Na predaj rodinný dom ul. Pri Suchom mlyne Bratislava-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 241 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rodinný dom so zastavanou plochou domu 121 m2 (úžitkovou plochou

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,000 € 2074 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Ponúkame na predaj rodinný dom s garážou a veľkým pozemkom v obci Krušovce

Reality Krušovce

Rodinný dom | Štefánikova | 100 m²

Táto nehnuteľnosť sa nachádza v tichej a vyhľadávanej lokalite obce Krušovce, len pár minút od

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Krušovce

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj, stavebný pozemok, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | Kutnohorská | 279 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - lokalita: Banská Štiavnica, ulica Kutnohorská - dom sa nachádza priamo v hist

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

89,000 € 319 €/m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt typu VNKS o výmere 69,56 m² - BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Sitnianska | 69.56 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt typu VNKS o vý

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

169,000 € 2430 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný rodinný dom s obrovským potenciálom: Bývanie aj podnikanie pod jednou strechou v Beladiciach

Reality Beladice

Rodinný dom | Višňová | 280 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá vám poskytne komfortný domov a zároveň priestor pre váš biznis? Pon

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Beladice

330,000 € 1179 €/m²

Dve Rekreačné chaty - Sebechleby, Stará Hora

Reality Sebechleby

Chalupa, rekreačný domček | 204 m²

Realitná kancleária HQ Business Vám ponúkame na predaj dve štýlové chatky v obci Sebechleby (St

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sebechleby

176,000 € 863 €/m²

Chata v obci Bátovce

Reality Bátovce

Chalupa, rekreačný domček | 44 m²

Realitná kancelária HQ Business vám exkluzívne ponúka na predaj zrekonštruovanú chatu v obci Bá

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bátovce

58,000 € 1318 €/m²

Na predaj 5-izbový rodinný dom v meste Šahy

Reality Šahy

Rodinný dom | 140 m²

Realitná kancelária HQ Business ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom s úžitkovou

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šahy

Cena na vyžiadanie

Mám klienta prę Váš 5 izbový byt v Bratislave - mestská časť Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | 100 m²

Krásny dobrý deň prajem mám pre váš byt klienta, ktorý hľadá 5 izbový byt ( novostavba ) v mest

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Mám klienta prę Váš 5 izbový byt v Bratislave - mestská časť Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | 100 m²

Krásny dobrý deň mám pre váš byť klienta, ktorý hľadá 5 izbový byt v mestskej časti Nové Mesto

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ - 3 izbový byt v Petržalke, kompletná rekonštrukcia - Bzovícka ulica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bzovícka | 68 m²

Štýlový 3-izbový byt na predaj v Petržalke – Bzovícka ulica. Cena nehnuteľnosti 259 999 eur je

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,999 € 3824 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BYT A1 - HRBOVÁ RESIDENCE - BÝVANIE NADOVŠETKO

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | 199.64 m²

Predstavujeme vám výnimočný 4-izbový byt v jedinečnom developerskom projekte HRBOVÁ RESIDENCE n

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

BYT C1 - HRBOVÁ RESIDENCE - BÝVANIE NADOVŠETKO

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | 304.32 m²

Luxusný 4-izbový byt s rozľahlou terasou v prestížnom projekte HRBOVÁ RESIDENCE je ideálnou voľ

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ ZÁHRADNÝ POZEMOK S PEKNÝM VÝHĽADOM - BYSTER

Reality Sady nad Torysou

Záhrada | 756 m²

Branislav Čuri ponúka na predaj záhradu v obci Sady nad Torysou v chatovo-záhradkárskej časti B

Publikované: 12.01.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Sady nad Torysou

65,000 € 86 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PRENÁJOM KANCELÁRSKE PRIESTORY - BOČIAR

Reality Bočiar

Kancelárie, administratívne priestory | 30 m²

Branislav Čuri vám ponúka na prenájom kancelársky priestor len 20 km od Košíc v obci Bočiar. D

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bočiar

200 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

2-izb. byt v Starom Meste s možnosťou úpravy na 3-izb.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Palackého | 85.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v jednej z najžiadanejších lokalít v Košiciach, v S

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,990 € 2924 €/m²

NA PRENÁJOM 2 ZREKONŠTRUOVANÉ GARSÓNKY NA KYSUCKEJ ULICI

Reality Košice-Západ

Garsónka | Kysucká | 30 m²

BRANISLAV ČURI REALITY ponúka na prenájom 2 kompletne zrekonštruované garsónky, ktoré sa nachád

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

RODINNÝ DOM NA HOLUBYHO ULICI

Reality Košice-Juh

Rodinný dom | Holubyho | 115 m²

MELIOR REALITY by Braňo Čuri vám ponúka na predaj rodinný dom s výbornou polohou na ulici Holub

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Juh

380,000 € 3304 €/m²

Prenájom kancelárie v centre Košíc – Mlynská ulica

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynská | 62 m²

Na prenájom kancelársky priestor o výmere 62 m² v atraktívnej lokalite centra mesta. Dispozíci

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

RD Ruskov - 4 izbový nadčasový, unikátny bungalov s certifikátom A0, 148m2

Reality Ruskov

Rodinný dom | 148 m²

PETER MINARČÍK z Branislav Čuri ponúka na predaj: Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Ruskov, okre

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ruskov

410,000 € 2770 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ĽUDVÍKOV DVOR | 4-izbový RD | Moderne zariadený | Klimatizácia | 2x Kúpeľňa | Parking

Reality Košice-Šaca

Rodinný dom | Ľudvíkov dvor | 170 m²

GH Realitná kancelária ponúka na prenájom zariadený 4-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v zast

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Košice-Šaca

1,990 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Dlhá Ves - Rozsiahly výrobný areál pripravený na okamžité využitie o celkovej výmere 29.000m2

Reality Dlhá Ves

Priestor pre výrobu | 1,800 m²

GH Real Vám ponúka na predaj rozsiahly výrobný areál v obci Dlhá Ves, v okrese Rožňava, so stra

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Dlhá Ves

850,000 € 472 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii – Sídlisko 1. mája

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Sídlisko 1. Mája | 67 m²

Na predaj ponúkame 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite mesta Vrano

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

89,990 € 1343 €/m²

REZERVOVANÉ - Svetlý 4-izbový byt (81 m²) s loggiou v obľúbenej lokalite Košice – Západ

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Slobody | 81 m²

GH Real ponúka na predaj svetlý 4-izbový byt na ulici Slobody č. 17 so skvelou dostupnosťou do

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

230,000 € 2840 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30348)
Rodinné domy na predaj (23110)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Upresniť hľadanie