3 IZBOVÝ BYT SO ŠATNÍKOM PÔVODNÝ STAV BALKÓN + LOGGIA BRATISLAVA RUŽINOV ŠALVIOVÁ ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 69 m²

Na predaj 3 izbový byt s loggiou a balkónom, výborná lokalita Bratislava – Ružinov časť Trávnik

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

244,900 € 3549 €/m²

Novostavba | Šatník | 2 Wc | Parking |

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 72.2 m²

Enzo Real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt, s veľkorysou rozlohou, vysoký

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,900 € 5400 €/m²

3-izbový byt (79,46 m² ) v novostavbe otočený do pokojného vnútrobloku, veža Diamant - Perla Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kaštieľska | 74.21 m²

Ponúkame na predaj pekný 3- izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava-Ružinov, na Kaštieľskej

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,900 € 4715 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Kompletne rzekonštr. 3 izb. byt pri centre, Nivy, Martinčekova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 68 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy Predstavte si bývanie, kde máte vše

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 4043 €/m²

Bývaj v rezidenčnom 3-izbovom byte, ktorého súčasťou je vlastná záhrada, parkovacie miesto a hangár, kde uložíš nielen bike

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hrachová | 71 m²

Nie je to panelák. Nie je to radovka. Je to praktické mestské bývanie s atmosférou domu. Komorn

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

244,900 € 3449 €/m²

BE.LIVE COMPANY- NA PREDAJ- 3-IZBOVÝ BYT- LOGGIA- PIVNIČNÁ KOBKA- VO VYHĽADÁVANOM PROJEKTE OCTOPUS HABITAT- RUŽINOV- MRAZIARENSKÁ

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mraziarenská | 68.8 m²

Hľadáte štýlové mestské bývanie vo vyhľadávanej lokalite, kde máte všetko na dosah a zároveň si

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,900 € 4650 €/m²

Rezervovaný,IBA U NÁS! 2,5-izbový byt, Ružinov, Komárnicka Ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 61 m²

Interiér tohto 2,5-izbového bytu v Ružinove na Komárnickej ulici ponúka harmonickú kombináciu m

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,999 € 4180 €/m²

PREDAJ: 3-izb.byt, 65m2, Trenčianska ul. – Ružinov/Nivy - BA II, komora, pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 65 m²

RE/MAX ponúka na predaj príjemný, tichý, dispozične veľmi dobre riešený a vynovený 3-izbový by

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,000 € 4754 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s loggiou a parkingom – projekt BORIA, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 105 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou loggiou v prestížnom projekte BORIA na Drieňovej u

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľký, 3 izbový byt s parkovaním v projekte "City Park Ružinov" na Plynárenskej ul. v Bratislave II, Ružinov - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 117.79 m²

Luxusný 3 izbový byt, rozloha 117,79 m² s balkónom a lodžiou. Popis / Štandardy Nachádza sa v n

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 23.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

900,000 € 7641 €/m²

REZERVOVANÉ Slnečný 3izb. byt, 81 m2, loggia 8,5m2, 3 x balkón, BORIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 79 m²

Popis: Exkluzívne ponúkame na predaj 3 - izbový slnečný byt (možnosť prerobiť na 4i byt) v blí

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 4620 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s lodžiou a balkónom na Exnárovej ulici.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 75.69 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s lodžiou a balkónom na Exnárovej ulici v obľúbenej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,000 € 3686 €/m²

3 izb.byt, balkón, klíma, tichá ulica Uránová - BA Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Uránová | 67 m²

ABERTAL REALITY v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj kompletne zariadený, klimatiz

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 4015 €/m²

3i byt 70m pri OC RETRO a jazere "Rohlík", Sedmokrásková ul., Trávniky, 9/12p., výhľad, kompletná RŠ, DOBRÁ ADRESA, aj ako INVESTIČNÝ BYT,kúpou voľné

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sedmokrásková | 70 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt v jednej z najatraktívnejších č

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,000 € 4557 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sedmokrásková | 70 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,000 € 4557 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

KOŠICKÁ ul. - NADSTAVBA 3i MEZONET - 105M2 - LOGGIA - TERASA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 105 m²

V tesnej blízkosti OC NIVY CENTRUM, v bezprostrednom susedstve ZWIRNU a DULOVHO námestia Vám po

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

328,800 € 3131 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Ružinove Exnárova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnarova | 72 m²

3-izbový byt s výbornou dispozíciou na Exnárovej ulici – Ružinov Na predaj ponúkame kompletne

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

360,000 € 5000 €/m²

VEĽKORYSÝ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 90.16 m²

FEDORS Group ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na Miletičovej ulici v Bratislave, vo ve

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,900 € 3659 €/m²

GRAVITAS | 3-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 66.04 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 3-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 3-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.99 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 3-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 70.98 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 3-izbový byt s lodžiou, BRENNER – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 60.5 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 66.42 m²