Slnečný pozemok v Poľnom Kesove

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Poľný Kesov | 630 m²

SHARK REAL ponúka na predaj slnečný pozemok v Poľnom Kesove. Pozemok o výmere 630 m2 j

Publikované: 14.04.2023 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Krásny rozľahlý pozemok na predaj NITRA / ŠÚDOL

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 2,809 m²

Ponúkame Vám na predaj rozľahlý, rovinatý a slnečný pozemok vhodný na výstavbu viacerých rodinn

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 11.06.2024
Pozemky na predaj Nitra

306,990 € 109 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v tichej lokalite v Nitre na Zobore.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 505 m²

SHARK REAL ponúka na predaj slnečný pozemok v lukratívnej oblasti Zobor. Základné informáci

Publikované: 29.05.2023 Aktualizované: 30.01.2026
Pozemky na predaj Nitra

84,000 € 166 €/m²

Stavebný pozemok 709 m2 - Čakánková ulica - Párovské Háje

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Čakánková | 709 m²

REWIN reality Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Nitra, časť Párovské Háj

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,900 € 141 €/m²

Novinka
Novinka

CREDA | predaj stavebný pozemok pre rodinný dom, Nitra - Kalvária, Wilsonovo nábrežie

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Wilsonovo Nábrežie | 884 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok na Kalvárii - Wilsonovom náb

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

206,000 € 233 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj stavebný pozemok 912 m 2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Furmanská | 912 m²

Ponúkam na predaj atraktívny stavebný pozemok, ktorý je ideálnou voľbou pre výstavbu rodinného

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

114,000 € 125 €/m²

Predaj pozemok Nitra - Kynek Furmanská

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 1,424 m²

ponuka Iinvestičného pozemku: lokalita- Nitra časť- Kynek ulica - Furmanská výmera- 1424 m2 š

Publikované: 24.01.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

84,000 € 59 €/m²

Predaj pozemok Nitra - Kynek

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 801 m²

R12 reality ponúka na predaj stavebný pozemok v novovybudovanej lokalite lokalita - Nitra ča

Publikované: 10.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

128,000 € 160 €/m²

POD KALVÁRIOU Predaj pozemok Nitra, 880 m2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 880 m²

R12 reality ponúka na predaj stavebný pozemok s možnosťou výstavby menšej bytovky lokalita -

Publikované: 30.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena na vyžiadanie

INVESTIČNÝ POZEMOK pre rodinné domy, Nitra - Podhorany

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 6,500 m²

R12 reality ponúka na predaj: investičný rovinatý stavebný pozemok určený v územnom pláne na vý

Publikované: 31.08.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena na vyžiadanie

INVESTÍCIA Predaj - stavebný pozemok Nitra - Kynek, 750 m2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 750 m²

R12 reality ponúka na predaj stavebný pozemok lokalita - Nitra mestská časť - Kynek výmera

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

109,000 € 145 €/m²

ROVINATÝ, SLNEČNÝ POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINÝCH DOMOV

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Oponice | 3,830 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný rovinatý pozemok na výstavbu rodinných domov v obci Oponice. Poze

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

150,000 € 39 €/m²

Predaj pozemku na bývanie, Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 699 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS :Tento projekt kombinuje moderné bývanie s nerušeným pokojom vidieka. Ponú

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

85,000 € 122 €/m²

Stavebný pozemok Nitra Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Nitre na Zobore. Pozemok má rozlohu 600m2 a je mierne

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

149,500 € 249 €/m²

EXKLUZÍVNE, pekný stavebný pozemok Nitra - Kynek, šírka 25m

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nad potokom | 712 m²

EXKLUZÍVNE U NÁS! Realitná kancelária Realita ponúka na predaj pekný stavebný pozemok o výmere

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,000 € 139 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE, pekný stavebný pozemok Nitra - Kynek, šírka 25m

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nad potokom | 712 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,000 € 139 €/m²

člen NARKS

PEKNÝ 7,35á STAVEBNÝ POZEMOK SO STARŠÍM ROD.DOMOM NITRA - ČERMÁŇ

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šuranská | 735 m²

Realitná kancelária Realita ponúka na predaj pekný, rovinatý stavebný pozemok so starším, tehlo

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

149,000 € 203 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE, pekný stavebný pozemok Nitra - Kynek, šírka 25m

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nad potokom | 712 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,000 € 139 €/m²

člen NARKS

Pozemok Nitra - Zobor 875 m2 ID 615-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Azalková | 910 m²

615-14-MIG Na predaj pozemok v mestskej časti Nitra - Zobor. Nachádza sa v spodnej časti Azalk

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

98,000 € 108 €/m²

Novinka
Novinka

PÁROVSKÉ HÁJE - NITRA - stavebný pozemok 1000m2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Exkluzívne Vám predstavujeme investičný-stavebný pozemok o celkovej rozlohe 1000 m2. Rozmer po

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

87,000 € 87 €/m²

PÁROVSKÉ HÁJE - NITRA - stavebný pozemok 1000m2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

87,000 € 87 €/m²

Stavebný pozemok 718 m², Kynek, Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Kynek | 718 m²

F466-14-MAT Na predaj stavebný pozemok v meste Nitra, časť Kynek. ROZLOHA: • rozloha - 718

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

120,000 € 167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne pozemok pre radovú výstavbu rodinných domov neďaleko Nitry

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 3,620 m²

F143-14-PEBE Exkluzívne s poverením zastúpenia Vám ponúkame na predaj pozemok pre radovú výstav

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

75 €/m2 75 €/m2

Stavebný pozemok 710 m², Párovské Háje, Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Párovské Háje | 710 m²

F404-14-MATa Na predaj stavebný pozemok v meste Nitra, časť Párovské Háje. ROZLOHA: • rozloh

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

79,500 € 112 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie