KÚPA - GARÁŽ, Žiar nad Hronom

Pre konkrétneho klienta hľadám garáž v Žiari nad Hronom - sídlisko ETAPA, centrum mesta, ul. Du

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Objekty na kúpa Žiar nad Hronom

Cena dohodou

Na predaj 2 izb. Apartmán *Miesto medzi prácou a domovom, miesto, kde má oddych svoj štýl*

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 50 m²

Apartmán v srdci Donovál – miesto, kde má oddych svoj štýl. Predstavte si rána s vôňou hôr, ká

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Donovaly

199,000 € 3980 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM 3-IZBOVÝ BYT BRATISLAVA PETRŽALKA, NÁMESTIE HRANIČIAROV – KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, LOGGIA, ZARIADENÝ – 900 € KOMPLET

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Námestie Hraničiarov | 73 m²

AK ČÍTATE TENTO INZERÁT, TAK JE AKTUÁLNY TELEFONUJTE PRE INFORMÁCIE A OBHLIADKU 3-izbový byt n

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

799 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Zrekonštruovaný rodinný dom v rakúskych Alpách na bývanie aj prenájom

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Krásna alpská lokalita, obľúbená medzi turistami počas celého roka, a v nej veľký zrekonštruova

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj

290,000 € 1074 €/m²

PRENÁJOM 1-IZBOVÝ BYT BRATISLAVA RUŽINOV, NEVÄDZOVÁ – NOVOSTAVBA RETRO, TERASA, ZARIADENÝ – 760 € KOMPLET

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Nevädzová | 49 m²

AK ČÍTATE TENTO INZERÁT, TAK JE AKTUÁLNY TELEFONUJTE PRE INFORMÁCIE A OBHLIADKU 1-izbový byt n

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

590 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT BRATISLAVA RUŽINOV, NARCISOVÁ – 2 BALKÓNY, ZARIADENÝ, PRI OC RETRO – 750 € KOMPLET

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Narcisová | 63 m²

AK ČÍTATE TENTO INZERÁT, TAK JE AKTUÁLNY TELEFONUJTE PRE INFORMÁCIE A OBHLIADKU 2-izbový byt n

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

570 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Predaj| Exkluzívne stavebné pozemky 711m2 a 709m2 vo Florida Parku, DS – Vaše miesto pre vysnívaný dom| Gofar| exkluzívne

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 711 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj dva výnimočné stavebné pozemky s veľkorys

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

121,000 € 170 €/m²

Garáž, Papraďová ul. - 18 m2, elektrika

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Papraďová | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž v garážovom dome na ul. Papraďová, v Bratislave-Ružinov

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

35,000 € 1944 €/m²

Pozemok 490 m2 v tvare trojuholníka - Pod Holerungovou Hôlkou, možno na stavbu niečoho nespojeného so zemou

Reality Modra

Rekreačný pozemok | Horná | 490 m²

Ponúkame na predaj pozemok vedený ako trvalý trávnatý porast v tvare trojuholníka v lokalite po

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Modra

4,500 € 9 €/m²

Parkovacie státie UNIQ Slnečnice/ Fialova ulica

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Fialová | 15 m²

Parkovacie státie na - 1 poschodi podzemnej garáži v novom projekte Slnečnice UNIQ. Nachá

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

27,000 € 1800 €/m²

Garáž, Skalická cesta - pozemok v OV, elektrika

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Skalická cesta | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na Skalickej ceste v Bratislave-Nové mesto. Garáž o zastavanej pl

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

29,500 € 1639 €/m²

Zabi Majer/Záhrada

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 240 m²

Ponúkame Vám / odstúpenie záhrady Zabi majer. Záhrada ma k dispozícii elektrinu, obývateľný d

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

45,000 € 188 €/m²

Stavebný pozemok na ulici Samulela Tešedíka, lokalita Vrbovec, Michalovce

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Samuela Tešedíka | 332 m²

Ponúkame na predaj pozemok na ulici samuela Tešedíka , katastrálne územie Vrbovec v Michalovcia

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Michalovce

47,000 € 142 €/m²

Garáž, Skalická cesta - pozemok v OV, elektrika

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Skalická cesta | 18 m²

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

31,490 € 1749 €/m²

Lesný pozemok vo vinohradoch Svätý Jur, smerom na Bratislavu, lokalita Žebráky - 7 árov

Reality Svätý Jur

Lesná pôda | Žebráky | 692 m²

Ponúkame na predaj lesný pozemoček medzi vinohradmi vo Svätom Jure v lokalite Motyčky/Žebráky.

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Pozemky na predaj Svätý Jur

10,000 € 14 €/m²

Stavebný pozemok 831 m2 Zálesie

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Bazová | 831 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Zálesí pri Ivanke pri Dunaji. Pozemok o výmere 831 m2 je

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 14.10.2025
Pozemky na predaj Zálesie

279,700 € 337 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom, Kondrótová ul, Bernolákovo, siete, 662 m2, šírka 20 m

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Kondrotova | 662 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na Kondrótovej ul. v Bernolákove v novovybudovanej časti.

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Pozemky na predaj Bernolákovo

269,900 € 408 €/m²

Obrábaný vinohrad Svätý Jur, smerom na Bratislavu, lokalita Jelenie - 18,6 árov, oplotené proti zveri

Reality Svätý Jur

Vinica, chmelnica | Jelenie | 1,868 m²

Ponúkame na predaj vinohrad vo Svätom Jure v lokalite Jelenie. Nachádza sa medzi Svätým Jurom a

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Svätý Jur

13,200 € 7 €/m²

3-IZBOVÝ BYT /SLNEČNÉ JAZERÁ – SENEC

Reality Senec

3 izbový byt | Slnečné jazerá | 93 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v Senci, nachádzajúci sa len pár krokov od

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Senec

244,000 € 2624 €/m²

Budúci stavebný pozemok Čierna voda - Suché miesto 2, 817 m2, šírka 27m

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Suché Miesto 2 | 817 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v tesnej blízkosti Bratislavy, v miestnej časti Chorvátsk

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

93,000 € 114 €/m²

Investičný pozemok pre výstavbu RD v meste Senec

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 583 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinné domy Senec, Bratislavská. Pozemok evidovaný podľa

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 17.09.2025
Pozemky na predaj Senec

71,500 € 123 €/m²

Pozemok 11 árov Modra Králová - lokalita Malé Hliny, trvaný trávnatý porast, vhodné na rekreáciu aj ako investícia

Reality Modra

Lúka, pasienok | Malé Hliny | 1,075 m²

Ponúkame na predaj pozemok - trvalý trávnatý porast v katastrálnom území Modra Králová, lokalit

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Modra

23,500 € 22 €/m²

6. miestna Garaz Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | ulica Gustava Malého | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj 6. miestnu garáž Bratislava-Petržalka, Ulica Gustava Malého ga

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 21.07.2025
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 €

Obrábaný vinohrad 31 árov Modra, lokalita Mestské Záhumenice, šírka 31 m

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Mestské záhumenice | 3,085 m²

Ponúkame na predaj pozemok - vinicu v katastrálnom území Modra, lokalita Mestské Záhumenice. V

Publikované: 23.02.2024 Aktualizované: 21.01.2026
Pozemky na predaj Modra

19,000 € 6 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Rodinné domy na predaj (23028)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie