Čisté plátno s výhľadom na Karpaty: 3-izbový byt na Landauovej ulici

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Landauova | 71 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si pretvoríte presne podľa svojich predstáv? Tento 3-izbový byt na

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

237,000 € 3338 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj dva rodinné domy nachádzajúce sa na jednom pozemku v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Andovská | 185 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj dva rodinné domy nachádzajúce sa na jednom pozemku v Novýc

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Nové Zámky

237,000 € 1281 €/m²

Na predaj poschodové moderné rodinné domy v novovybudovanej ulici za novou nemocnicou v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Slovenská | 74 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj poschodové moderné rodinné domy v novovybudovanej ulici za

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Nové Zámky

245,000 € 3311 €/m²

Na predaj pekné apartmánové domy na ostrove Rab v mestečku Barbat v Chorvátsku

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Reality na kľúč vám ponúka na predaj pekné apartmánové domy na ostrove Rab v mestečku Barbat v

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj

248,000 € 2818 €/m²

Na prenájom zariadený 1-izbový byt s dvoma balkónmi na Nábrežnej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Nábrežná | 42 m²

Reality na kľúč ponúka na prenájom zariadený 1-izbový byt s dvoma balkónmi na Nábrežnej ulici v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

400 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom 1-izbový byt s dvoma balkónmi na Nábrežnej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Nábrežná | 42 m²

Reality na kľúč ponúka na prenájom 1-izbový byt s dvoma balkónmi na Nábrežnej ulici v Nových Zá

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

430 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj novostavba 3-izbový rodinný dom v obci Čechy

Reality Čechy

Rodinný dom | Nezadaná | 73 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj novostavbu 3-izbový rodinný dom v obci Čechy. Okrem tejto

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Čechy

149,000 € 2041 €/m²

Na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Pribeta

Reality Pribeta

Rodinný dom | 277 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Pribeta. Zastavaná plocha je

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Pribeta

49,000 € 177 €/m²

Na predaj 3-izbový byt na Léckej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Lécka | 61 m²

Reality na kľúč Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt na Léckej ulici v Nových Zámkoch.

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

110,000 € 1803 €/m²

Na prenájom elegantný zariadený 3-izbový byt pri stanici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 90 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom elegantný zariadený 3-izbový byt pri stanici v Nových Zá

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom stavebný pozemok v priemyselnej zóne na Ulici Komárňanská cesta v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Iný stavebný pozemok | Komárňanská cesta | 9,383 m²

IBA U NÁS. Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom stavebný pozemok v priemyselnej zóne na Ulici

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Pozemky na prenájom Nové Zámky

2.5 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

Na predaj stavebný pozemok v priemyselnej zóne na Ulici Komárňanská cesta v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Iný stavebný pozemok | Komárňanská cesta | 9,383 m²

IBA U NÁS. Reality na kľúč Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v priemyselnej zóne na Ulici K

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

85 €/m2 85 €/m2

Na predaj zariadený 4-izbový byt s garážou v obci Dubník

Reality Dubník

4 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj zariadený 4-izbový byt s garážou v obci Dubník. Byt je mo

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Dubník

54,900 € 807 €/m²

N predaj stavebný pozemok 596 m² alebo 1 185 m² v obci Čechy

Reality Čechy

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,185 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj stavebný pozemok 596 m² alebo 1 185 m² v obci Čechy. Rozl

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Čechy

25,000 € 21 €/m²

Na predaj zrekonštruovaný 4-izbový byt na Jiráskovej v Lučenci

Reality Lučenec

4 izbový byt | Ulica A. Jiráska | 85 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 4-izbový byt na Jiráskovej v Lučenci. Hľadáš priestranné bý

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

133,000 € 1565 €/m²

Na predaj veľký 2-izbový byt s balkónom na Nábrežnej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nábrežná | 65 m²

Reality na kľúč vám ponúka na predaj veľký 2-izbový byt s balkónom na Nábrežnej ulici v Nových

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

122,000 € 1877 €/m²

Na prenájom parkovacie miesto 100m² v Nových Zámkoch smer Andovce

Reality Nové Zámky

Iný stavebný pozemok | Gúgska | 100 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom parkovacie miesto 100m² v Nových Zámkoch smer Andovce.

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na prenájom Nové Zámky

60 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Na predaj novostavba – nízkoenergetický 4-izbový drevo dom s očarujúcou záhradou

Reality Jasová

Rodinný dom | Nezadaná | 96 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj novostavbu – nízkoenergetický 4-izbový drevo dom s očarujú

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Jasová

220,000 € 2292 €/m²

Na predaj kompletne zariadený rekreačný areál v obci Podhájska, využiteľný počas celého roka

Reality Podhájska

Hotel, penzión, ubytovňa | 300 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj kompletne zariadený rekreačný areál v obci Podhájska, využ

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Objekty na predaj Podhájska

450,000 € 1500 €/m²

Na predaj rodinný dom, pneuservis a rozsiahly pozemok s výmerou 6 419 m² vo Vrábloch

Reality Vráble

Objekt pre obchod | 300 m²

IBA U NÁS! Reality na kľúč Vám ponúka na predaj rodinný dom, pneuservis a rozsiahly pozemok s

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Objekty na predaj Vráble

920,000 € 3067 €/m²

Na predaj skladový objekt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Skladový objekt | 1,331 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj skladový objekt v Nových Zámkoch. Ponúkaný sklad sa nachá

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

375,000 € 282 €/m²

Na prenájom krásny zariadený 2-izbový byt v centre mesta v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Cisárska bašta | 54 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom krásny zariadený 2-izbový byt v centre mesta v Nových Zá

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

530 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom nebytový priestor na Ul. M.R. Štefánika v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | M. R. Štefánika | 72 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom nebytový priestor na Ul. M.R. Štefánika v Nových Zámkoch

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

300 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na prenájom skladový priestor na Komárňanskej ceste v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Priestor pre sklad | Komárňanská cesta | 120 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom skladový priestor na Komárňanskej ceste v Nových Zámkoch

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

300 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1381)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Rodinné domy na predaj (23099)
Upresniť hľadanie