51 m2 - OBCHODNÝ A KANCELARSKY PRIESTOR V BUDOVE K2 V CENTRE MESTA

Reality Banská Bystrica

Objekt pre obchod | Námestie slobody | 51 m²

AAA real ponúka, na prenájom obchodný priestor so širokou možnosťou využitia ( vhodný na obchod

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

358 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM OBCHODNÝ A KANCELARSKY PRIESTOR : K2 V CENTRE MESTA

Reality Banská Bystrica

Objekt pre obchod | Námestie Slobody | 28 m²

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

335 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

115 m2 - OBCHODNÝ A KANCELARSKY PRIESTOR V BUDOVE K2 V CENTRE MESTA

Reality Banská Bystrica

Objekt pre obchod | Námestie Slobody | 115 m²

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

899 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Sklad na prenájom – 120 m², Vígľaš (s možnosťou kancelárie)

Reality Vígľaš

Skladový objekt | Zvolenská | 175 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor s možnosťou využitia aj na ľahkú výrobu, ktorý sa nachád

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 01.09.2025
Objekty na prenájom Vígľaš

650 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Polyfunkčná budova s výnimočným investičným potenciálom

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | 547 m²

Hľadáte zaujímavú investičnú príležitosť, alebo priestor pre Vaše podnikanie? Renovin reality

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Objekty na predaj Banská Bystrica

349,900 € 640 €/m²

PRENÁJOM SKLADOVÝCH/VÝROBNÝCH HÁL – KRUPINA, PRIEMYSELNÁ ZÓNA

Reality Krupina

Skladový objekt | Osloboditeľov | 1,442 m²

Ponúkame na prenájom skladové/výrobné haly nachádzajúce sa v priemyselnej zóne mesta Krupina

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Objekty na prenájom Krupina

Info v RK

Posledné voľné kancelárie na prenájom vo Vígľaši

Reality Vígľaš

Administratívny objekt | Zvolenská | 236.85 m²

Ponúkame posledné štyri kancelárie v modernom administratívnom objekte. Priestory sú svetlé, re

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 25.08.2025
Objekty na prenájom Vígľaš

290 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rim. Sobota predaj priemyselného areálu s pozemkom o výmere 14.741 m2, 3 ( 517,816 a 516 m2) výrobné haly, AB, garáže, AB 395 m2

Reality Rimavská Sobota

Skladový objekt | nezadaná | 2,415 m²

Rimavská Sobota : Predaj priemyselného areálu s rovinatým pozemkom o výmere 14.741 m2, 3 výrobn

Publikované: 01.06.2021 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Rimavská Sobota

600,000 € 248 €/m²

DO DOMČEKA | Komerčný objekt na podnikanie aj bývanie s pozemkom 6 139 m²

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Mlynská | 284.6 m²

Spoločnosť DO DOMČEKA vám ponúka na predaj komerčné priestory v objekte, ktorý je využiteľný na

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

849,000 € 2983 €/m²

DO DOMČEKA | Administratívne priestory a skladová hala v areáli Zvolenská cesta

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Zvolenská cesta | 678 m²

Spoločnosť DO DOMČEKA vám ponúka na predaj budovu, ktorá zahŕňa administratívne priestory a skl

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

595,000 € 878 €/m²

Na prenájom obchodný priestor Kremnici (SU07)

Reality Kremnica

Objekt pre obchod | Jula Horvátha | 24 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor, na pasáži novootvoreného Tesco Supermarketu, v historic

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 25.07.2025
Objekty na prenájom Kremnica

Cena dohodou

Na prenájom obchodný priestor Kremnici (SU03)

Reality Kremnica

Objekt pre obchod | Jula Horvátha | 30.46 m²

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 25.07.2025
Objekty na prenájom Kremnica

Cena dohodou

PRENÁJOM Novostavba obchodných a skladových priestorov vo Zvolene

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | 1,700 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na prenájom moderné obchodné, kancel

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

Cena dohodou

Dlhodobý prenájom administratívnych priestorov v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Administratívny objekt | Dolná | 184 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory v celkovej rozlohe 184m2 v centre Banskej Bystri

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Na predaj dvojgaráž v Žiari nad Hronom na Etape

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188), ponúka na predaj dvojgaráž v Žiari nad Hronom n

Publikované: 13.12.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Žiar nad Hronom

48,000 € 1548 €/m²

Výrobné a skladové priestory

Reality Veľká nad Ipľom

Prevádzkový areál | 2,000 m²

Výrobné a skladové priestory v obci Veľká nad Ipľom okr. Lučenec. V areáli bola hliníková zlie

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Veľká nad Ipľom

Cena dohodou

PREDAJ Investičný objekt Banská Štiavnica

Reality Banská Belá

Polyfunkčný objekt | 1,844 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj jedinečnú investičnú

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Banská Belá

439,000 € 238 €/m²

Predaj zabehnutý autoservis v Kremnici

Reality Kremnica

Prevádzkový areál | 500 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188), ponúka na predaj zabehnutý autoservis v Kremnic

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Kremnica

450,000 € 900 €/m²

Prenájom priestorov pre ambulancie

Reality Banská Bystrica

Prevádzkový areál | 234 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na prenájom menš

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

PRENAJOM Prevádzkové - kancelárske priestory Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Prevádzkový areál | 17.6 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na prenájom prevádzkové/kancelá

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

190 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDAJ | Družstevná Hala | Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Prevádzkový areál | 349 m²

XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PREDAJ družstevnú halu v Banskej

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

90,000 € 258 €/m²

PREDAJ | Družstevná Hala | Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Prevádzkový areál | 1,000 m²

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

260,000 € 260 €/m²

PRENÁJOM Výrobno skladová hala Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Výrobný objekt | 656 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na prenájom výrobno-skladovú ha

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

2,100 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Predaj priemyselný areál ROSKA

Reality Valaská

Prevádzkový areál | 2,950 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka exkluzívne na predaj priemyselný are

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Valaská

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23085)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie