(JuyFiPlcL4z) Aktualizovaný: 18. 05. 2026 1. publikácia: 16. 05. 2026

LEGEND - Jedinečný stavebný pozemok Nitra, Párovské Háje, 942 m2, IS, súkromná ulička

Ulička
Nitra • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

160,000 € 170 €/m²

Základné informácie

Druh:
Pozemok pre rodinné domy

Typ:
Predaj

Plocha pozemku:
942 m²
Info
*** SLNEČNÝ, ROVINATÝ, SÚKROMNÁ ULIČKA, PEKNÉ PROSTREDIE, SIETE ***

EXKLUZÍVNE v predaji iba v LEGEND rovinatý stavebný pozemok v meste Nitra, mestská časť Párovské Háje, vyhľadávaná a pokojná lokalita v krásnom a tichom prostredí v súkromnej uličke s iba 6 rodinnými domami, o výmere 942 m2, čo zaručuje maximálne súkromie, pokoj a príjemné bývanie mimo ruchu mesta.
Ideálny štvorcový tvar pozemku o rozmeroch cca dĺžka 31 m a šírka 31 m, poskytuje možnosť postaviť takmer akýkoľvek dom bez obmedzení. Zaujímavú atmosféru dotvára množstvo zelene a krásne prostredie.
K pozemku vedie súkromná asfaltová prístupová cesta (ku ktorej získate spoluvlastnícky podiel o veľkosti 1/6) a celý pozemok je už oplotený novým betónovým plotom doplnený o živý plot po obvode. Súčasťou je aj nová vstupná brána. Pre úplné súkromie stačí dobudovať už len jeden betónový plot od susednej strany.
Na hranici pozemku sa nachádzajú inžinierske siete a prípojky – elektrina, voda aj plyn, čo výrazne uľahčuje a urýchľuje budúcu výstavbu.
Lokalita ponúka ideálne spojenie tichého bývania s výbornou dostupnosťou do mesta. Pozemok sa nachádza len pár minút od centra, pričom prostredie je mimoriadne pokojné – bez hluku a premávky.
Výhodou je aj možnosť prikúpenia vedľajšieho rodinného domu k pozemku, čo otvára viacero možností využitia či investície.
Stromy a kríky: višňa, vinohradnícka broskyňa, nektárinka, 2x ríbezľa červená a jedna čierna, arónia a 3x egreš.
Ak hľadáte dokonalé miesto pre pokojné rodinné bývanie s dostatkom súkromia v jednej z najlepších lokalít v Nitre, táto ponuka predstavuje výnimočnú príležitosť práve pre Vás.

*** Pozemok vhodný aj ako investícia na uloženie peňazí do budúcnosti ***

Párovské Háje je obľúbená časť Nitry najmä vďaka spojeniu pokoja, prírody a zároveň výbornej dostupnosti do centra mesta iba pár minút autom, napojiť sa viete na rýchlostnú cestu R1, školy, škôlky, nákupné centrá aj kompletná občianska vybavenosť, tiché rezidenčné bývanie obklopené prírodou, turistické a cyklistické trasy smerom na Zobor a Tríbeč.
V blízkom okolí nájdete množstvo miest na relax, turistiku aj víkendové výlety: hrad Nitra, Zobor, Via Ferrata Zobor, Svoradova jaskyňa, hrad Oponice a iné zaujímavosti.

Nehnuteľnosť nájdete v predaji EXKLUZÍVNE iba v LEGEND!!!

CENA: 160.000,- EUR

KONTAKT: Marián Šulek, Tel. 0908 747 258

Túto nehnuteľnosť predáva LEGEND realitná spoločnosť s.r.o., pobočka Nové Mesto nad Váhom, Námestie Slobody 9A (NATALI centrum) Tel. 0327434159

Chcete profesionálne predať svoj byt / dom / pozemok? Nestrácajte čas a kontaktujte nás!
VOLAJTE NA ČÍSLO: 0908 747 258
Prečítať viac
Charakteristika

Terén pozemku:
Mierne svahovitý

Pripravenosť k výstavbe:
Predbežný súhlas

Plocha pozemku:
942 m²

Šírka pozemku:
31 m

Dĺžka pozemku:
31 m

Elektrina:
Pri pozemku - 230 V, Pri pozemku - 400 V

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Marián Šulek

LEGEND realitná spoločnosť s. r. o.

LEGEND realitná spoločnosť s. r. o.

Námestie slobody 2491/9A • 915 01, Nové Mesto nad Váhom (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

160,000 € 170 €/m²

Kontakt na predajcu

Marián Šulek

LEGEND realitná spoločnosť s. r. o.