Súkromie. Výhľad. Dedičstvo. Pozemok 702 m² v Modra Harmónia

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Pod vinicami | 702 m²

Pozemok 702 m² v Modra Harmónia — miesto pre dom, ktorý dýcha pokojom Atmosféra a vízia miesta

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Modra

198,000 € 282 €/m²

Stavebný pozemok s platným stavebným povolením | Modra-Harmónia

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 993 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 993 m². Pozemok sa nac

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Modra

350 €/m2 350 €/m2

VYNIKAJÚCA PRÍEŽITOSŤ -> predaj stavebného POZEMKU v super časti mesta MODRA, 860 m2

Reality Modra

Pozemok pre bytovú výstavbu | 860 m²

TUreality ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemok v zaujímavej časti mesta Modra. Pozemok j

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Modra

290,000 € 337 €/m²

VYNIKAJÚCI stavebný POZEMOK určený pre okamžitú výstavbu rodinného domu, MODRA, 900 m2

Reality Modra

Pozemok pre bytovú výstavbu | 900 m²

TUreality ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v pokojnej slnečnej lokalite Harmónia v Modr

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Modra

243,000 € 270 €/m²

JEDINEČNÁ 2 IZB. NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Zochová chata | 65.2 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

169,950 € 2607 €/m²

JEDINEČNÁ 3 IZB. NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Modra

3 izbový byt | Zochová chata | 93.32 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Modra

216,300 € 2318 €/m²

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Zochová chata | 93.32 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

216,300 € 2318 €/m²

Reality Modra

2 izbový byt | Zochová chata | 65.2 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Modra

169,950 € 2607 €/m²

CREDA | prenájom pozemok v uzavretom areáli, Modra

Reality Modra

Komerčná zóna | Dolná | 4,211 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom priemyselný pozemok v meste Modra. Areál, v ktorom sa n

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na prenájom Modra

3,500 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok v Modre s krásnym výhľadom na Karpaty

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Modra | 630 m²

Ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok v Modre s krásnym výhľadom na Karpaty. Plocha:

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Modra

175,000 € 278 €/m²

Developer Dream MODRA - INVESTIČNÝ KLENOT V HARMONII 5 240m2

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

F31-14-LUVA Ponúkame na predaj exkluzívny, scelený pozemok o výmere 5 240 m² v lukratívnej čas

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Modra

702,000 €

Predaj, výnimočná štýlová chalupa - Modra / Harmónia (1251-13-AFI)

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočnú štýlovú chalupu v srdci prírody – Modra, časť Harmónia 🌲🏡 Tát

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

449,000 €

Rekreačná chata Modra - Harmónia v krásnom prostredí

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Modra | 72 m²

122-13-MACHO Ponúkame na predaj rekreačnú 4 – izbovú chatu po čiastočnej rekonštrukcii v rekrea

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

230,000 € 3194 €/m²

Rekonštruovaný 3 izbový byt - 62 m², lokalita Modra

Reality Modra

3 izbový byt | Družstevná | 62 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový byt - 60 m², lokalita Modra. Úžitková ploc

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Modra

175,000 € 2823 €/m²

HALO reality - Predaj, garáž Modra

Reality Modra

Garáž | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Ľubomír Franta, kontakt: 0905 889 977, nehnuteľnosť s I

Publikované: 03.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Modra

Cena dohodou

Výrazne znížená cena trojpodlažnej chaty so záhradou 458m2 na Ohňavách nad Modrou!!!

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Ohňavy | 50 m²

Hľadáte miesto, ktoré vyžaruje pokoj a teplo , kde by ste sa vzdialili od ruchu každonného živ

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

88,000 € 1760 €/m²

Na predaj 2. podlažná chata s 917m2 záhradou v nádhernej lokalite Modra- Ohňavy.

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Ohňavy | 75 m²

Zbožňujete vôňu lesa , ticho prerušované šumom stromov a pocit , že ste konečne tam , kde ch

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

Cena dohodou

Na predaj pozemok v Modre Kráľovej

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Trnavská | 848 m²

Ponúkame na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu v časti mesta Modra – Kráľová. ·

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Modra

66,990 € 79 €/m²

KeyPoint | Rozprávkový rekreačný pozemok so zrubom

Reality Modra

Rekreačný pozemok | 4,122 m²

KeyPoint | Keď ticho šumí ako najkrajšia hudba. Rozprávkový rekreačný pozemok so zrubom v Modre

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Modra

148,900 € 36 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Penzión - Reštaurácia - Bistro v Modre

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | Modra | 1,000 m²

Directreal Doma - Directreal Doma ponúka na predaj zabehnutú reštauráciu s penziónom priamo v

Publikované: 13.01.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Modra

1,050,000 € 1050 €/m²

Bez maklérov predám slnečný pozemok v lokalite Modra ID 105587

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Modra | 783 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Modra

15,000 € 19 €/m²

Predaj rozostavaného samostatne stojaceho 4 izb. bungalovu v Modre, časť Malé hliny

Reality Modra

Rodinný dom | 107 m²

Chceli by ste kvalitné bývanie, ponuka novostavieb vám nevyhovuje ale zároveň nemáte čas a prie

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Modra

245,000 € 2290 €/m²

pokojná časť: RD + menší RD prístavba: poz. 646 m2, ul. Národná, Modra - KRÁĽOVÁ, 280,-/m2 (celkom - 180 880,-€)

Reality Modra

Rodinný dom | Národná | 150 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj starší, prízemný a čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový rodin

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Modra

180,880 € 1206 €/m²

Predaj rekreačného domu vhodného na trvalé bývanie v Harmónii, Modra

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Okružná | 94.6 m²

Ponúkame na predaj romantický domček vhodný na trvalé bývanie v rekreačnej oblasti Harmónia v l

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

296,000 € 3129 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23059)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30399)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie