NOVÝ DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN V PIEŠŤANOCH: 80 m², 2 BAZÉNY, TOP AREÁL

Reality Piešťany

Apartmán | Rekreačná | 80 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Piešťany

299,900 € 3749 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

JASNÁ POINT – Exkluzívny 3-izbový rohový apartmán v centre Jasnej

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Nezadaná | 65 m²

Projekt JASNÁ POINT Apartments prináša moderné rekreačné bývanie v jednej z najvyhľadávanejších

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

466,250 € 7173 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Byty a apartmány v Trenčianskych Tepliciach

Reality Trenčianske Teplice

Apartmán | Kúpeľná | 27.43 m²

Moderný pavlačový bytový komplex situovaný priamo na pešej zóne v Trenčianskych Tepliciach ponú

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

89,202 € 3252 €/m²

Top
Top

Predaj 1 izbový apartmán s predzáhradkou, kolaudácia 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

Apartmán | Polianky | 32 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový apartmán s južnou orientáciou a predzáhradkou. Apartmán má výmeru i

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

202,584 € 6331 €/m²

Top
Top

Posledné tri voľné byty na predaj v Cigerovom dome - historické centrum Banskej Štiavnice

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Akademická 339 | 35 m²

PREDMET PONUKY Byty v Cigerovom dome budú pripravené na bývanie v priebehu roku 2026. Predávaj

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

125,000 € 3571 €/m²

Top
Top

4 izbový „Chalet Grandview C“ Vysoké Tatry - Stará Lesná , s 2 kúpeľňami a pozemkom o výmere 225 m2

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | . | 122 m²

Celú ponuku chaletov nájdete na: www.chaletytatry.sk Video z lokality si môžete pozrieť tu: ht

Publikované: 03.02.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

394,000 € 3148 €/m²

Top
Top

Štýlový 4 izbový Chalet Grandview C“,Vysoké Tatry, St Lesná

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Lesná | 122 m²

Celú ponuku chaletov nájdete na: www.chaletytatry.sk. Video z lokality si môžete pozrieť tu: h

Publikované: 11.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

394,000 € 3148 €/m²

Top
Top

Exkluzívny 2-izbovy dvojpodlažný apartmán v centre strediska Jasná

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | 51.19 m²

Ponúkame na predaj luxusný apartmán v projekte Jasná Central Resort Hotel priamo v centre celor

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Info v RK

Top
Top

CREDA | predaj 2-izbový apartmán s garážou, Donovaly

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 64 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový apartmán s garážou v **** Hoteli Re

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Donovaly

215,000 € 3359 €/m²

PREDAJ LUXUSNÝCH APARTMÁNOV v EMIRÁTOCH

Reality Spojené Arabské Emiráty

Apartmán | Spojené Arabské Emiráty

Ceny nehnuteľností v lokalite rastú s každým postaveným poschodím a my Vám ponúkame možnosť byť

Publikované: 02.03.2023 Aktualizované: 06.01.2026
Byty na predaj

Info v RK

MACH Reality na predaj apartmány a štúdia v letoviskách Bulharsko

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

Ponúkame Vám na predaj letné sídla, investičné štúdiá a apartmány a tiež celoročné bývanie v

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 14.03.2026
Byty na predaj

79,000 € 2257 €/m²

Nové apartmány v meste Alghero, Sardínia

Reality Taliansko

Apartmán | Taliansko

V tichom prostredí, ale blízko prístavu a pláže v meste Alghero, ponúkame na predaj apartmány v

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj

210,000 € 3333 €/m²

Nadherný apartmán s vlastným wellness v Toskánsku

Reality Taliansko

Apartmán | Taliansko

V autentickom srdci Toskánska, zasadený do kopcov pohoria Valdichiana, ponúkame na predaj skuto

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj

299,000 € 1466 €/m²

Apartmán v historickom centre toskánskeho mesta Pienza.

Reality Taliansko

Apartmán | Taliansko

Pienza patrí k miestam s najvyššou navštevnosťou v rámci celého Toskánska. Mestečko s takmer 2

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj

265,000 € 2650 €/m²

Investičné apartmány pri pláži s výhľadom na Stredozemné more

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Vivalife Beach je exkluzívny projekt 24 luxusných apartmánov určených na krátkodobé prenájmy v

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj

365,000 € 5141 €/m²

Znížená cena- Penthouse so strešnou terasou a otvoreným výhľadom na more, Kaštela

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Ponúkame vám exkluzívny penthouse s otvoreným výhľadom na more v atraktívnej lokalite Kaštel Go

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj

360,000 € 6667 €/m²

PREDAJ ŠTÝLOVÝ 4-IZBOVÝ MEZONET, VALČIANSKA DOLINA

Reality Valča

Apartmán | . | 76.06 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ štýlový 4-izbový mezonet priamo na zj

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Valča

170,000 € 2235 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 6 luxusných apartmánov v najkrajšej lokalite Korutánska, v oblasti Villach

Reality Finkenstein am Faaker See

Apartmán | Rakúsko | Finkenstein am Faaker See | -

Moderný maklér ponúka na predaj 6 luxusných apartmánov v najkrajšej lokalite Korutánska, v obla

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Finkenstein am Faaker See

399,000 € 5542 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zariadený apartmán s krásnym výhľadom pod horou v Demänovskej Doline

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Autocamping | 40 m²

Exkluzívne vám ponúkame nový, skolaudovaný apartmán na začiatku Demänovskej Doliny v lokalite P

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Cena dohodou

člen NARKS

Mezonetový moderný 3-izbový apartmán v Demänovskej Doline

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Autocamping | 78 m²

LiMaxReal Vám ponúka na predaj 3-i apartmán v novom modernom rekreačnom komplexe umiestnenom v

Publikované: 03.12.2020 Aktualizované: 10.10.2025
Byty na predaj Demänovská Dolina

Info v RK

člen NARKS

Relax v novom, nadštandardne zariadenom apartmáne v Demänovskej Doline

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Autocamping | 38 m²

Publikované: 29.04.2024 Aktualizované: 06.02.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

180,000 € 4737 €/m²

člen NARKS

Apartmán priamo na svahu - OŠČADNICA

Reality Oščadnica

Apartmán | Čučoriedka | 95.13 m²

Ponúkame na predaj apartmán v horskej chate „Čučoriedka" priamo na svahu, Snowparadise, Veľká R

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Oščadnica

Cena dohodou

Hrabovo- Apartmán s výhľadom na svah a celoročným využitím

Reality Ružomberok

Apartmán | Hrabovská cesta | 53 m²

Ponúkame na predaj atraktívny apartmán v obľúbenej rekreačnej lokalite Hrabovo pri Ružomberok.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

174,500 € 3292 €/m²

Na predaj domy, vily, byty, pozemky, apartmány, obchodné priestory v Zadare (HR) priamo od developéra

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Voľnébývanie.sk Na predaj domy, vily, byty, pozemky, apartmány, obchodné priestory v Zadare (HR

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Byty na predaj

1 € 1 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Rodinné domy na predaj (23050)
Upresniť hľadanie