Na prenájom elegantný zariadený 2-izbový byt pri stanici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | M. R. Štefánika | 45 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom elegantný zariadený 2-izbový byt pri stanici v Nových Zá

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom v Nesvadoch

Reality Nesvady

Rodinný dom | 120 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom v Nesvadoch. Zastava

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Nesvady

169,900 € 1416 €/m²

Na predaj tehlový 3-izbový rodinný dom v obci Bátorove Kosihy

Reality Bátorove Kosihy

Rodinný dom | Bátorove Kosihy | 79 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj tehlový 3-izbový rodinný dom v obci Bátorove Kosihy. Dom

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Bátorove Kosihy

85,000 € 1076 €/m²

Na predaj veľký pozemkom s domom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 1,600 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj veľký pozemkom s domom v Nových Zámkoch. Zastavaná plocha

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

165,000 € 103 €/m²

Na predaj stavebný pozemok s rozlohou 900 m² v obci Andovce

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Ladislava Miskolcziho | 900 m²

Reality na kľúč Vám exkluzívne ponúkajú na predaj stavebný pozemok s rozlohou 900 m² v obci And

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Andovce

84,000 € 93 €/m²

Na predaj veľký stavebný pozemok v obci Semerovo

Reality Semerovo

Pozemok pre rodinné domy | 1,200 m²

Reality na kľúč Vám iba u nás ponúka na predaj veľký stavebný pozemok v obci Semerovo. Pozemok

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Semerovo

26,000 € 22 €/m²

Na predaj pozemok v obci Palárikovo

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | 507 m²

IBA U NÁS. Reality na kľúč Vám ponúka na predaj pozemok v obci Palárikovo. Rozloha pozemku je

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

53,000 € 105 €/m²

Na predaj 11,5 árový stavebný pozemok v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 1,150 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj 11,5 árový stavebný pozemok v Nových Zámkoch. Rozloha poz

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

176,300 € 153 €/m²

Na predaj veľký stavebný pozemok 2 206m2 v obci Jasová

Reality Jasová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,206 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj veľký stavebný pozemok 2 206m2 v obci Jasová. Rozloha poz

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Jasová

46,500 € 21 €/m²

Na prenájom kancelársky priestor v centre mesta v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | Hlavné Námestie | 30 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v centre mesta v Nových Zámkoch.

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

350 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom krásny kancelársky priestor pri centre mesta v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | Bernolákovo námestie | 45 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom krásny kancelársky priestor pri centre mesta v Nových Zá

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

390 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj záhradkárska chata s krásnou záhradou vo vyhľadávanej lokalite Zúgov v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Záhradná chatka | Zúgov | 27 m²

IBA U NÁS. Reality na kľúč Vám ponúka na predaj útulnú záhradkársku chatu s krásnou záhradou vo

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

42,000 € 1556 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 656m2 v Šuranoch - Nitriansky Hrádok

Reality Šurany

Pozemok pre rodinné domy | 656 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj stavebný pozemok 656m2 v Šuranoch - Nitriansky Hrádok. R

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Pozemky na predaj Šurany

155 €/m2 155 €/m2

Na prenájom skladový priestor v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Priestor pre sklad | 600 m²

Reality na kľúč ponúka na prenájom skladový priestor v Nových Zámkoch. Podlahová plocha skladu

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom krásny zariadený 2-izbový byt s balkónom na Andovskej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Andovská | 61 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom krásny zariadený 2-izbový byt s balkónom na Andovskej ul

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj krásny 3-izbový rodinný dom s terasou v súkromnej uličke vo Dvoroch nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Malá | 116 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj krásny 3-izbový rodinný dom s terasou v súkromnej uličke v

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

194,000 € 1672 €/m²

Na predaj moderné, zrekonštruované 3-izbové byty s balkónmi na ulici V. V. Majakovského v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 81 m²

Ponúkame na predaj moderné, zrekonštruované 3-izbové byty s balkónmi na ulici V. V. Majakovskéh

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

174,000 € 2148 €/m²

Na predaj moderné, zrekonštruované 1-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovského v Lučenci

Reality Lučenec

1 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 38 m²

Ponúkame na predaj moderné, zrekonštruované 1-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovskéh

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

78,000 € 2053 €/m²

Na predaj zariadený 2-izbový apartmánový byt s balkónom na Termálnej ulici v obci Podhájska

Reality Podhájska

2 izbový byt | Termálna | 41 m²

Reality na kľúč Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 2-izbový apartmánový byt s balkónom n

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Podhájska

89,000 € 2171 €/m²

Na predaj chata so záhradou v Úľanoch nad Žitavou

Reality Úľany nad Žitavou

Chata, drevenica, zrub | 25 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj chatu so záhradou v Úľanoch nad Žitavou. Chata je murovan

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Úľany nad Žitavou

32,000 € 1280 €/m²

Na prenájom hala s rozlohou 900 m² v priemyselnej zóne v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Priestor pre sklad | 900 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom halu s rozlohou 900 m² v priemyselnej zóne v Nových Zámk

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

3,252 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený tehlový 2-izbový byt s garážou v Hurbanove

Reality Hurbanovo

2 izbový byt | Komárňanská | 56 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený tehlový 2-izbový b

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na prenájom Hurbanovo

480 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom 1-izbový byt na Nábrežnej ul. v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Nábrežná | 38 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom 1-izbový byt na Nábrežnej ul. v Nových Zámkoch. Podlah

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

380 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom nebytový priestor na ulici M.R. Štefánika v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | 832 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom nebytový priestor na ulici M. R. Štefánika v Nových Zámk

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1381)
Rodinné domy na predaj (23099)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)