NA PREDAJ - novostavba DVOJDOM

Reality Modra

4 izbový byt | Trnavská | 109.88 m²

Niwio reality ponúka na predaj rodinný dom v Modre. Dom je súčasťou dvojdomu a predáva vo vyhot

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Modra

259,000 € 2357 €/m²

Kuchárek-real: Predáme dvojgeneračný dom na tichej ulici Modra Kráľova.

Reality Modra

Rodinný dom | Národná | 280 m²

V tichej lokalite Modra časť Kráľová ponúkame veľký dom postavený od roku 1990, kolaudovaný v r

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Modra

249,000 € 1000 €/m²

KRÁSNY ZARIADENÝ 3 IZBOVÝ BYT V MODRE

Reality Modra

3 izbový byt | SNP | 71 m²

Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL ponúka na prenájom krásny, kompletne novozariadený 3-

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Modra

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 IZB.BYT S GARÁŽOVÝM STÁTIM A PIVNICOU V MODRE KRÁLOVÁ

Reality Modra

3 izbový byt | Trnavská | 87.6 m²

EXKLUZÍVNY PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S GARÁŽOVÝM státím. Licencovaná realitná kancelária ORIN RE

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Byty na predaj Modra

220,000 € 2511 €/m²

Na predaj garáž v Modre pri rybníku 20m2

Reality Modra

Garáž | Dolná | 20 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj klasickú panelovú samostatnú gar

Publikované: 28.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Modra

21,000 € 1050 €/m²

Na predaj rodinný dom s rozľahlým pozemkom 1788m2 MODRA

Reality Modra

Rodinný dom | Podhorská | 100 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj jedinečnú investičnú nehnuteľnos

Publikované: 13.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Modra

480,000 € 4800 €/m²

PRE NÁROČNÝCH - Exkluzívna veľkometrážna vila či rodinné sídlo.

Reality Modra

Rodinný dom | Zochova | 400 m²

LICENCOVANÁ realitná kancelária ORIN REAL predá exkluzívny veľkoryso riešený rodinný dom vilov

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 11.10.2024
Domy na predaj Modra

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj romantická záhrada s panoramatickým výhľadom na Modru 🌿

Reality Modra

Záhrada | 573 m²

Romantická záhrada s panoramatickým výhľadom na Modru na predaj 🌿 UPgreat exkluzívne ponúka na

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Modra

40,000 € 70 €/m²

člen NARKS

URBANISTA | Jeden z posledných stavebných pozemkov Modra, Harmónia

Reality Modra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Harmónia | 835 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj slnečný stavebný pozemok s juhozápadnou orientáciou, vhodný na vý

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Modra

219,900 € 263 €/m²

Predaj stavebného pozemku v novej výstavbe v projekte Malé Hliny - Modra.

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | 597 m²

Realitná kancelária Wealth Group ponúka na predaj stavebný pozemok v atraktívnej lokalite mest

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Modra

155,220 € 260 €/m²

Rodinný dom v Modre – 5-izbový dom s bazénom a výhľadom do lesa

Reality Modra

Rodinný dom | Harmónia | 160 m²

Exkluzívne vám predstavujeme výnimočný dom, kde sa luxus prirodzene prepája so súkromím a bezpr

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Modra

389,990 € 2437 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Relax v domčeku s mediteránskou záhradou v Harmónií

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | 116 m²

Ponúkame útulný rekreačný domček postavený pred 5 rokmi v modernom štýle na krásnom mieste v

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

299,000 € 2578 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj ovocného sadu len 5 Eur/m2

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Modra | 2,928 m²

STARS REALITY Vám ponúka na predaj ovocný sad v obci Modra o výmere 2928 m2. Katastralné územi

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Modra

5 €/m2 5 €/m2

Útulný domček s mediteránskou záhradou v Harmónií

Reality Modra

Rodinný dom | 116 m²

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Modra

299,000 € 2578 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom nových kancelárskych priestorov v Modre, Šúrska ulica s parkovaním od 18 m2 do 100 m2

Reality Modra

Administratívny objekt | Šúrska | 18 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na prenájom nové zrekonštrukované kancelárske priesto

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Modra

160 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PRENÁJOM: Penzión s reštauráciou – Harmónia | Pripravený na prevádzku

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 496 m²

V obľúbenej a celoročne vyhľadávanej lokalite Harmónia – Modra ponúkame na prenájom kompletne z

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Objekty na prenájom Modra

3,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný, kompletne zrekonštruovaný penzión v Modre – Harmónii

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | Harmónia | 496 m²

V obľúbenej rekreačnej časti Harmónia – Modra, uprostred krásnej prírody a vyhľadávanej turisti

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Objekty na predaj Modra

850,000 € 1714 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok 490 m2 v tvare trojuholníka - Pod Holerungovou Hôlkou, možno na stavbu niečoho nespojeného so zemou

Reality Modra

Rekreačný pozemok | Horná | 490 m²

Ponúkame na predaj pozemok vedený ako trvalý trávnatý porast v tvare trojuholníka v lokalite po

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Modra

4,500 € 9 €/m²

Pozemok 11 árov Modra Králová - lokalita Malé Hliny, trvaný trávnatý porast, vhodné na rekreáciu aj ako investícia

Reality Modra

Lúka, pasienok | Malé Hliny | 1,075 m²

Ponúkame na predaj pozemok - trvalý trávnatý porast v katastrálnom území Modra Králová, lokalit

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Modra

23,500 € 22 €/m²

Obrábaný vinohrad 31 árov Modra, lokalita Mestské Záhumenice, šírka 31 m

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Mestské záhumenice | 3,085 m²

Ponúkame na predaj pozemok - vinicu v katastrálnom území Modra, lokalita Mestské Záhumenice. V

Publikované: 23.02.2024 Aktualizované: 21.01.2026
Pozemky na predaj Modra

19,000 € 6 €/m²

Obrábaný vinohrad 80 árov Modra, PRI ELESKU, šírka 35 m, aj ako investícia

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Pri Elesku | 7,982 m²

Ponúkame na predaj pozemok - vinicu v katastrálnom území Modra Králová, Susedný pozemok pri vin

Publikované: 26.02.2024 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Modra

165,000 € 21 €/m²

Obrábaný vinohrad Modra lokalita Mestské Záhumenice, 39 árov, śírka 51 m

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Mestské Záhumenice | 3,887 m²

Ponúkame na predaj vinohrad v Modre v lokalite Mestské Záhumenice. Prístup na vinohrad je po v

Publikované: 20.09.2024 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Modra

29,200 € 8 €/m²

Obrábaný vinohrad 36 árov Modra Kráľová smer Harmónia

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Králová | 3,598 m²

Ponúkame na predaj pozemok - vinicu v katastrálnom území Modra, lokalita Kráľová. Vinohrad má

Publikované: 04.05.2022 Aktualizované: 21.01.2026
Pozemky na predaj Modra

62,000 € 17 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom, Pod Holerungovou Hôrkou, 1955 m2, šírka 29 m

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Ferdinanda Píseckého | 1,955 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na ulici Ferdinanda Píseckého v lokalite Pod Holerungovou H

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Pozemky na predaj Modra

312,000 € 160 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Rodinné domy na predaj (23059)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30399)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie