3 izb. byt, A. Mráza, 2/8 - balkón, kompletne zariadený

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Andreja Mráza | 58 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 izb. byt lokalite BA - Ružinov na ul. Andr

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

799 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Trvalý trávnatý porast 48 árov, Modra lokalita Veľký Šúr - Pri rybníku, šírka 29 m

Reality Modra

Lúka, pasienok | Dolná | 4,854 m²

Ponúkame na predaj pozemok - trvalý trávnatý porast v katastrálnom území Modra, lokalita Veľký

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Modra

16,000 € 3 €/m²

Vinohrad 15 árov Modra Pod Holerungovou Hôlkou pri vodojeme

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Horná | 1,502 m²

Ponúkame na predaj pozemok - vinicu v katastrálnom území Modra, lokalita Obrperky - Pod Holerun

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Modra

10,500 € 7 €/m²

Budúci stavebný pozemok Čierna voda - Suché miesto 2, 884 m2, šírka 25m

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Suché miesto | 884 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v tesnej blízkosti Bratislavy, v miestnej časti Chorvátsk

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

103,000 € 117 €/m²

Omnireal - 6 izbový rodinný dom na ul F.P. Drobiševa v Pezinku

Reality Pezinok

Rodinný dom | F. P. Drobiševa | 173 m²

Ponúkame na predaj 6 izbový rodinný dom na ulici F.P. Drobiševa v kľudnej časti Pezinka Jedná

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Pezinok

339,000 € 1960 €/m²

Budúci stavebný pozemok Čierna voda - Suché miesto 2, 408 m2, šírka 11m

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Suché miesto | 408 m²

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

55,000 € 135 €/m²

Obrábaný vinohrad lokalita Škridláky/Gelnáre - 16 ára, šírka 13 m, pekný obdĺžnik

Reality Pezinok

Vinica, chmelnica | Fajgalská cesta | 1,583 m²

Ponúkame na predaj obrábaný vinohrad Pezinku lokalita Škridláky nad Fajgalskou cestou smer Limb

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Pezinok

25,400 € 16 €/m²

Investičný pozemok na výstavbu rodinného domu - 794 m2

Reality Kalinkovo

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 794 m²

Ponúkame na predaj pozemok určený na stavbu Rodinného domu v Kalinkove, v budúcej lokalite rodi

Publikované: 31.03.2023 Aktualizované: 26.01.2026
Pozemky na predaj Kalinkovo

89,000 € 112 €/m²

Pozemok vedený ako trvalý trávnatý porast o veľkosti 39 árov

Reality Malé Leváre

Lúka, pasienok | Malé Leváre | 3,893 m²

Ponúkame na predaj pozemok, ktorý je vedený ako trvalý trávnatý porast v Katastri Malé Leváre,

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Malé Leváre

4,900 € 1 €/m²

Nová lokalita - Stavebný pozemok pre rodinný dom, Lehnice - Sása, 532 m2, šírka 19 m

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | Sása | 532 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Lehnice, časť Sása. Výmera je 532 m2, siete: elektr

Publikované: 26.10.2022 Aktualizované: 25.01.2026
Pozemky na predaj Lehnice

94,000 € 177 €/m²

Obrábaný vinohrad Dubový Vŕšok - Sahara - 64 árov

Reality Pezinok

Vinica, chmelnica | Sahara | 6,414 m²

Ponúkame na predaj obrábaný vinohrad v lokalite Dubový vŕšok - Sahara. Veľkosť 64 árov, Dĺžka

Publikované: 01.06.2023 Aktualizované: 12.12.2025
Pozemky na predaj Pezinok

42,500 € 7 €/m²

Obrábaný vinohrad Vinosaday - 16,5 ára

Reality Vinosady

Vinica, chmelnica | Záhumenice | 1,672 m²

Ponúkame a predaj vinohrad vo Vinosadoch. Vinohrad je obrábaný. Veľkosť 1672 m2. Šírka 7 m. D

Publikované: 25.05.2021 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Vinosady

10,000 € 6 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom v Jablonovom lokalita Pod Sadom, 549 m2, šírka 19 m aj ako investícia

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Pod Sadom | 549 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Jablonovom, lokalita Pod Sadom (odbočka pre Jablonovým do

Publikované: 03.09.2024 Aktualizované: 09.12.2025
Pozemky na predaj Jablonové

63,500 € 116 €/m²

Záhrada v Rači na ulici Lisovňa, mestská voda, 600 m2

Reality Bratislava-Rača

Rekreačný pozemok | Lisovňa | 600 m²

Ponúkame na predaj záhradu nad Račou na ulici Lisovňa iba 3 minúty od zastávky autobusu a 7 min

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

89,000 € 148 €/m²

Obrábaný vinohrad Modra 15 árov, lokalita Kramáre, prístup z Podhorskej ulice.

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Kramáre | 1,491 m²

Ponúkame na predaj vinohrad v Modre lokalita Kramáre s prístupom hornej časti z Podhorskej ulic

Publikované: 11.04.2024 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Modra

27,000 € 18 €/m²

Obrábaný vinohrad Sahara - 33 árov

Reality Pezinok

Vinica, chmelnica | Sahara | 3,299 m²

Ponúkame na predaj obrábaný vinohrad v lokalite Dubový vŕšok - Sahara. Veľkosť 33 árov, Dĺžka

Publikované: 12.04.2024 Aktualizované: 12.12.2025
Pozemky na predaj Pezinok

19,900 € 6 €/m²

Prenájom garáže Varšavská 16m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Varšavská | 16 m²

Ponúkame na prenájom samostatnú garáž v radovej garážovej zástavbe medzi ul. Varšavská a Riazan

Publikované: 22.02.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

120 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Obrábaný vinohrad Grinava, lokalita Noviny - 29 árov

Reality Pezinok

Vinica, chmelnica | Grinava - Noviny | 2,931 m²

Ponúkame na predaj obrábaný vinohrad v Grinave, lokalita Noviny. Veľkosť vyše 29 árov. Šírka 2

Publikované: 04.06.2024 Aktualizované: 11.12.2025
Pozemky na predaj Pezinok

19,600 € 7 €/m²

Stavebný pozemok pre obchodnú, alebo ľahkú priemyselnú prevádzku na Močarianskej ceste v Michalovciach, 4256 m2,

Reality Michalovce

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Močarianska | 4,256 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na Moćarianskej ceste medzi Michalovcami a Močaranmi o

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 10.06.2025
Pozemky na predaj Michalovce

261,000 € 61 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom, Modra Harmónia, lokalita Lúčna, 881 m2, šírka 22 m

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Lúčna | 881 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Modre harmónii na Lúčnej ulici. Výmera je 881 m2, siete:

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Modra

171,400 € 195 €/m²

Neobrábaný vinohrad Limbach - lokalita Raky - 31 árov

Reality Limbach

Vinica, chmelnica | Raky | 3,212 m²

Ponúkame Vám na predaj vinohrad na začiatku Limbachu, v lokalite Raky. Vinohrad je neobrábaný.

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Limbach

13,700 € 4 €/m²

Pozemok na výstavbu rodinného domu, Ivánka pri Dunaji, lokalita Dombale I - 965 m2, cena vrátane sietí

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Bernolákovská | 965 m²

Ponúkame na predaj pozemok určený na stavbu Rodinného domu v lokalite Dombale I., Ivanka pri Du

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

333,500 € 346 €/m²

Pozemok na malopodlaźnú výstavbu bytovky Čmelíkova/ Vavrínová ulica v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Vavrínová | 1,300 m²

Ponúkame na predaj pozemok na malopodlažnú 3. poschodovú výstavbu bytovky na rohu Čmelíkovej a

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

410,000 € 315 €/m²

Pozemok 1300 m2 na výstavbu 2 podlažného objektu

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Vavrínová | 1,300 m²

Ponúkame na predaj pozemok na výstavbu 2 podlažného objektu o pôdoryse 150 m2. To dovoluje UPI.

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

410,000 € 315 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Rodinné domy na predaj (23026)
Upresniť hľadanie