Rozľahlý pozemok na predaj v obci Kostolná pri Dunaji

Reality Kostolná pri Dunaji

Orná pôda | 37,354 m²

Wealth group ponúka exkluzívne na predaj rozľahlý slnečný pozemok o rozlohe až 37 354m2. Pozemo

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Kostolná pri Dunaji

399,000 € 11 €/m²

SENEC - NA PREDAJ výnimočná novostavba pre náročných 6-izbový rodinný dom v Senci.

Reality Senec

Rodinný dom | Kysucká | 176 m²

Wealth Group vám ponúka 6-izbový, moderný, architektonicky čistý a nadštandardne riešený rodinn

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Senec

535,700 € 3044 €/m²

Luxusný nízkoenergetický zrub Podzámčok pri Zvolene – súkromie, príroda a pozemok 11 000 m²

Reality Podzámčok

Rodinný dom | 547 m²

Wealth Group ponúka lukratívnu nehnuteľnosť, ktorá čaká práve na Vás. Na okraji malebnej obce

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Podzámčok

1 € 0 €/m²

3-izbový byt v novostavbe s loggiou a možnosťou terasy, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Alexandra Rudnaya | 101 m²

Ponúkame na predaj priestranný, svetlý a slnečný 3-izbový byt v novostavbe s veľkorysou dispozí

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žilina

399,900 € 3959 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rozľahlý pozemok na predaj v obci Kostolná pri Dunaji

Reality Senec

Orná pôda | 37,354 m²

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Senec

399,000 € 11 €/m²

Wealth Group | ponúka na predaj slnečný pozemok 3030m2 ,, Kľače - okr.Žilina "

Reality Kľače

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Wealth Group | v zastúpení majiteľa - ponúka na predaj pozemok vedený ako orná pôda v katastr

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Kľače

45 €

Predaj stavebného pozemku v novej výstavbe v projekte Malé Hliny - Modra.

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | 597 m²

Realitná kancelária Wealth Group ponúka na predaj stavebný pozemok v atraktívnej lokalite mest

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Modra

155,220 € 260 €/m²

Rodinný dom – drevenica Rudinská, 1375m2

Reality Rudinská

Rodinný dom | 30 m²

Na predaj Rodinný dom – drevenica v pokojnej lokalite obce Rudinská – časť Tarabovce. Ponúkame

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Rudinská

65,000 € 2167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Wealth Group ponúka krásny rodinný dom so záhradou v Bánovej v mestskej časti Žiliny

Reality Žilina

Rodinný dom | Jabloňová | 166 m²

EXKLUZÍVNE na predaj: Dvojpodlažný rodinný dom so záhradou v štýle vintage, Žilina – Bánová We

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Žilina

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ! 8 izbový dvojgeneračný poschodový rodinný dom v Tomášove

Reality Tomášov

Rodinný dom | Robotnícka | 280 m²

Realitná kancelária Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj výnimočný, moderný 8 izbový rodinn

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Tomášov

549,000 € 1961 €/m²

Na predaj praktický 2-iz byt len 3min od centra

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Bernolákova | 48.65 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový byt s loggiou na Bernolákovej ulici v Topoľčanoch, ktorý

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

104,900 € 2156 €/m²

Veľký Biel, okr. SC – NA PREDAJ starší, čiastočne prerobený, tehlový rodinný dom s priestranným, perspektívnym pozemkom.

Reality Veľký Biel

Rodinný dom | Cintorínska | 80 m²

Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj starší, čiastočne prerobený, tehlový rodinný dom, len

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Veľký Biel

260,000 € 3250 €/m²

SENEC – NA PREDAJ EXKLUZÍVNY 3 + 1 PODKROVNÝ BYT – JEDINEČNÝ PRIESTOR NA PEŠEJ ZÓNE.

Reality Senec

4 izbový byt | Lichnerová | 109 m²

Wealth Group ponúkame exkluzívne na predaj výnimočný podkrovný byt s vlastným kúrením, nachádza

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Senec

299,990 € 2752 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ ekologická novostavba 4-izbového rodinného domu v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | 206 m²

Wealth Group exkluzívne ponúka na predaj modernú ekologickú novostavbu 4-izbového rodinného dom

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

395,000 € 1917 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj krasný 3 izbový byt v centre mesta s dvoma parkovacími státiami

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košicka | 80 m²

Wealth Group ponúka na predaj 3- izbový byt v projekte ZWIRN , Bratislava . Byt sa n

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 09.05.2024
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

443,000 € 5538 €/m²

Na predaj krásny 4 izbový bungalov v obci Láb

Reality Láb

Rodinný dom | Krátka | 144 m²

Wealth Group ponúka na predaj nízkoenergetický 4 izbový bungalov v novovybudovanej lokalite v o

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Láb

280,000 € 1944 €/m²

Na predaj dva praktické moderné 4-izbové domy v slepej uličke v obci Voderady

Reality Voderady

Rodinný dom | 86.48 m²

Realitná kancelária Wealth group ponúka na predaj dva moderné a prakticky riešené 4-izbové bung

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Voderady

220,000 € 2544 €/m²

Unikátny 4-izbový Rodinný dom v Topoľnici s tep. čerpadlom✅

Reality Galanta

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj samostatne stojaci, moderný a energeticky úsporný 4-izbový rodinn

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Galanta

259,900 € 2599 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Unikátny 4-izbový Rodinný dom v Topoľnici s tep. čerpadlom✅

Reality Topoľnica

Rodinný dom | 100 m²

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Topoľnica

259,900 € 2599 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj exkluzívny stavebný pozemok na konci slepej ulice v obci Voderady

Reality Voderady

Pozemok pre bytovú výstavbu | 667.5 m²

Hľadáte pokojné miesto pre svoj vysnívaný dom? Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 667

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Voderady

133,500 € 200 €/m²

Na predaj moderné nízkoenergetické rodinné domy v obci Valča

Reality Martin

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame vám výnimočnú príležitosť bývať v obľúbenej a pokojnej obci Valča, kde sa spája pokoj

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Martin

219,000 € 1095 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľkometrážny 2-izbový byt v novostavbe v štandarde so záhradkou na predaj, Cífer-Pác, posledný voľný

Reality Trnava

2 izbový byt | 60 m²

Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny a veľkoryso dispozične riešený 2-izbový

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trnava

169,900 € 2832 €/m²

NA PREDAJ priestranný 6-iz Rodinný Dom v Stupave

Reality Stupava

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s veľkým potenciálom, situovaný v jednej z najlepších lokalít St

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Stupava

359,900 € 1800 €/m²

Hrubá Borša, okr. Senec – NA PREDAJ NOVOSTAVBA - výborne dispozične riešený 4 izbový rodinný dom s úžasnou rodinnou atmosférou, upravenou záhradou, terasou a parkovacím státím vo dvore.

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Pri lesíku | 97.3 m²

Wealth Group vám ponúka na predaj výborne dispozične riešený 4i. RD, ktorý sa nachádza v tichej

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

320,000 € 3289 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23110)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Reality v Martine (739)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30348)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Upresniť hľadanie