Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Pozemok pre rodinné domy Predaj Limbach

VT0100196-18-000001
Aktualizovaný 4.5.2018 1. publikácia 9.3.2018

Predaj exkluzívneho stavebného pozemku s panoramatickým výhľadom na okolité lesy v obci Limbach - možnosť ihneď stavať

Druh / Typ

Pozemok pre rodinné domy / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Limbach


[ Reality okres Pezinok ]
Ulica

Sadová

Celková cena 129 600 €
Výmera pozemku celkom 1 200,00 m2
  share on facebook

Popis nehnuteľnosti
Ponúkam na predaj exkluzívny stavebný pozemok situovaný do svahu s nádherným panoramatickým výhľadom na Slnečné údolie a okolité lesy v obci Limbach.

Pozemok sa nachádza v tichej kľudnej lokalite vilovej časti Limbachu na začiatku lesa a je jedným z posledných voľných pozemkov, ktoré sa nachádzajú v danej lokalite. Pozemok je určený na výstavbu rodinného domu nadštandardného charakteru - rodinnej vily - možnosť ihneď stavať. 

Prístup na pozemok je z dvoch strán - hlavný prístup v spodnej časti pozemku asfaltovou cestou alebo z vrchnej časti od viníc t.č. štrkovou cestou, ktorá bude v budúcnosti zrealizovaná tiež s asfaltovým povrchom. Situovanie budúceho rodinného domu zabezpečuje aj do budúcnosti trvalý panoramatický výhľad z pozemku bez žiadnych ďalších obmedzení, V okolí sa nachádzajú už vybudované rodinné vily. Pozemok je situovaný do krásneho prostredia s množstvom zelene s už vzrastlými stromami hneď vedľa lesa, prístupová cesta k pozemku vedie okrajom lesa popri tečúcom potoku stromovou alejou. Blízky les a okolité vinice ponúkajú široké možnosti na aktívny oddych a športové aktivity - prechádzky, turistika, cykloturistika, beh, v zime bežkovanie atď. Neďaleko pozemku cez les je v pešej dostupnosti prístup k priehrade (možnosť rybolovu) s chatovou oblasťou zasadenou do krásnej okolitej prírody. Vo vrchnej časti pozemku za štrkovou cestou sa nachádzajú vinice, kde nie je možné realizovať výstavbu. 

Situovanie budúceho domu do svahu ponúka úžasné výhľady na údolie a protiľahlý svah so záhradkárskou oblasťou Leitne, kde takisto nie je povolená ďalšia výstavba a preto tieto panoramatické výhľady ostanú aj do budúcnosti bez ďalších obmedzení zachované. 

Výhodou pozemku je, že síce sa nachádza na okraji obce pri lese, zároveň je však výborne dostupný (10 min. autom) do obchodných reťazcov a kompletnej občianskej vybavenosti do okresného mesta Pezinok.  

Pozemok je ideálny na realizáciu domu podľa individuálneho projektu, okrem polozapusteného suterénu je možnosť nadstavby ďalších dvoch nadzemných podlaží. V zmysle ÚPI je možné v rámci funkčného využitia novonavrhnutého domu na trvalé bývanie využívať priestory aj na zdravotno-rehabilitačné služby, lekárske služby, ubytovanie-malokapacitný penzión alebo apartmány, ateliéry a administratívne priestory a kancelárie .  

Tento výnimočný pozemok je určený pre záujemcu, ktorý hľadá niečo iné a individuálne oproti štandardnej výstavbe na rovinatom pozemku v bežnom satelite bez dostatočného súkromia , a to : 
- pripravený k výstavbe
- možnosť ihneď stavať 
- výnimočný individuálny projekt domu 
- pozemok pri lese v priamom dotyku s prírodou 
- tiché prostredie, okolité vinice 
- aktívny oddych a športové aktivity 
- úžasné panoramatické výhľady z pozemku 
- bezproblémový prístup asfaltovou cestou 
- okolie bez budúcej zástavby 
- dostatočné súkromie 
- pred pozemkom preteká potok 
- v dosahu priehrada 
- v blízkosti kompletná občianska vybavenosť okresného mesta  

Celková plocha pozemku je 1.200 m2, rozmery šírka pozemku-priečelie 20 m, dĺžka pozemku-hĺbka 60 m, svahovitý pozemok. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka, kanalizácia. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, plyn.  

Bližšie info na tel.: 0905 204829
Charakteristiky
Výmera pozemku celkom 1 200,00 m2
Forma vlastníctva osobné
Typ pozemku prevažne svahovitý
Vymedzenie v teréne oplotenie
Pripravenosť k výstavbe schválené v územnom pláne
Elektrická prípojka na pozemku
Kanalizačná prípojka na pozemku
Plynová prípojka v dosahu
Vodovodná prípojka v dosahu
Príjazd asfaltová cesta
Šírka uličnej fasády 20,00 m
Súkromný inzerent
Mária Vranková
Mobil +421 905 569 347
Email pelotherm@gmail.com
Iné kontaktné údaje

e-Vizitka
Obrázok
Mapa
 • Zobraziť publikovaný inzerát