Atraktívny 600 m² stavebný pozemok, Zobor, Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Narcisová ulica | 600 m²

F013-14-NIONa Na predaj atraktívny a slnečný pozemok v meste Nitra - Zobor (Narcisová ulica).

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

144,000 € 240 €/m²

Nitra centrum Staré Mesto pozemok 644 m2 ID 593-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Vodná | 644 m²

593-14-MIG Nitra – Centrum - Staré Mesto – Vodná ulica... pozemok 644 m2... Na predaj pozem

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

485,000 € 753 €/m²

Pozemok Nitra Párovské Háje ID 005-14-VISK

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 1,034 m²

ID 005-14-VISK Ponúkame na predaj slnečný pozemok v Nitre, v mestskej časti Párovské Háje. Pl

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,900 € 97 €/m²

Pozemok Nitra - ZOBOR 805 m2 ID 446-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Kláštorská | 805 m²

446-14-MIG POZEMOK – NITRA - ZOBOR Na predaj pozemok o rozlohe 805 m2 v mestskej časti Nitra –

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

175,000 € 217 €/m²

Pozemok Párovské Háje 1 200 m2 ,všetky IS ID 597-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Slnečnicová | 1,200 m²

ID 597-14-MIG Ponúkame na predaj pozemok s celkovou rozlohou 1 200 m2 , rozmery 30 x 40 m (viď

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

149,000 € 124 €/m²

Nitra Zobor pozemok cca 1 000m2 ID 594-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornozoborská | 1,000 m²

ID 594-14-MIG Nitra – ZOBOR – pozemok cca 1 000 m2... Na predaj pozemok vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

298,700 € 299 €/m²

EXKLUZÍVNE - Na predaj investičný pozemok Nitra. 4316 m2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 4,316 m²

018-14-ERSEa EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj veľký slnečný investičný pozemok v meste Nitra,

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

50 €/m2 50 €/m2

Pozemok 1 686 m2 Nitra Janíkovce všetky IS ID 545-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Janíkovce | 1,686 m²

545-14-MIG Na predaj zaujímavý pozemok s rozlohou 1 686 m2 – krásne výhľady... Pozemok sa nachá

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

215,000 € 128 €/m²

pozemok Nitra ZOBOR ID 577-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 416 m²

577-14-MIG Nitra Zobor - pozemok – Narcisová ul. Na predaj pozemok s rozlohou A/ 416 m2, B/ 600

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

104,000 € 250 €/m²

Predaj stavebný pozemok Nitra-Zobor 936m2 (206-14-JUFa)

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 936 m²

206-14-JUFa Ponúkame Vám na predaj v lukratívnej časti v Nitre-Zobor stavebný mierne svahovitý

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

289,000 € 309 €/m²

Predaj, stavebný pozemok - Nitra Párovské Háje (012-14-MIMI)

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pri lese | 0 m²

Ponúkame na predaj krásny, slnečný stavebný pozemok v meste Nitra, v obľúbenej časti Párovsk

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

98,000 €

Nitra Šúdol pozemok 1 077 m2 ID 508-14-MIGa

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | medovkova | 1,077 m²

508-14-MIGa Nitra - Šúdol - pozemok 1 077 m2, Medovkova ul. Na predaj pozemok s rozlohou 1 07

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

169,000 € 157 €/m²

pozemok Nitra ZOBOR ID 579-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 845 m²

579-14-MIG Nitra Zobor - pozemok – Narcisová ul. Na predaj pozemok s rozlohou A/ 416 m2, B/ 600

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

189,000 € 224 €/m²

REZERVOVANÉ Nitra Zobor pozemok 443 m2 ID 563-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornozoborská | 443 m²

REZERVOVANÉ ID 563-14-MIG Nitra – ZOBOR - pozemok 443 m2 + podiel na prístupovej ceste Na pred

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,000 € 223 €/m²

Stavebný pozemok 12á, Nitra - Dolné Krškany

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pri Mlyne | 1,206 m²

063-14-DABA Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu v Nitre, v luk

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

145,000 € 120 €/m²

Pozemok Nitra - Čermáň 9 025 m2 intravilán bývanie ID 499-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornočermánska | 9,025 m²

499-14-MIG Na predaj pozemok v mestskej časti Nitra - Čermán, vstup z Hornočermánskej ulice...

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1,095,000 € 121 €/m²

Pozemok Nitra - Čermáň 9 025 m2 intravilán bývanie ID 497-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornočermánska | 9,025 m²

497-14-MIG Na predaj pozemok v mestskej časti Nitra - Čermán, vstup z Hornočermánskej ulice...

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1,095,000 € 121 €/m²

pozemok Nitra ZOBOR ID 578-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 600 m²

578-14-MIG Nitra Zobor - pozemok – Narcisová ul. Na predaj pozemok s rozlohou A/ 416 m2, B/ 600

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

149,000 € 248 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok 936 m2 pod Zoborom, Višňová ulica

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Višnová | 936 m²

Ponúkame na predaj lukratívny slnečný pozemok pod Zoborom na Višňovej ulici. Pozemok má veľkosť

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

285,800 € 305 €/m²

Rezervovaný ✓Stavebný pozemok Zobor za top cenu

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 419 m²

Rezervovaný ✓ ✨ Stavebný pozemok Nitra – Zobor | TOP lokalita s výhľadom ✨ Ponúkame na predaj

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,000 € 236 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok Zobor top vyhľadávaná lokalita!

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 1,853 m²

LUXUSNÝ STAVEBNÝ POZEMOK NITRA – ZOBOR nádherný výhľad • všetky siete • výnimočná investícia Po

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

195 €/m2 195 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK 383 m2 + PROJEKT DOMU, Nitra - Hviezdoslavova trieda

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hviezdoslavova trieda | 383 m²

Túžite stavať ale nemáte čas na nekonečné vybavovačky? Máte strach ohľadom výberu vhodného poze

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

115,000 € 300 €/m²

Lukratívny pozemok Zobor 936m2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 936 m²

🌿 Lukratívny stavebný pozemok – Nitra, Zobor Exkluzívna lokalita | 936 m² | všetky IS Ponúkame

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Stavebný pozemok Lukov Dvor pri Nitre, EXKLUZÍVNE!

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Lukov dvor | 600 m²

🌿 EXKLUZÍVNE | STAVEBNÝ POZEMOK PRI NITRE – LUKOV DVOR Hľadáte miesto, kde si postavíte vysníva

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

75,000 € 125 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Upresniť hľadanie