Pozemok v Malom Lapáši - 12á

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 1,183 m²

B10 Vám ponúka na predaj Pozemok pre rod. domy o rozlohe 1183m2 v obci Malý Lapáš. Pozemok sa n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

77,990 € 66 €/m²

P. HÁJE - pozemok na stavbu

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

B10 Vám ponúka na predaj Pozemok pre rod. domy v mestskej časti Nitra - Párovské Háje. Na pozem

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

124,990 € 156 €/m²

Na predaj 2.000 m2 pozemok - 3 min. od mesta Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 2,000 m²

B10 Vám ponúka na predaj pozemok s rozlohou 2.000 m2, ktorý je vhodný na záhradu alebo podnikan

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

68,500 € 34 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 3 min. od mesta Nitra (MHD zastávka)

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 583 m²

B10 Vám ponúka na predaj Pozemok pre rod. domy pri Nitre, v časti Lukov Dvor, kat.úz. Párovské

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

72,990 € 125 €/m²

DOM-REALÍT, ponúka pozemok na Zobore -Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Azalkova | 650 m²

DOM-REALÍT, - Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Nitre na Zobore, vo veľmi kľudnej okrajov

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

120,500 € 185 €/m²

DOM-REALÍT, ponúka pozemok na Zobore -Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 705 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

110,000 € 156 €/m²

DOM-REALÍT, ponúka pozemok na Zobore -Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Azalkova | 650 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

120,500 € 185 €/m²

DOM-REALÍT, ponúka pozemok na Zobore -Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Azalkova | 613 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

95,000 € 155 €/m²

DOM-REALÍT, ponúka pozemok na Zobore -Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Azalkova | 600 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

112,000 € 187 €/m²

Nitra/Veľké Janíkovce – na predaj stavebný pozemok 850 m2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | - | 850 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s ideálnou rozlohou 850 m2. Celkový pozemok je rozdele

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

130,000 € 153 €/m²

Mucha Estate | Nová Chrenová | Pozemok pre rodinný dom s výhľadom na Zobor | 750 m² (24 x 31 m)

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Vrábeľská | 750 m²

Mucha Estate exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v pripravovanej obytnej zóne Nová Chr

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

128,900 € 172 €/m²

Na predaj 12-árový pozemok v žiadanej časti Zobora v Nitre

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dolnozoborská | 1,244 m²

VM Real Vám ponúka na predaj pozemok s celkovou výmerou 1244 m², nachádzajúci sa na Dolnozobors

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Predaj stavebný pozemok Nitra, Párovské Háje - Lukov Dvor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hájnická | 983 m²

Exkluzívne iba u nás. Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Nit

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

125,000 € 127 €/m²

Predaj pozemku aj s vypracovaným projektom Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 950 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ – rovinatý

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

161,500 € 170 €/m²

Predaj pozemok Nitra - Zobor časť Lupka

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Poniklecová | 5,026 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj projekt pre developera a

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Predaj stavebný pozemok Nitra Čermáň EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dolnočermánska | 4,445 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok nachádzajúc

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

690,000 € 155 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj stavebný pozemok Nitra Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Havrania | 1,129 m²

Exkluzívne iba u nás. Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Ni

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

200 €/m2 200 €/m2

predaj stavebný pozemok Janíkovce

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dr. J. Budayho | 1,784 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX, ponúka na predaj stavebný pozemok v zastavan

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

99 €/m2 99 €/m2

Na predaj slnečný stavebný pozemok 530 m² – Nitra, Janíkovce

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 530 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj atraktívny stavebný poze

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

94,990 € 179 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemku 819 m2, Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 819 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária REMAX Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 819 m2

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

20,500 € 25 €/m²

Stavebný pozemok 1000 m2, Nitra – Dolné Krškany

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,000 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Nit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

139,000 € 139 €/m²

Predaj pozemok Nitra Krškany EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Liesková | 1,246 m²

Publikované: 28.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

89,000 € 71 €/m²

Predaj pozemok Nitra 15 km EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,029 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa v ob

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

100,000 € 97 €/m²

REZERVOVANÉ Predaj pozemok Veľké Janíkovce, Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Royova | 2,631 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj krásny rovinatý pozemok o ve

Publikované: 11.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

76 €/m2 76 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie