Stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Klinčeková | 429 m²

Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora. Rozloha pozemku je 42

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

125,000 € 291 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Sv. Beňadika | 1,391 m²

Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora. Rozloha pozemku je 13

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

339,000 € 244 €/m²

Top
Top

Predaj pozemku na výstavbu rodinného domu v Nitre časť Šúdol

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 636 m²

NL-reality ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu o výmere 636 m2 + podiel na súkr

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

102,000 € 160 €/m²

Predaj stavebného pozemku v Nitre , lokalita Šúdol

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 1,084 m²

NL-reality ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu o výmere 1084 m2 + podiel na súk

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

153,000 € 141 €/m²

Predaj 43 árového pozemku v Nitre

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 4,300 m²

Ponúkame na predaj 43 árový pozemok vo vyhľadávanej lokalite v Nitre, časť Šúdol, vhodný na výs

Publikované: 25.04.2022 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

320,000 € 74 €/m²

Mucha Estate | Nová Chrenová | Pozemok pre rodinný dom s výhľadom na Zobor | 750 m² (24 x 31 m)

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Vrábeľská | 750 m²

Mucha Estate exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v pripravovanej obytnej zóne Nová Chr

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

128,900 € 172 €/m²

Na predaj záhrada s chatkou v obci Dolné Štitáre

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 386 m²

Moderný maklér ponúka na predaj drevenú chatku situovanú na pozemku o rozlohe 386 m² s ovocnými

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

49,900 € 129 €/m²

Exkluzívne predaj pekný stavebný 9,5 ár pozemok Nitra - Lukov Dvor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 954 m²

Exkluzívne na predaj: stavebný pozemok 954 m² – Nitra, Lukov Dvor (Čakanková ul.) Ponúkam exklu

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,990 € 105 €/m²

Stavebný pozemok s projektom domu

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 950 m²

Na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu. Pozemok vo výmere 950m2 nachádzaj

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

160,000 € 168 €/m²

MADLEŇÁK Reality | Na predaj 11-árový pozemok v Párovských Hájoch v Nitre

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Fabiánova ulica | 1,116 m²

Realitný maklér Peter Madleňák vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj pozemok s rozlohou cca

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

145,080 € 130 €/m²

MADLEŇÁK Reality | Na predaj investičné pozemky v Nitre, v lukratívnej časti Zobor - Lupka.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 758.34 m²

Hľadáte výnimočnú investičnú príležitosť v Nitre? Mám pre Vás niečo, čo môže v budúcnosti výraz

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 01.09.2025
Pozemky na predaj Nitra

59,900 € 79 €/m²

PNORF – Multifunkčný st. pozemok s rozlohou 914 m² v Nitre, mestská časť Šúdol

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 914 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj multifunkčný stavebný pozemok pre indiv

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Nitra

167,000 € 183 €/m²

stavebný pozemok v lukratívnej časti na chrenovej

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dlhá | 1,513 m²

VitoReality ponúka na predaj stavebný pozemok v lukratívnej časti na Chrenovej. Pozemok má rozl

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Info v RK

Stavebný pozemok na Zobori v tichom prostredí ulica Pod lesom

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pod Lesom | 675 m²

VitoReality ponúka na predaj stavebný pozemok na Zobori v tichom prostredí, na ulici Pod lesom.

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Pozemky na predaj Nitra

105,000 € 156 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok s rozlohou 575m2 s krásnym výhľadom na mesto

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 575 m²

VitoReality ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok s rozlohou 575m2. Na pozemku sú inžini

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Pozemky na predaj Nitra

103,000 € 179 €/m²

predaj stavebného pozemku v novovybudovanej lokalite na zobori

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dolnohorská | 692 m²

VitoReality ponúka na predaj stavebné pozemky na Zobori. Projekt Šindolka je situovaný priamo p

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

Info v RK

stavebný pozemok v lukratívnej časti párovské háje, rozloha pozemku 683m2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Ulica poľovníkov | 683 m²

VitoReality ponúka na predaj stavebný pozemok v lukratívnej časti Párovské Háje. Rozloha pozemk

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

105,000 € 154 €/m²

LEGEND - Jedinečný stavebný pozemok Nitra, Párovské Háje, 942 m2, IS, súkromná ulička

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Ulička | 942 m²

*** SLNEČNÝ, ROVINATÝ, SÚKROMNÁ ULIČKA, PEKNÉ PROSTREDIE, SIETE *** EXKLUZÍVNE v predaji iba

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

160,000 € 170 €/m²

Stavebné pozemky so sieťami - Nitra, Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 466 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj dva stavebné pozemky s právoplatným stavebným povolením na

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

97,500 € 209 €/m²

Pekný stavebný pozemok 900 m2 - Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pri lese | 900 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj pekný stavebný pozemok v žiadanej lokalite mesta Nitra - P

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

78,000 € 87 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok 1945 m2 na Zobore v Nitre.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 1,945 m²

Na predaj priestranný stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite Nitra – Zobor, situovaný v poko

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

250 €/m2 250 €/m2

PREDAJ: Jedinečný stavebný pozemok Nitra-Zobor;936m2;Cena v RK

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 936 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zo

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Investičný pozemok Kynek, Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Kynek | 976 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj investičný pozemok nachádzajúci sa na Kyneku v Nitre. Poz

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

124,000 € 127 €/m²

Koval & partners ponúka na predaj pozemok zo starým domom na Zobori

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 4,075 m²

Koval & partners ponúka na predaj pozemok v dolnej časti katastrálneho územia Zobor o celkovej

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

148 €/m2 148 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie