TOP priestranný 3-izb. mezonet /možnosť úpravy na 4-izb./ 113 m², 2x balkón, garáž, Bajzova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajzova | 113 m²

IBA U NÁS! Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový mezonetový byt s UP 113 m² s pivnicou, nach

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,000 € 4416 €/m²

Top
Top

3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Dúbravky plnej zelene

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Karola Adlera | 70.97 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tichej časti Dúbravky, ktorá sa vyznačuje pokojom a plnosťou

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

217,900 € 3070 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Krížna | 86.8 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici Realitná kancelária HERRYS p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,000 € 3906 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,000 € 4711 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 3491 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3-izbový mezonet s 2 kúpeľňami na Račianskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianske mýto | 100.7 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3-izbový mezonet s 2 kúpeľňami na Račianskom mýte Realitná ka

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

379,000 € 3764 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v tehlovom dome s terasami a garážou v tesnej blízkosti lesa

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kuklovská | 84.46 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v tehlovom dome s terasami a garážou v tesnej blízkosti lesa R

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

330,000 € 3907 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 2 izbový byt so samostatnou kuchyňou uprostred Vysokých Tatier - Dolný Smokovec

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 53.94 m²

HERRYS - Na predaj 2 izbový byt so samostatnou kuchyňou uprostred Vysokých Tatier - Dolný Smoko

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

175,000 € 3244 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3 izbový priestranný byt v srdci Donovalov s dobrou dispozíciou, 3x parking

Reality Donovaly

3 izbový byt | Nezadaná | 76.47 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

199,000 € 2602 €/m²

Top
Top

Tichý staromestský 3,5-izbový byt vo dvore – 29. augusta, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 29. augusta | 102.01 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,990 € 3921 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Unikátny byt v historickom centre Košíc| Mäsiarska ul | 110 m²

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Mäsiarska | 110 m²

Existujú byty, ktoré ponúkajú „bývanie“. A potom sú tu nehnuteľnosti, ktoré majú atmosféru, cha

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

364,990 € 3318 €/m²

člen NARKS
Top
Top

NOMA | SLATINSKÁ- Veľký 4-izbový BYT s perfektnou DISPOZÍCIOU

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Slatinská | 80 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby vám ponúkajú na PREDAJ tento priestranný 4-izbový byt v bra

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

231,750 € 2897 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

4-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A SÚKROMNÝM PARKOVANÍM V POKOJNEJ ČASTI DÚBRAVKY

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Nejedlého | 103 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt na Nejedlého ulici v obľú

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

399,000 € 3874 €/m²

Top
Top

3i byt vo vynikajúcej lokalite

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 60 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj svetlý príjemný 3 izbový byt s výnimočnou dispozí

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

199,990 € 3333 €/m²

Top
Top

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 1 IZB. BYT s LOGGIOU, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA PETRŽALKA, TOPOLČIANSKA UL., BA V.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Topoľčianska | 29 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, 1 izbový byt o celkovej o výmere 29.00 m2 so zasklenou loggiou 6.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

154,900 € 5341 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÁ GARSÓNKA s LOGGIOU, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA PETRŽALKA, TOPOLČIANSKA UL., BA V.

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Topoľčianska | 29 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú, Garsónku o celkovej o výmere 29.00 m2 so zasklenou loggiou 6.00 m

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

154,900 € 5341 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NA PREDAJ 3 - izbový byt v blízkosti Istropolisu - Nové mesto Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Budyšínska | 79.51 m²

UPgreat exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislav

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

329,900 € 4149 €/m²

člen NARKS
Top
Top

3 izbový byt vo vyhľadávanéj lokalite, BA- Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Americká | 87 m²

Realitná kancelária Pegas Real Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v blízkosti Račians

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

300,000 € 3448 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

2 izbový byt v pôvodom stave - Fedákova ul.

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Fedákova | 53 m²

Realitná kancelária Pegas real ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave vo vyhľadávanej č

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

185,500 € 3500 €/m²

Top
Top

AZ. Štýlový 4-izbový byt v prestížnom projekte Meander - Sereď

Reality Sereď

4 izbový byt | 95 m²

Hľadáte pre svoju rodinu viac než len štyri steny? Ponúkame vám domov, kde sa štýl stretáva s m

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Sereď

219,000 € 2305 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Na predaj 3-izb. byt, garáž, tehlová bytovka, Clementisova ul., Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Clementisova | 72 m²

Exkluzívne v našej ponuke! Ak ste náročný klient, preferujete bývanie v lukratívnej lokalite

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

215,000 € 2986 €/m²

Top
Top

Znížená cena! 3 izbový byt s terasou a parkovaním - Chrenová!

Reality Nitra

3 izbový byt | Doležalova | 81 m²

video:https://www.youtube.com/watch?v=30iwatWn9xs&feature=youtu.be 3D obhliadka: https://liveto

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

205,900 € 2542 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj 3-izbový byt, 90 m², pôvodný stav, vlastné kúrenie, vlastné parkovanie - centrum mesta Prievidza – ul. Nová

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nová | 90 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s pozemkom v centre Prievidze Ponúkame na predaj výnimočný

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Prievidza

115,000 € 1278 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT S POTENCIÁLOM V TOP LOKALITE – NOVÉ ZÁMKY

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Bernolákovo námestie | 76.6 m²

Nie každý hľadá „hotový byt po rekonštrukcii, kde už nie je priestor pre vlastnú predstavu. Čor

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

118,000 € 1540 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23080)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie