HERRYS - Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čmelíkova | 68 m²

HERRYS - Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v Ružinove Realitná kancelária HERRYS ponúka n

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 3809 €/m²

Top
Top

3-izbový byt na Družicovej ulici po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Družicová | 67 m²

Byt aj bytový dom po kompletnej rekonštrukcii. Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruova

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 4178 €/m²

Top
Top

TOP priestranný 3-izb. mezonet /možnosť úpravy na 4-izb./ 113 m², 2x balkón, garáž, Bajzova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajzova | 113 m²

IBA U NÁS! Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový mezonetový byt s UP 113 m² s pivnicou, nach

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,000 € 4416 €/m²

Top
Top

ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov, časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 77.96 m²

Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 3783 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Výnimočný 3-izbový byt 75,5 m² + 3 balkóny | kompletná rekonštrukcia | Košická ulica – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 75.5 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt na Košickej ulici v bratislavskej časti Nivy. Lokal

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

383,888 € 5085 €/m²

člen NARKS
Top
Top

NOMA | ZÁLUŽICKÁ- Poctivý 3-izbový BYT v zelenej časti ŠTRKOVCA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Zálužická | 73 m²

Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realitné služby vám ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

238,600 € 3268 €/m²

Top
Top

REZERVOVANE 3-izbový byt 73m2 s loggiou a balkónom v obľúbenej časti Ružinova - Trávniky

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 73 m²

Ponúkame na predaj svetlý a prakticky dispozične riešený 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3685 €/m²

Top
Top

3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII V RUŽINOVE - VIDEO

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova 30 | 78 m²

Michal Hulík Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v jednej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,000 € 3577 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Priestranné 3-izbové byty v projekte BAYA na Bajkalskej, ktoré si na seba vedia zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 86.08 m²

Získajte až 7% p.a. ročne ! Pre viac informácií nás prosím kontaktujte. Baya od stavebno-devel

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

338,700 € 3935 €/m²

Top
Top

Predaj zariadeného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii, ulica: Rumančeková, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Rumančeková | 68.93 m²

Predaj zariadeného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii, ulica: Rumančeková, BA II - Ruž

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

290,000 € 4207 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

GRAVITAS | 3-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.99 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 3-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

Vkusný 3i byt, 85 m2, vynikajúca lokalita - NIVY, pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 76 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a príjemne presvetlený 3-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

359,000 € 4724 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

3-izbový byt A6.G v projekte Green Atrium

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 95 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt A6.G v projekte Green Atrium, ktorý sa nachádza na 6. nadzemnom

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

543,202 € 5718 €/m²

Top
Top

3-izbový byt A7.A s nadštandardom v Green Atrium!

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 66.25 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt s označením A7.A, ktorý je súčasťou prestížneho proje

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,000 € 6023 €/m²

Top
Top

3-IZBOVÝ BYT B2.G V PROJEKTE GREEN ATRIUM

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 104.78 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť bývania v srdci Bratislavy – priestranný byt v prestížn

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

555,564 € 5302 €/m²

Top
Top

EDEN PARK pri Štrkovci: Priestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 90.57 m²

Bývanie pri Štrkovci: Priestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom Ak hľadáte domov, kde

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,000 € 4847 €/m²

Top
Top

Novostavba Ružinov – 3 izbový byt s veľkou terasou – najvyššie podlažie | Vavrínová

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vavrínová | 63.48 m²

Bývanie, ktoré si užijete každý deň – s veľkou terasou a maximálnym súkromím. Ponúkame na pred

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,900 € 6142 €/m²

Top
Top

SLNEČNÝ 3 IZBOVÝ BYT S PRESKLENOU LOGGIOU, KLIMATIZOVANÝ, RUŽINOV, VÝBORNÁ LOKALITA, MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽOVÉHO STÁTIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | - | 107.32 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 4 izbový byt v obľúbenej čast

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

430,000 € 4007 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Reality&Bývanie I Novostavba 3i bytu s loggiou v tichej ulici na Nivách

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 3 izbový byt s

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

364,000 € 5600 €/m²

Reality & Bývanie I Rezidenčné bývanie v 3i byte s loggiou na Nivách - Liptovská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Liptovská | 65 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 3i byty

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

361,620 € 5563 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s 2 balkónmi a 2 parkingami, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Domkárska 10 | 69.98 m²

Moderný maklér ponúka na predaj3-izbový byt na Domkárskej ulici v Ružinove. Nachádza sa na 2/4

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

238,000 € 3401 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj prerobený, zariadený 3 izbový byt v Ružinove BA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Zálužická | 93 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt na Zálužickej ul. v Ružinove -

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

355,000 € 3817 €/m²

3 izb. byt, NARCISOVA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Narcisová | 69.91 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Ružinove, NARCISOVÁ ul.

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4218 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23054)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie