Predaj stavebný pozemok Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 903 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj výnimočný, slnečný, investič

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

139,000 € 154 €/m²

Stavebný pozemok Kynek

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,065 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Nitre

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

172,000 € 162 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj stavebný pozemok Nitra Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Havrania | 559 m²

Exkluzívne iba u nás. Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Nit

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

111,000 € 199 €/m²

Predaj stavebný pozemok Nitra, Párovské Háje - Lukov Dvor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hájnická | 1,966 m²

Exkluzívne iba u nás. Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj 2 x stavebný pozemok v meste

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

260,000 € 132 €/m²

Predaj stavebný pozemok rozostavaný dom Nitra Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Višňová | 625 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj stavebný pozemok + rozostavaný dom v meste Nitra,

Publikované: 02.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

205,900 € 329 €/m²

Na PREDAJ stavebný pozemok 726 m2, Nitra - Šúdol

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 726 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate Vám ponúka na

Publikované: 24.07.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

NA PREDAJ investičný pozemok pri Nitre !

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Stanislava Hoppe +421 910 318 899 e-mail: stanka.hoppe@v2realestate.sk V2 Real Estate vám pon

Publikované: 23.05.2022 Aktualizované: 27.05.2025
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

REZERVOVANÉ Na PREDAJ - stavebný pozemok 965m2, všetky IS, Nitra - Janíkovce

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dlhá | 965 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ stavebný pozemok 903 m2, Nitra - Šúdol

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 903 m²

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Na predaj krásny pozemok 846m2 v Starom meste v Nitre

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Fabrická | 846 m²

IBA U NÁS. Reality na kľúč Vám ponúka na predaj krásny pozemok 846m2 v Starom meste v Nitre. J

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

175,000 € 207 €/m²

Kuchárek-real: Stavebný pozemok na predaj 950m2 Nitra časť Kynek

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Drieňová | 950 m²

Na predaj rovinatý pozemok o výmere 950m2 s rozmermi 20x47,5m.Nachádza sa na konci slepej ulice

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Nitra

160,000 € 168 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok Nitra - Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 450 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Nitre, lokalita Zobor - Narcisová ul. Parametre ponu

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Pozemky na predaj Nitra

114,000 € 253 €/m²

DIRECTREAL|Rovinatý pozemok pre výstavbu RD

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 0 m²

Directreal Exkluziv - Directreal Exkluziv Nitra ponúka na predaj investičný pozemok v lokalite

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

60 €/m2

DIRECTREAL|Pozemok na predaj - Top lokalita Nitra - Kynek

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pod brezami | 976 m²

Directreal Exkluziv - Pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu - Nitre - Kynek! Ponúkame

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

124,000 € 127 €/m²

Stavebný pozemok so stav. povolením, PD so sieťami na Zobore

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornohorská | 534 m²

NA PREDAJ – stavebný pozemok so stavebmým povolením, projektovou dokumenáticou a všetkými sieť

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

125,000 € 234 €/m²

Rovinatý stavebný pozemok 976 m² v tichej lokalite – ideálny pre váš vysnívaný domov!

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Kynek | 976 m²

Hľadáte dokonalé miesto na stavbu rodinného domu? Tento pozemok s rozlohou 976 m² + podielom na

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 09.11.2024
Pozemky na predaj Nitra

124,000 € 127 €/m²

Svahovitý pozemok pod lesom

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nitra | 1,400 m²

Nebaví Vás rovina? Stavajte vo svahu! V tichej časti obce pod Zoborom, s krásnym výhľadom, ponú

Publikované: 13.11.2024 Aktualizované: 13.11.2024
Pozemky na predaj Nitra

90,000 € 64 €/m²

Stavebný pozemok v Nitrianskych Hrnčiarovciach

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nitrianske Hrnčiarovce | 840 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Nitrianskych Hrnčiarovciach. Nachádza sa v tichej časti o

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Hľadám stavebný pozemok v Nitre

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nitra | 600 m²

Kúpim stavebný pozemok v Nitre, prípadne v blízkom okolí s rozlohou 6-8 árov. Podmienka IS, vod

Publikované: 13.09.2023 Aktualizované: 02.01.2025
Pozemky na predaj Nitra

120,000 € 200 €/m²

Pozemok NA PREDAJ v lukratívnej časti Zobora

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Komenského 18 | 835 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 835 m2 s rozostavanou stavbou na Komenského ulici v lukratí

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Predaj, EXKLUZÍVNE, pozemok 1302m² na Zobore, Fialková-Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Fialková | 1,302 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok na Zobore, ktorý Vás uchváti krásnymi výhľadmi na Nitru

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

Info v RK

Stavebný pozemok Nitra, Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 534 m²

Predáme stavebný pozemok v Nitre, časť Zobor. Pozemok je mierne svahovitý, výmera 534 m2, IS v

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Nitra

135,000 € 253 €/m²

Predaj investičného pozemku v novovybudovanej lokalite Veľké Janíkovce, bez provízie pre RK!

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pri Studničke | 17,025 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v celkovej výmere 17 025 m2, ktorý je rozparcelovaný na 2

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

50 €/m2 50 €/m2

Predaj stavebný pozemok, 700 m2, Čečinová ul., Párovské Háje

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Čečinová | 700 m²

Na predaj krásny slnečný pozemok s ideálnymi rozmermi, v dosahu MHD, v obľúbenej lokalite Párov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

84,000 € 120 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie