Predaj, NOVOSTAVBA dvojizbového bytu v projekte Nové Terasy, Sučany, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Osloboditeľov | 62 m²

https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 2-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Martin

160,000 € 2581 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

+++ NOVÉ NA KLÚČ DOKONČENÉ RODINNÉ DOMY VO VEĽKÝCH KOSTOLANOCH NA VYSIELAČI++

Reality Veľké Kostoľany

Rodinný dom | Vysielač | 85.5 m²

+++ NOVÉ NA KLÚČ DOKONČENÉ RODINNÉ DOMY VO VEĽKÝCH KOSTOLANOCH NA VYSIELAČI++ Kamenár&Partners

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľké Kostoľany

224,000 € 2620 €/m²

Top
Top

+++ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V TRNAVE NA PREDNÁDRAŽI ZA 174.700,-+++

Reality Trnava

3 izbový byt | Gejzu Dusíka | 52 m²

+++ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V TRNAVE NA PREDNÁDRAŽI ZA 174.700,-+++ Kamenár&Partners Vám

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

174,700 € 3360 €/m²

Top
Top

+++ DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S TERASOU A PARKINGOM V TRNAVE NA PREDAJ 179.900,-+++

Reality Trnava

2 izbový byt | Mikovíniho | 65 m²

+++ DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S TERASOU A PARKINGOM V TRNAVE NA PREDAJ+++ Predstavujeme Vám

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,900 € 2768 €/m²

Top
Top

Predaj garážového státia – Vila Ľadová, Šancová ulica (Staré Mesto)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Šancová | 14 m²

Ponúkame na predaj garážové státie v projekte Vila Ľadová (Šancová / Ľadová ulica – Bratislava,

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

33,500 € 2393 €/m²

Top
Top

Bývanie pod lesom , ktoré má atmosféru – Záhorská Bystrica, Orešianky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Podkerepušky | 256 m²

V mestskej časti Záhorská Bystrica – Orešianky, vám ponúkame 2 moderné rodinné domy, ktoré spáj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

779,000 € 3043 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Prenájom 2-izbového bytu v projekte Púpavy Paulínska v centre Trnavy, len 2 min. od SC City Arena

Reality Trnava

2 izbový byt | Paulínska | 47 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Púpavy Paulínska v c

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Trnava

670 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

Prenájom parkovacieho státia v podzemnej garáži – Vlárska ulica, Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Vlárska | 13.6 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie státie v podzemnej garáži na Vlárskej ulici v obľúbenej lokalit

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM | 5-IZBOVÝ MEZONET V HORSKOM PARKU, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Langsfeldova | 146 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 5-izbový mezonetový byt situovaný v jednej z najprestížnejších l

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Top
Top

Luxusná rezidencia na Bôriku – Údolná, Staré Mesto, BA I - reprezentatívne bývanie v prestížnej lokalite Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Údolná | 500.91 m²

DETAILNÁ 3D PREHLIADKA K DISPOZÍCII NA VYŽIADANIE Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívno

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,699,990 € 3394 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Staromestský 3-izbový byt 73 m² po dizajnovej rekonštrukcii, Chorvátska, Staré Mesto, Centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chorvátska | 73.7 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,990 € 4613 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Tichý staromestský 3,5-izbový byt vo dvore – 29. augusta, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 29. augusta | 102.01 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,990 € 3921 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný staromestský 3-izbový byt 132 m², 2 pivnice – Mateja Bela, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mateja Bela | 132.53 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,990 € 3546 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Moderný 3-izbový byt po komplentej rekonštrukcii, 67 m2 + loggia

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bílikova | 67 m²

Atraktívny byt, ktorý je pripravený na bývanie prešiel kompletnou rekonštrukciou v septembri 2

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

4-izbový mezonetový apartmán - Donovaly

Reality Donovaly

Apartmán | 120 m²

Hľadáte miesto, kde po náročnom pracovnom týždni skutočne vypnete? Alebo investíciu, ktorá má p

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Donovaly

330,000 € 2750 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Drevená chalupa na Čertovici - Vyšná Boca

Reality Vyšná Boca

Chalupa, rekreačný domček | Vyšná Boca | 107 m²

Pegas real ponúka na predaj útulnú horskú chalupu v obci Vyšná Boca, nachádzajúcu sa v krásnom

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyšná Boca

145,000 € 1355 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

3-izbový mezonetový apartmán - Donovaly

Reality Donovaly

Apartmán | 100 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 3-izbový mezonetový apartmán v obľúbenom l

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Donovaly

270,000 € 2700 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Menší 2-izbový byt (2-garsónka) typu MEZONET v uzatvorenom areáli so vstupom na DO v Bratislave na hranici m.č. Ružinov ul. Pod gaštanmi

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pod gaštanmi | 52 m²

Ponúkame na predaj štýlovú 2-garsónku typu mezonet v uzatvorenom areáli so vstupom na diaľkové

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,900 € 2498 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

NOVINKA: NADŠTANDARDNÝ, VEĽKÝ 1-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE PRÍSTAVNÁ 1, NIVY, 53,60 M2

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 53.6 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký 1-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou t

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4757 €/m²

Top
Top

Na predaj ZREKONŠTRUOVANÝ, 3 izbový byt (až 80m2), Húskova, Košice - na ZAČIATKU Sídl. KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Húskova | 80 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj PRIESTRANNÝ, veľkometrážny, SLNEČNÝ a kompletne ZREKONŠTRUOVA

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

219,490 € 2744 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

GRAVITAS | SKOLAUDOVANÉ! Predaj vily v projekte "Račianska perla" (1)

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Pri kolíske | 169 m²

Skolaudované!!!! POZOR! Posledný dom v ponuke. GRAVITAS ponúka exkluzívne na predaj vilu v pr

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

980,000 € 5799 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

GRAVITAS | Kancelárie na Prenájom | CITY Park Ružinov, Plynárenská

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 115 m²

GRAVITAS vám exkluzívne ponúka kancelársky priestor na prenájom vo vyhľadávanej biznis lokalite

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,105 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Top
Top

GRAVITAS | 2-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence | Ružinov |

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 53.5 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 2-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | 4-izbový byt s dvomi balkónmi, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské Nivy | 84.08 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 4-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Rodinné domy na predaj (23084)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie