Bývajte a zarábajte na jednom mieste, pri termálnom kúpalisku

Reality Veľký Meder

Apartmánový dom | Čičovská | 298.6 m²

Bývanie a príjem na jednom mieste | Priestranný 3podlažný byt | + 3 samostatné apartmány | + Le

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Veľký Meder

199,000 € 666 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PREDAJ: Historický meštiansky dom po rekonštrukcii v centre Levoče

Reality Levoča

Apartmánový dom | Námestie Majstra Pavla | 500 m²

PREDAJ: Historický meštiansky dom po rekonštrukcii v centre Levoče Táto jedinečná nehnuteľnosť

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Levoča

Info v RK

Novinka
Novinka

Arvin & Benet | 3i vila s bazénom pri vznikajúcom filmovom meste Puerto Plata v Dominikánskej republike

Reality Dominikánska republika

Apartmánový dom | Dominikánska republika

Arvin & Benet ponúka na predaj 3i vilu s bazénom v uzavretom kondomíniu Perla Marina – v destin

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj

390,000 € 3250 €/m²

Novinka
Novinka

Prenajmeme apartmánový dom s troma bytovými jednotkami, Žilina - centrum, ul. Predmestská / Vojtecha Spanyola
, LEN V R2 SK!

Reality Žilina

Apartmánový dom | Vojtecha Spanyola | 276.29 m²

Lokalita : Žilina - centrum, ul. Predmestská / Vojtecha Spanyola
 Sekcia : prenájom
 Druh : apa

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Objekty na prenájom Žilina

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Keď chcete viac než len dom – chcete výnimočnosť

Reality Poprad

Apartmánový dom | Na Letisko | 250 m²

Keď chcete viac než len dom – chcete výnimočnosť Existujú nehnuteľnosti, ktoré si pozriete. A

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Poprad

559,000 € 2236 €/m²

Novinka
Novinka

APARTMÁNY na predaj - INVESTÍCIA, PODNIKANIE pri kúpalisku

Reality Veľký Meder

Apartmánový dom | Veľký Meder | 500 m²

NA PREDAJ – Investičná nehnuteľnosť vo Veľkom Mederi – 2 rodinné domy, 2 pozemky, viacero bytov

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Veľký Meder

Cena dohodou

Dlhodobý prenájom – apartmán v Nesvadoch

Reality Nesvady

Apartmánový dom | nesvady | 80 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na dlhodobý prenájom moderný apartmán

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Nesvady

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj investičná píležitosť - apartmánový dom hodváb v meste Senica

Reality Senica

Apartmánový dom | Továrenská | 260 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj investičnú príležitosť, ponúka apartmánový dom v meste Senica

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Objekty na predaj Senica

749,000 € 2881 €/m²

BE.LIVE COMPANY- PREDAJ- APARTMÁN- 101m2- VÝHĽAD NA CHOPOK- DOLNÁ LEHOTA

Reality Dolná Lehota

Apartmánový dom | Nezadaná | 101 m²

NA PREDAJ: Štýlové apartmány s výhľadom na Chopok – Dolná Lehota Ponúkame vám jedinečnú prílež

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Objekty na predaj Dolná Lehota

250,000 € 2475 €/m²

DOM S POTENCIÁLOM V JEDNEJ ZNAJŽIADANEJŠÍCH LOKALÍT LIPTOVA

Reality Bešeňová

Apartmánový dom | Júliusa Nemca 190 | 255 m²

Tento dom v Bešeňovej začal svoj príbeh v roku 2013. Nebol to developerský projekt, ale osobná

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bešeňová

850,000 € 3333 €/m²

EXKLUZÍVNY APARTMÁNOVÝ DOM V REKREAČNEJ LOKALITE MAKOV – INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ S CELOROČNÝM VYUŽITÍM

Reality Makov

Apartmánový dom | Nezadaná | 456 m²

Ponúkame na predaj štýlový apartmánový dom v obľúbenej rekreačnej lokalite Makov, ktorá patrí m

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Makov

489,000 € 1072 €/m²

člen NARKS

LOYALTERS | Rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami - Habovka

Reality Habovka

Apartmánový dom | 469 m²

Loyalters by Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom s dvomi bytový

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Habovka

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PORUBSKY | Súkromná vila v Chorvátsku len pre vás

Reality Chorvátsko

Apartmánový dom | Chorvátsko

Veríme, že Chorvátsko má svoje čaro. Avšak nekonečné zástupy turistov dokážu zážitok z čarovnéh

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Objekty na predaj

1,100,000 € 4490 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – NOVÝ APARTMÁNOVÝ DOM V PIEŠŤANOCH

Reality Piešťany

Apartmánový dom | 1,200 m²

Realitná kancelária SHARK REAL Vám ponúka na predaj moderný apartmánový dom v atraktívnej loka

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Piešťany

2,500,000 € 2083 €/m²

Chorvátsko ubytovanie s krásnym výhľadom na more pre 4-10 osôb

Reality Chorvátsko

Apartmánový dom | Chorvátsko

Ponúkame luxusné ubytovanie v Chorvátsku na krásnom ostrove Vir, len 30 metrov od mora. Vila Pr

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na prenájom

220 €/deň 4238 €/deň/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA : Na predaj luxusné vily s panoramatickými infinity bazénmi pri mori v Chorvátsku

Reality Chorvátsko

Apartmánový dom | Chorvátsko

EXKLUZÍVNA PONUKA: Luxusné vily s panoramatickými infinity bazénmi pri mori v lokalite Sabunike

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na predaj

885,000 € 3105 €/m²

Administratívno apartmánový dom

Reality Snina

Apartmánový dom | Budovateľská | 300 m²

Predaj administratívno-apartmánovej budovy v tichej lokalite, s pozemkom a prístupovou cestou

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na predaj Snina

Info v RK

Na prenájom apartmány, ubytovňa Senec

Reality Senec

Apartmánový dom | nemá | 1 m²

Na prenájom apartmány, ubytovňa Senec. Ubytovanie pre pracovníkov, robotníkov alebo študentov.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Senec

280 €/mesiac 280 €/mesiac/m²

Areál v centre obce Jelka – 5287 m²

Reality Jelka

Apartmánový dom | Kostolná | 893 m²

Realitná kancelária UPgreat STORK ponúka exkluzívne na predaj rozsiahly areál v centre obce Jel

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Jelka

439,990 € 493 €/m²

člen NARKS

Bytový dom s 12 trojizbovými bytmi

Reality Humenné

Apartmánový dom | Kukorelliho | 875 m²

Ponúkame na predaj bytový dom, ktorý sa nachádza v centre mesta Humenné. Bližšie informácie pos

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 25.07.2024
Objekty na predaj Humenné

Cena dohodou

Luxusný apartmánový dom MONTENEGRO – Čierna Hora

Reality Čierna Hora

Apartmánový dom | Čierna Hora

🌴 Luxusný apartmánový dom MONTENEGRO – Čierna Hora ťa volá! Predstav si ráno s vôňou mora,

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj

525,000 € 3088 €/m²

Na prenájom rekreačné apartmány - Podhájska

Reality Podhájska

Apartmánový dom | - | 424 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na dlhodobý prenájom ubytovanie pre firmy v obci Podhájska

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Podhájska

300 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

NA PREDAJ - APARTMÁN V BEŠEŇOVEJ | 52 m²

Reality Bešeňová

Apartmánový dom | Mymara 19 | 51.74 m²

🔥 EXKLUZÍVNE – APARTMÁN NA PREDAJ | 52 m² | Bešeňová Ponúkame na predaj apartmán nachádzajúci

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bešeňová

142,000 € 2744 €/m²

APARTMÁNOVÝ DOM - 4 APARTMÁNY + WELLNESS - TERCHOVÁ

Reality Terchová

Apartmánový dom | Vrátňanská cesta | 350 m²

Vyhľadávaný apartmánový dom v Terchovej na predaj – investícia alebo spoločné rodinné bývanie.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Terchová

799,000 € 2283 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23083)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie