Predaj, Apartmán s balkónom a klimatizáciou, Podhájska

Reality Podhájska

Apartmán | 27 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne zariadený apartmán o výmere 27 m², situovaný v modernej

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Podhájska

79,900 € 2959 €/m²

Predaj - 3. izbový byt - Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

3 izbový byt | M. Benku | 78 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Zlatých Moravciach Ponúkame na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

145,000 € 1859 €/m²

Predaj, Vidiecky rodinný dom s veľkou záhradou, Plavé Vozokany

Reality Plavé Vozokany

Vidiecky dom | Nezadaná | 80 m²

Ponúkame na predaj vidiecky rodinný dom v obci Plavé Vozokany, ktorý zaujme svojou autentickou

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Plavé Vozokany

29,000 € 363 €/m²

Predaj - Penzión - Radava

Reality Radava

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 3,500 m²

Ponúkam na predaj Penzión v obci Radava, okres Nové Zámky, ktorý sa nachádza na pozemku o celko

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 08.07.2025
Objekty na predaj Radava

Info v RK

Predaj veľký stavebný pozemok Melek 2144 m2

Reality Melek

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,144 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký stavebný pozemok v obci Melek so šírkou pozemku 24 m. Na pozemku p

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Melek

50,000 € 23 €/m²

Predaj, Administratívno-obchodné stredisko +2 skladové haly, Hlohovec

Reality Hlohovec

Polyfunkčný objekt | Nitrianska | 1,361 m²

Ponúkame Vám na predaj murovanú administratívnu budovu o veľkosti 529, 45 m2 so skladovými prie

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Objekty na predaj Hlohovec

1,050,000 € 771 €/m²

Prenájom garsónka, balkón, rekonštrukcia, Chrenová

Reality Nitra

Garsónka | Lúcna | 26 m²

Ponúkame na prenájom veľmi peknú, zrekonštruovanú a zariadenú garsónku najväčšej výmery s balkó

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Nitra

530 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Byt na predaj 1-IZBOVÝ BYT Zlaté Moravce Parkovanie a Kopka v cene

Reality Zlaté Moravce

1 izbový byt | 1. mája | 36.24 m²

Štýlové bývanie v architektonicky výnimočnej novostavbe ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE výmera bytu: 36,26

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

103,000 € 2842 €/m²

Predaj záhrada, 421 m2, Štitáre

Reality Štitáre

Záhrada | Pri kaplnke | 421 m²

Na predaj pekná záhrada v blízkosti lesa, dosahu MHD, Štitáre. Pozemok je situovaný v obľúbene

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Štitáre

44,900 € 107 €/m²

Prenájom exkluzívne priestory pre ambulancie Nitra- Špitálska

Reality Nitra

Iný priestor | Špitálska | 30 m²

Otvorte si vlastnú ambulanciu v novej modernej poliklinike v Nitre! Pripravuje sa Poliklinika

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Priestory na prenájom Nitra

Info v RK

Predaj, Novostavba 4 izbového rodinného domu s terasou a pozemkom, Hosťovce

Reality Hosťovce

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj vidieka, moderné technológie a energetickú nezávislosť? V ob

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Domy na predaj Hosťovce

285,000 € 3167 €/m²

Predaj, 3 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom, Martin nad Žitavou

Reality Martin nad Žitavou

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Martin nad Žitavou, len pár minút od Zlatých

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Martin nad Žitavou

115,900 € 580 €/m²

Predaj, Moderné 4-izbové novostavby vo Veľkých Janíkovciach, Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | 106 m²

Hľadáte domov, ktorý vonia novotou a ponúka špičkové technologické riešenia? V novej lokalite m

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Nitra

239,000 € 2255 €/m²

Predaj, Priestranný 4-izbový byt v absolútnom centre, Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

4 izbový byt | Hviezdoslavova | 82 m²

JEDINEČNÁ PONUKA Hľadáte bývanie bez kompromisov v lokalite, kde máte všetko na dosah? Ponúkam

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

149,900 € 1828 €/m²

1. izbový Byt na predaj o kompletnej rekonštrukcií

Reality Zlaté Moravce

1 izbový byt | Kalinčiakova | 41.29 m²

Adresa: Kalinčiakova 3, Zlaté Moravce Typ: 1-izbový byt Rozloha: 41,29 m² Podlažie: 3/4 (3. pos

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

99,000 € 2398 €/m²

PREDPREDAJ | 2-izbový mezonet so záhradou – Topoľčianky

Reality Topoľčianky

Rodinný dom | Litoměřická | 56 m²

Moderné mezonetové bývanie s vlastným pozemkom v obci Topoľčianky. Projekt ponúka len 3 samost

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Topoľčianky

125,000 € 2232 €/m²

Predaj luxusná kompletne zariadená novostavba Oponice

Reality Oponice

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú, elegantnú 4-izbovú novostavbu, ktorá zaujme nielen moderným dizaj

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Oponice

359,000 € 3068 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom výrobné priestory, sklad

Reality Nitra

Výrobný objekt | Dvorčanská | 2,797 m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM komerčné priestory v strategickej lokalite – Nitra, Dvorčianska ulica.

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na prenájom Nitra

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj rodinný dom, novostavba, Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Malé Vinice | 142.37 m²

Predstavuje Vám nový projekt - Nové vinice – Chorvátsky Grob Moderné bývanie len 15 minút od Br

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

Info v RK

Skvelá ponuka! Predaj - Rodinný dom - Topoľčianky

Reality Topoľčianky

Rodinný dom | Hlavná | 100 m²

Ponúkame na predaj štýlový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii nachádzajúci sa v jednej z n

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Topoľčianky

235,000 € 2350 €/m²

Predaj, Investičný pozemok - orná pôda, Lukáčovce

Reality Lukáčovce

Orná pôda | Nezadaná | 6,267 m²

Ponúkame na predaj rovinatý investičný pozemok s výmerou 6 267 m² v obci Lukáčovce, okres Nitra

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Lukáčovce

21,500 € 3 €/m²

Predaj veľký stavebný pozemok Nitra- Kynek- všetky siete, š 20m x d 47,5m

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Kynek | 950 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny stavebný pozemok v obľúbenej lokalite Nitra- Kynek, ktorá sa nach

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 31.07.2025
Pozemky na predaj Nitra

160,000 € 168 €/m²

REZERVOVANÉ. Predaj, 3 izbový rodinný dom - klimatizácia a nízke náklady, Zlaté Moravce - Prílepy

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Obecná | 90 m²

Hľadáte únik z mestského kolobehu, no potrebujete ostať na dosah civilizácie? Tento nízkoenerge

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

174,900 € 1943 €/m²

Prenájom 2 izb. RD, rekonštrukcia, Vinodol

Reality Vinodol

Rodinný dom | Nezadaná | 60 m²

Na prenájom príjemný 2 izbový rodinný dom v obci Vinodol, časť Dolný Vinodol, Hlavná ul. Útuln

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na prenájom Vinodol

Info v RK

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30357)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Rodinné domy na predaj (23112)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie