Na predaj krasný 3 izbový byt v centre mesta s dvoma parkovacími státiami

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košicka | 80 m²

Wealth Group ponúka na predaj 3- izbový byt v projekte ZWIRN , Bratislava . Byt sa n

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 09.05.2024
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

443,000 € 5538 €/m²

RADO I 3 Izb. byt s balkónom 64 m2 I OSTREDKY - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ostredkova | 61 m²

RADO Reality Vám ponúka: 3-izbový byt v TOP lokalite Ružinova – Ostredková ulica | ideálny na b

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 4261 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ | Veľkometrážny 3i byt s výťahom a pivnicou | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ondrejovova | 81.81 m²

Hľadáš pre svoju rodinu byt v mimoriadne žiadanej lokalite, kde máš všetko dôležité na pár krok

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 3178 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Trávniky - Slnečný 3,5-izbový byt v srdci Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nezábudková | 75 m²

Prakticky riešený 3,5-izbový byt vo vyhľadávanej časti Ružinova – Trávniky, na Nezábudkovej uli

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3587 €/m²

člen NARKS

ZNÍŽENÁ CENA: 3- izb. tehlový byt s balkónom po rekonštrukcii v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ostredková | 64 m²

Realitná kancelária ARCUS REAL Vám ponúka na predaj krásny, novozrekonštruovaný 3- izb. byt v z

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 4297 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívne iba u nás: Predaj priestranného 3i. bytu s terasou na najvyššom poschodí, Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hrachová | 94.29 m²

Predaj priestranného 3i. bytu s terasou, Hrachova ul., Prievoz Celý byt je svetlý, úpravami je

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Luxusný byt s krásnym panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 109 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný trojizbový byt nachádzajúci sa

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

820,000 € 7523 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Klingerka: Nadštandardný 3-izbový byt s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súkennícka | 88 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v projekte

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Trenčianska 60 I 3i byt s výhľadom na jazero

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 75 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva svetlý 3-izbový byt v špičkovej nadstavbe na Trenčianskej uli

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,900 € 4399 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVANTA PRIEVOZ - exkluzívne predpredajové ceny v prémiovej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Strojnícka | 81.95 m²

Predstavujeme limitovanú edíciu moderných bytov navrhnutých pre tých, čo očakávajú viac než len

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,999 € 3905 €/m²

Bývanie povýšené na umenie. Nekompromisný štandard a mestská oáza na Záhradníckej

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 106 m²

Táto nehnuteľnosť, situovaná na 5. poschodí vyhľadávanej adresy Záhradnícka 62, s celkovou ploc

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

475,000 € 4481 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Strojnícka | 111.97 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

369,999 € 3304 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Strojnícka | 75.57 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,999 € 3970 €/m²

Herlianska 3 izbový byt s výhľadom na Slavín

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Herlianska | 66 m²

Predstavujeme Vám exkluzívnu ponuku - úchvatný 3-izbový byt po rozsiahlej a luxusnej rekonštruk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,000 € 4379 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ – 3-izbový byt s parkovaním a loggiou | Na Piesku

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na Piesku | 67 m²

Hľadáte praktický 3-izbový byt s vlastným parkovaním a možnosťou okamžitého bývania? Realitná k

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 4015 €/m²

PREDAJ Slnečný 3-izbový byt s dvoma balkónmi v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 70.39 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt na Exnárovej ulici v Ružinove. Lokalita má výbornú obči

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 3694 €/m²

Na predaj exkluzívny 3-izbový byt s panoramatickou terasou, saunou a dizajnovým interiérom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 100 m²

Ak hľadáte prémiové bývanie s dôrazom na dizajn, komfort a súkromie, tento výnimočný byt na uli

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

599,000 € 5990 €/m²

Pripravujem na predaj 3 izb. mezonet - TRHOVISKO Miletičova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 0 m²

Pripravujem na predaj 2j poschodový 3+ izb. byt v blizkosti Trhoviska Miletičova, Park Kukorell

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 €

(F004-113PANEa) REZIDENČNÝ PROJEKT NOVÉ ZÁHRADY – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Domove role | 0 m²

V exkluzívnej a dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite **Nové záhrady – Domové role** na okraji mes

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 €

(F003-113PANEa) REZIDENČNÝ PROJEKT NOVÉ ZÁHRADY – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Domove role | 0 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

282,000 €

✅3-izbový veľkometrážny byt v bytovom dome UNIVERSO

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 113 m²

Ponúkame Vám priestranný 3-izbový byt (113 m²) s loggiou a potenciálom na 4-izbový v projekte

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

460,000 € 4071 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIPRAVUJEME - 3 IZBOVÝ BYT | 76m² | BRATISLAVA – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | - | 76 m²

🔥 NA PREDAJ – 3-IZBOVÝ BYT | 76m² | BRATISLAVA – RUŽINOV Ponúkame na predaj 3-izbový byt nac

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s loggiou, balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 67 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Rumančekovej ulici. Byt ponúka

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 3866 €/m²

Kompletne zariadený 3-izbový byt bez investícií, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Azalková | 80 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový vzdušný byt s čistými líniami a svetlým interiérom na 2. poschodí, k

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,900 € 3936 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie