Predaj rekreačného domu vhodného na trvalé bývanie v Harmónii, Modra

Reality Modra

Rodinný dom | Okružná | 94.6 m²

Ponúkame na predaj romantický domček vhodný na trvalé bývanie v rekreačnej oblasti Harmónia v l

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Modra

296,000 € 3129 €/m²

Exkluzívna Investícia: Rodinný dom s obchodným priestorom, Modra

Reality Modra

Rodinný dom | Štúrova | 217 m²

Exkluzívny pozemok s nehnuteľnosťou v Modre, vinárskej oblasti, je unikátnou investičnou prílež

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Modra

700,000 € 3226 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj záhrady s chatkou v lone Malých Karpát

Reality Modra

Záhrada | 406 m²

Ponúkame na predaj záhradu s výmerou 406 m² umiestnenú v lese nad mestom Modra, ktorú môže nový

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Modra

49,000 € 121 €/m²

ARETÉ REAL – PRIPRAVUJEME PREDAJ 6270m2 POZEMKU S JAZIERKOM V MODRE, ČASŤ ŠARKAPERKY

Reality Modra

Rekreačný pozemok | Šarkaperky | 6,270 m²

Zbav sa stresu. Kúp si vlastný kúsok prírody v Modre, časť Šarkaperky. Naša realitná kancelári

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Modra

345,288 € 55 €/m²

POCIT DOMOVA - PRIESTOR PRE UBYTOVANIE AJ CENTRUM PRE SPA - DOSPELÝCH AJ DETI - BAZÉN ...POD VINOHRADOM - MODRA - ŠIROKÉ MOŽNOSTI VYUŽITIA...

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | Štúrova | 500 m²

Nehnuteľnosť sa nachádza na úpätí Malých Karpát v centre starobylého mestečka Modra a vychýren

Publikované: 18.11.2019 Aktualizované: 27.08.2025
Objekty na predaj Modra

Cena dohodou

člen NARKS

POCIT DOMOVA - PENZION, CHATA, SPA - BAZÉN ...POD VINOHRADOM - MODRA - ŠIROKÉ MOŽNOSTI VYUŽITIA...

Reality Modra

Iný rekreačný objekt | Štúrova | 500 m²

Publikované: 25.02.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Modra

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ - Zariadený 3-izbový byt v Modre v žiadanej lokalite – všetko na dosah

Reality Modra

3 izbový byt | Dukelská | 61.18 m²

Dosť bolo kompromisov? Malý byt, hluk, vysoké ceny … A pritom chcete viac priestoru, pokoj a no

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Modra

199,000 € 3253 €/m²

EXKLUZÍVNE: chatka s pozemkom a vinicou v srdci lesa s panoramatickým výhľadom na mesto

Reality Modra

Záhradná chatka | 1. mája | 32 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od mesta, no zároveň ho budete mať na dosah? Tento pozemok s

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

74,900 € 2341 €/m²

PRENAJATÉ |ARISE | Na prenájom svetlý 3-izbový byt s loggiou, Modra

Reality Modra

3 izbový byt | Dukelská | 65 m²

Realitná kancelária ARISE, člen siete Bosen Group, vám ponúka na prenájom veľmi príjemný a svet

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Modra

795 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Rekreačná chata v krásnom prostredí na prenájom, Modra - Harmónia

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Pri starom mlyne | 112 m²

BOSEN Group Vám ponúka na dlhodobý prenájom krásnu rekreačnú chatu pri vodnom mlyne v Modre - H

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na prenájom Modra

1,150 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Romantická chalúpka pri vodnom mlyne, Modra - Harmónia

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | 112 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj romantickú chalúpku, ktorá sa nachádza v lokalite v minulosti

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

449,900 € 4017 €/m²

člen NARKS

BOSEN I Investičný pozemok na predaj, Modra

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | 1,110 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1110 m2 v obci Modra v časti Harmóni

Publikované: 17.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Modra

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

5-izb. RD Modra – Harmónia, garáž, 3x parking, bazén, terasa, veľký pozemok

Reality Modra

Rodinný dom | Harmónia | 257 m²

Predáme dvojpodlažný RD v Modre, časť Harmónia. Úžitková plocha domu je 257m2. Nachádza sa vo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Modra

460,000 € 1790 €/m²

NOVINKA - Rodinný dom - Celoročne obyvateľná chalupa s kolibou,garážou,bazénom a krásnym pozemkom v nádhernej prírode Malých Karpát - Modra Harmónia

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Harmónia | 200 m²

Z poverenia a v zastúpení p. majiteľky Vám naša Realitná spoločnosť predstavuje a ponúka na pre

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

359,990 € 1800 €/m²

PREDAJ: Dom za cenu pozemku v Modre – časti Kráľová

Reality Modra

Rodinný dom | Kráľová | 87 m²

Rodinný domček vhodný na rekonštrukciu alebo prípadnú prestavbu za cenu pozemku v meste Modra,

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Modra

215,000 € 2471 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2 chaty v Harmónii s vlastným pozemkom o výmere takmer 10 árov

Reality Modra

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame na predaj dve staršie chaty v krásnom a pokojnom prostredí rekreačnej oblasti Harmónia

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Modra

155,000 € 1292 €/m²

Na predaj staršia chata v Modre – časť Harmónia, pozemok 460 m² -prístupová cesta vyriešená

Reality Modra

Chata, drevenica, zrub | Harmónia | 100 m²

Ponúkame na predaj staršiu chatu v krásnom a pokojnom prostredí rekreačnej oblasti Harmónia, ča

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Modra

75,000 € 750 €/m²

NOVINKA - TOP PONUKA - Rod. dom v Harmónii v malebnej prírode Malých Karpát s garážou, kolibou, bazénom a krásnym pozemkom - 1 545 m2

Reality Modra

Rodinný dom | Harmónia | 200 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Modra

359,990 € 1800 €/m²

Predaj 2/3 podielu na pozemkoch v Harmónii

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 8,622 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj 2/3 podiel na pozemku v srdci prírody

Publikované: 07.09.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Modra

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj stavebný pozemok Modra Kráľová

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,737 m²

RE/MAX Diamond ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v Modre, časť Kráľová, v celkovej

Publikované: 19.06.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Modra

104 €/m2 104 €/m2

*** PREDANÉ *** Chata v Harmónii pod lesom pozemok 4,7 á

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Okružná | 96 m²

*** PREDANÉ *** 2-podlažná murovaná chatu pod lesom, s úžitkovou plochou 87 m2, s terasou 8,6 m

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

Cena dohodou

*** PREDANÉ *** 2-izbový byt v parku v Modre

Reality Modra

2 izbový byt | Dukelská | 49 m²

Investičná príležitosť | štartovací byt | 49 m2 | zachované parkety | pri parku | 3 min. peši d

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Modra

Cena dohodou

ŠTVORPODLAŽNÁ VILA S BAZÉNOM, WELLNESSOM A KOLIBOU V MODRE - HARMÓNIA

Reality Modra

Rodinný dom | 690 m²

vhodná na podnikanie aj na osobné využitie | reštaurácia | konferenčná miestnosť | lanová dráha

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Modra

1,490,000 € 2159 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ARETÉ REAL – PREDAJ BUDOVY NA ŠPORTOVÉ A REKREAČNÉ ÚČELY S TROMA CHATKAMI, MODRA, HARMÓNIA

Reality Modra

Polyfunkčný objekt | Okružná | 533 m²

Podnikajte v budove s priestormi pre športové a rekreačné účely v príjemnom horskom prostredí r

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Modra

799,000 € 1499 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30399)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Rodinné domy na predaj (23059)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie