v novostavbe v dome B2 aB3. Na všetkých oknách sú elektricky

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

321,000 € 4461 €/m²

Vyberte si medzi prvými! Spustili sme predaj bytovky "B2" a "B3"

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Horská | 52.92 m²

Ponúkame na predaj byt v novostavbe s výhľadom na dve svetové strany. V spálni je priestor na š

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

241,000 € 4554 €/m²

1 izbový 39,10m2 byt v novom projekte Pekná cesta

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Horská | 34.42 m²

Ponúkame na predaj byt v novostavbe v projekte Pekná cesta. Byt je vybavený exteriérovými žalú

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

176,000 € 5113 €/m²

1 izbový byt orientovaný na dve svetové strany v projekte Pekná cesta

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Horská | 37.26 m²

Ponúkame na predaj byt v novostavbe s výhľadom na dve svetové strany. Byt má okrem dvoch okien

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

185,000 € 4965 €/m²

BA/RAČA - Investícia alebo pestovanie vína? Vinohrad na predaj

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Kamilková | 1,610 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj neobrábaný vinohrad v časti Dolné cídle v Rači. Pozemok poskytuje

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

65,000 € 40 €/m²

REZERVOVANÉ Na PREDAJ slnečný 1 izbový byt Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Závadská | 37 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate Ponúkam

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

Nadštandardný 3-izbový byt s výhľadom na Karpaty a garážou

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77.12 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izbový byt v nadštandarde v novostavbe na adrese Rudroffova 1,

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 4590 €/m²

Super štartovací byt !!!Ponúkame na predaj 1-izbový byt v staršej novostavbe – ul. Na Pasekách, Bratislava (Rača) s parkovacím státím pred vchodom

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 28 m²

Super štartovací byt !!!Ponúkame na predaj 1-izbový byt v staršej novostavbe – ul. Na Pasekách,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

149,900 € 5354 €/m²

5-izbový byt, ktorý preční Vaše očakávania o bývaní v byte

Reality Bratislava-Rača

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 90 m²

Úžasný 5‑izbový byt, ktorý vás dostane! – Rybničná ulica Predstavte si priestor, kde sa dá ži

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

339,000 € 3767 €/m²

5-izbový byt, ktorý preční Vaše očakávania o bývaní v byte

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 90 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

339,000 € 3767 €/m²

Exkluzívny 4-izbový byt s veľkou terasou v projekte RNDZ – 7. podlažie, 169 m² celkovej plochy

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 169 m²

Realitná kancelária Wilusa Vám ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v modernom projekte RND

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok v Rači so stavebným povolením a projektom

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 529 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj STAVEBNÝ pozemok v krásnej a tichej lokalite pod lesom v R

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

399,900 € 756 €/m²

PREDAJ - Veľká murovaná garáž aj s pozemkom na ul. Rušňová - Rača

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Nezadaná | 25 m²

Ponúkame na predaj veľkú murovanú garáž s pozemkom v osobnom vlastníctve v mestskej časti Rača

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

40,000 € 1600 €/m²

PREDAJ - Garáž na ulici Plicková

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Plickova | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž v mestskej časti Rača na ulici Plicková. Garáž je v osobnom vlastníct

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

45,000 € 2500 €/m²

KOMPLETNE ZARIADENÝ 4- IZBOVÝ MOBILNÝ DOM S TERASOU S KRÁSNYM SLNEČNÝM POZEMKOM (1427M2) - PEKNÁ CESTA RAČA

Reality Bratislava-Rača

Mobilný dom | Pekná cesta | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný pozemok s mobilným domom v krásnom prostredí pod lesom, v bl

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

257,000 € 2570 €/m²

Predaj atraktívneho pozemku s neobmedzeným výhľadom v Rači - Popolná ul.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 965 m²

Ponúkame vám na predaj posledné 4 pozemky, nachádzajúce sa vo vyhľadávanej lokalite Bratislavy

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

430 €/m2 430 €/m2

Predaj pozemku na výstavbu 4 RD so sieťami a komunikáciou v atraktívnej lokalite Rača - Popolná ul.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 3,270 m²

Ponúkame vám na predaj posledné 4 voľné pozemky, umiestnené vedľa seba, určené na výstavbu samo

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

430 €/m2 430 €/m2

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Byty na predaj v Bratislave (8544)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie