3 izb. byt, Mesačná ul. - zrekonštr. podľa Vašich predstáv

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 76 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Ružinove – časť Ostredky,

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3946 €/m²

3 izb. byt, MUŠKÁTOVA ul., po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Muškátová | 60.3 m²

SPLŇTE SI SVOJ SEN O BÝVANÍ. Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový by

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,900 € 4393 €/m²

Predaj 3.izbového bytu v borovicovom lesíku v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ondrejovova | 73.55 m²

Realitná kancelária ponúka:Na predaj 3.izbový byt na 2NP/3NP v najzelenšej časti Ružinov. V níz

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 3807 €/m²

Predaj 3-izbového bytu, Bajkalská, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 130 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v projekte Tri veže na Bajkalskej ulici v Bratislav

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

650,000 € 5000 €/m²

Novinka
Novinka

2,5 izbový byt v tehlovom dome, Medzilaborecká ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Medzilaborecká | 63 m²

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt vo veľmi tichej a vyhľadávanej časti Ružinova, na ulici Medzi

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4746 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ 3 izbový byt s loggiou, ulica Staré Záhrady, Ružinov - Bratislava II EXPIS REAL

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Staré záhrady | 69.22 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 3 izbový byt na ulici Staré Záhrady v Bratislave - mestská čas

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 3539 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj: 3-i byt s terasou v projekte PRI KAPLNKE – Dubová

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 84.1 m²

Na predaj: 3-izbový byt s terasou v projekte PRI KAPLNKE – Dubová, Malé Karpaty Ponúkame na pr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

člen NARKS

3-IZBOVÝ KOMPLETNE PREROBENÝ BYT, VRÚTOCKÁ, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vrútocká | 69 m²

Hľadáte bývanie, kde sa snúbi komfort mesta s atmosférou tichej štvrte rodinných domov? Realitn

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4333 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľkorysé 3-izbové byty v projekte PONT – bývanie, ktoré spája

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 90 m²

Fedors Group Vám ponúka na predaj 3-izbové byty v projekte PONT Tento projekt spája kvalitnú a

Publikované: 12.07.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

434,000 € 4274 €/m²

Babony TRE I Predaj priestranného 3-i bytu pri Klientskom centre

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 85 m²

Babony TRE I Predaj priestranného 3-i bytu pri Klientskom centre Ponúkame svetlý a útulný 3-iz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 4576 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Predaj 3 izbového bytu, ktorý vie byť podľa Vašich predstáv.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 69 m²

Máme pre Vás 3 izbový byt s vymenenými plastovými oknami, loggiou a aj balkónom, ktorý si viet

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 3464 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s tromi balkónmi na ulici Kupeckého – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kupeckého | 71.47 m²

Ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 3-izbový byt situovaný na ulici Kupeckéh

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

305,000 € 4268 €/m²

Čmelíkova - Ružinov, 3-i byt, 66 m2 – Kompl. rekonštrukcia

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čmelíkova | 65.9 m²

3 izbový byt po kvalitnej práve ukončenej kompletnej rekonštrukcii. Nehnuteľnosť sa nachádza n

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,900 € 4096 €/m²

DOMINANT REAL - na predaj 3-izbový byt v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 67.8 m²

DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 3-izbový byt v projekte Teslová 19, Ružinov Hľadá

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,500 € 5892 €/m²

DOMINANT REAL - na predaj 2-izbový apartmán v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 55.4 m²

DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 2-izbový apartmán v projekte Teslová 19, Ružinov

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

339,500 € 6128 €/m²

DOMINANT REAL - na predaj 3-izbový byt v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 67.8 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,500 € 5892 €/m²

DOMINANT REAL - na predaj 3-izbový byt v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 67.8 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Staré záhrady | 69.22 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3597 €/m²

DOMINANT REAL - na predaj 3-izbový byt v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 71.8 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

419,500 € 5843 €/m²

HOUSE & WEBER I SEBERÍNIHO, 3i byt, 72,5m2 – KOMPLETNÁ rekonštrukcia, IBA 14 bytov v dome, ZARIADENÝ, voľný IHNEĎ, nové STÚPAČKY, KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Seberíniho | 72.49 m²

HOUSE & WEBER exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Seberíniho

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 4137 €/m²

NUERA︱GANZ HOUSE - Exkluzívny 3-izbový byt v srdci Eurovea City

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 80 m²

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ BYT V PRÉMIOVEJ REZIDENCII GANZ HOUSE – SRDCE EUROVEA CITY Realitná kance

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NUERA︱EUROVEA TOWER - 3i byt s výhľadom na Karpaty, 35.np LUX

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 93.1 m²

Realitná kancelária Nuera, exkluzívny partner developera J&T Real Estate, ponúka na predaj eleg

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

POSLEDNÉ POSCHODIE bez susedov - 3 izb. 82,54 m2 s loggiou - Líščie nivy, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Líščie nivy | 82.54 m²

REWIN reality Vám ponúkame VÝHRADNE na predaj tento UNIKÁTNY 3 izbový BYT o výbornej veľkosti,

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,980 € 3756 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj moderný 3-izbový byt v OC Retro

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nevädzová | 80 m²

Beplan Reality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v OC Retro. Nachádza sa na 7. poschodí a v

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

415,000 € 5188 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23053)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie