Kompletne zariadený 3-izbový byt bez investícií, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Azalková | 80 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový vzdušný byt s čistými líniami a svetlým interiérom na 2. poschodí, k

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,900 € 3936 €/m²

ZNÍŹENÁ CENA! DOMOV NA DOBREJ ADRESE: 3 izbový byt – pokojná lokalita v širšom centre – Líščie Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Líščie nivy | 70 m²

JKV Real ponúka na predaj príjemný, svetlý 3 izbový byt situovaný na obľúbenej ulici Líščie Niv

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,990 € 4271 €/m²

Developerský projekt SRDCE GROBU!

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bratislava | 67 m²

SRDCE GROBU – MODERNÉ BÝVANIE V CENTRE OBCE Realitná kancelária JKV REAL ako exkluzívny partne

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

160,000 € 2388 €/m²

Veľkometrážny 3-Izbový byt v pôvodnom stave na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 75 m²

VEĽKOMETRÁŽNY 3-IZBOVÝ BYT V PÔVODNOM STAVE – IDEÁLNY NA REKONŠTRUKCIU PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 3333 €/m²

Predaj 3 izbového bytu na Haburskej, Ružinov - Štrkovec

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 67.31 m²

Ponúkam na predaj pôvodne 3 izbový byt, ktorý bol prerobený na 4 izbový na Haburskej ulici v ča

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

244,800 € 3637 €/m²

PREDAJ: Slnkom presvetlený 3-izbový byt na zelenej ulici Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kostlivého | 64 m²

JKV Real ponúka na predaj komfortný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova, na tichej Kostlivé

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,990 € 3750 €/m²

Predáme 3 izb byt na Miletičovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 63.76 m²

-izbový byt v tehlovom dome – Miletičova ulica, Ružinov Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tehl

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 3748 €/m²

Predaj 3-izbový mezonet s terasou, novostavba (2025) Green Atrium, Bratislava – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 88 m²

WIN - WIN ponúka na predaj výnimočný 3-izbový mezonet s terasou v projekte Green Atrium Tento š

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

374,000 € 4250 €/m²

BJ7 - Ružinov - Jašíkova ulica Práve dokončený 3-izbový byt pripravený k nasťahovaniu

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jašíkova | 63 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt po kompletnej nov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

305,000 € 4841 €/m²

Bez maklérov predám Priestranný byt v lokalite Ružinov ID 105874

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová 876/32 | 67.63 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

266,000 € 3933 €/m²

DOM-REALÍT / 2izb byt s možnosťou na 3izb v žiadanej lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárová | 57 m²

Z poverenia majitľa ponúkame na predaj dvojizbový byt s možnosťou úpravy na 3izb. + 6/6 poscho

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

234,990 € 4123 €/m²

TARGETreal | Svetlý 3i byt s výhľadom na zeleň v TOP lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Babuškova | 78.34 m²

TARGETreal ponúka na predaj príjemný 3-izbový byt s loggiou v obľúbenej a tichej časti Ružinova

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 3574 €/m²

TARGETreal | Priestranný byt so spoločnou záhradou v blízkosti Kukorelliho parku

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kvačalova | 64 m²

TARGETreal ponúka na predaj slnečný byt vo vyhľadávanej lokalite plnej zelene na Kvačalovej uli

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,990 € 4062 €/m²

Zaujímavý 3-izbový byt v ikonickom „Palušáku“

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 66 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá má dušu, skvelú adresu a investičný potenciál, ktorý neklesá? Ponú

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

315,000 € 4773 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt s výbornou dispozíciou v tichej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárova 8 | 77.55 m²

Ponúkame tento priestranný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Ružová dolina. Byt ponúka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

284,900 € 3674 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

LEMONPIE PONÚKA NA PREDAJ 2,5-IZBOVÝ BYT NA ŠTRKOVCI

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 62.16 m²

Lemonpie ponúka exkluzívne na predaj 2,5-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších častí Ružino

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 4167 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Štýlový 3 izbový byt s rozlohou 70 m2 v srdci Ružinova na Rumančekovej ulici *** SKVELÁ INVESTÍCIA ***

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Rumančeková | 69.5 m²

3D prehliadka : https://my.matterport.com/show/?m=aVsPfyZScbD Ponúkame na predaj atraktí

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,500 € 4022 €/m²

Jedinečný 3-IZB. BYT s garážovým miestom vo Viktórii, BA II - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická 49 | 85.4 m²

Máme pre vás na predaj 3-izb. byt vo vyhľadávanej časti Nivy na Košickej ulici. Polyfunkčný dom

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

420,000 € 4918 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. Priestranný 3-izbový byt v pôvodnom stave na Sklenárovej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 77 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ružinov, na u

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 3571 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt na ulici Mesačná v Ružinove ktorý môže byť zrekonštruovaný podľa vašich predstáv

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 75.83 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Mesačná v Ružinove kto

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3955 €/m²

3-izbový byt v Ružinove na ulici Muškátová

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Muškátová | 60.3 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový byt v Ružinove na ulici Muškát

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

266,900 € 4426 €/m²

3-izbový byt v Ružinove na ulici Narcisová po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Narcisová | 69.91 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový byt v Ružinove na ulici Narcis

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4218 €/m²

4-izbový byt v Ružinove na ulici Trenčianska – po kompletnej rekonštrukcii.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 67.13 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 4-izbový byt v Ružinove – časť Nivy, TRENČIA

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,900 € 4840 €/m²

REZERVOVANÉ 3 izbový ZARIADENÝ BYT *BALKÓN* LODŽIA* KLIMATIZÁCIA* Komárnicka ulica– RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 62 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt s balkónom a lodžiou nachádzajúci sa vo vyhľadávanej l

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4113 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23053)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie